AK BÜYÜLER

Ak büyüler tamamen kişilere zararı olmayan büyülerdir. Ak büyüler kişilerin hayatını riske etmez. Aynı zamanda olmadığı zamanlar da musallat durumuyla karşı karşıya kalınma ihtimali kara büyülerde ki gibi değildir. Gönlümüzü aklımızı ferah tutalım. Ak büyülerin aynı zamanda kara büyülerin yok edilip çözülmesinde de kullanıldığı görülmüştür. Kara büyüler domuz yağı büyüsü, adet kanı büyüsü, ayırma büyüsü, yumurta büyüsü, papaz büyüsü, sperm büyüsü, sabun büyüsü gibi birden fazla isim edinebilir . Bu büyülerin karşıtı büyülere ak büyü denir. Ak büyü çeşitleri ise, ceviz büyüsü, kaşık büyüsü, nohut büyüsü , canbar büyüsü, muhabbet celbi, koruma vefkleri, evlilik celbleri…. Bunlar ise ak büyü adı altında toplanan büyülerdir. Ak büyü bozulması da kolaydır fakat ya çok iyi bir medyum veya da o büyüyü yapan medyumlar

AK BÜYÜ YAPAN MEDYUMLAR

Ak büyü yapmayıp size yapıyorum diyen medyumlar ile karşılaşacak olabilirsiniz bunlara dikkat etmeniz en büyük önem taşıyan konudur. Kara büyü yapılmış olur ise yukarıda anlattığım gibi işlemin gerçekleşmemesi gerçekleşse bile kısa süreli etkisinin bitmesi, daha da kötüsü cin musallatı, kişide kısmet kapalılığı gibi durumlar görülebilir.

En kısa zamanda bir medyuma diğer isimleriyle cinci hoca veya da bildiğiniz emin olduğunuz bir derin hocaya başvurulmalıdır. Bu sizleri korkutucu gelebilir. Çünkü bu tarz durumlar çok olabiliyor emin olmak en büyük hakkınız . Eğer ki bunlardan şüpheniz yok ise medyum ile kesinlikle çalışabilirsiniz.

AK BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Ak büyü yapan hocalar dualar ve ayetler ile işlem yaparlar. Ak büyüler adı üzerinde rahmani çalışmalar olduğu için çok kısa süre içinde etki ederler. İyi niyet için yapılırlar. Zaten niyet kötüye yorulursa gerçekleşme olasılığı yüzde sıfıra düşer. çünkü bu işin kandırmacası olmaz.

Kara büyüler üzerinde de örnek verdiğim gibi dalga geçmeye girer. Bu tarz durumlarda işlem gerçekleşmez ve tekrardan deneme gerektirebilir hatta ve hatta yıldız düşüklüğü sebebi ile farklı bir işlem daha gerektirebilir. Sonrasında yıldızınız yüksekse bile artık bu işten çok ama çok iyi anlayan birine ihtiyacınız olacak çünkü artık şaka kaldırır bir kısmı kalmamış olacaktır. Büyü bir oyuncak değildir kapalı bir kutudur .

Yanlış hareketlerde bulunulduğu zaman kime ne doğuracağı belli olmayan bir felsefedir. Ak büyü yapan hocalar , medyumlar genellikle bellidir zaten. İşlemlerinden önce kesin davranmaları gerektiğini bilirler. Her işlem öncesi yapılması gereken işlemler için yıldızname bakımı yaparlar. Kişinin gerçekten hangi işlemin , büyünün iyi geleceğini kestirdikten sonra kişiye bunu izah edip aynı gün işleme başlamak için onay almalıdır. çünkü bu işlemlerde kişilerin bilgileri gerekmektedir Bu bilgiler ne midir?

1- adı
2- Ana adı
3- Doğum tarihi (ay , gün ,yıl )
4- Eksik bir Bilgi veya yanlış olduğunu düşündüğünüz bir bilgi varsa bilgi kimde eksikse onun fotoğrafı yeterli olacaktır.

Bu bilgiler ile beraber bu büyüyü yapacak olan medyum çeşitli malzemeler sipariş verecektir veyahut kendisinde mevcut ise elindekini kullanarak işleme başlayacaktır.

İşleminize başladıktan sonraki en geç 2-3 gün içerisinde işlemi bitirip sizin yapmanız gerekenleri sizlere yakın iseniz elden değil iseniz bir şekilde ulaştırmalıdır.. Ulaştırdıktan sonra medyumun önerdiği gibi kullanıp sonuç alma sürecini beklemesi gerekmektedir. Bu zaman kara büyülerde ki gibi geç ve zahmetli değildir.

En erken iki gün olup en geç 14 güne kadar uzayabilir. Buda sizin bir medyumun gerçekten ak büyü yapıp yapmadığını anlamanız için bir yöntem olabilir .
Eğer sizde ak büyü yapan hocalar ile çalışmak istiyorsanız Medyum Ömer AYDIN’e ulaşabilirsiniz.