EVDE AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Aşk büyüsü nasıl yapılır? Evde aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk büyüsünü kendim yapabilir miyim? Aşk büyüsünün etkileri nelerdir? Aşk büyüsü medyum olmadan yapılır mı? Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum?

Aşık olup sevdiğine türlü sebeplerden kavuşamayanlar bu büyüye başvuruyor. İnsanların aklında ki genel soru ise “aşk büyüsü nasıl yapılır?” sorusu. Biz aşk büyüsü nasıl yapılır, sorusunu dilimiz döndüğünce açıklamaya çalışacağız. Söyleyeceklerim çok önemlidir. O yüzden aşk büyüsü nasıl yapılır, yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

SİZİ SEVMEYEN BİRİSİ SİZE NASIL AŞIK OLUR

Aşk büyüsü sizi sevmeyen birini kendinize aşık edebilmeniz için yapılır.  Çok fazla çeşidi vardır. Canbar büyüsü, soğan büyüsü, kiriş büyüsü, papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, iç çamaşırı büyüsü, bağlama büyüsü, muhabbet büyüsü, aşk celbi, aşk vefki, evlilik celbi, evlilik büyüsü, bağırsak büyüsü, fotoğraf büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü gibi… Bu büyüler içerisinden kişiye en uygun olanı seçilir.

AŞK BÜYÜSÜNÜ MEDYUM YAPMALI

Burada da dikkat edilmesi gereken şey büyüyü kişi seçmez, medyum bakım yaparak seçer. Sizin için en doğrusunu bilecek olan medyumdur. Yani beni aradığınız da ben size canbar büyüsü yapacağız dediğim zaman adet kanı büyüsü istiyorum, filancadan duydum çok etkiliymiş diye diretmenizin bir mantığı yok. Adet kanı büyüsü birinde işe yaradı diye sizde de işe yarayacak anlamına gelmez. Herkes için uygun olan işlem farklılık gösterebilir.

EŞİNİZİ VEYA SEVGİLİNİZİ AŞIK ETME

Kavuşamama sebebiniz, tanışıp tanışmadığınız, görüşüp görüşmediğiniz, eski sevgili ya da arkadaş olup olmadığınız ve yıldızlarınıza göre işlem seçilir. Medyum bunların hepsini hesap eder zaten. Yedirme içirme yapamayanlar için başka tür büyüler vardır. Görüşemeyen kişiler için başka tür aşk büyüleri vardır. Peki aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk büyüsü için öncelikle iyi medyum seçmelisiniz. En iyi medyumu bulun. Bulduktan sonra kişisel bilgilerinizi verin. İsim, anne ismi, doğum tarihi ve bir adet fotoğraf yeterlidir. Tırnak, iç çamaşırı, saç gibi kişisel malzemeler şart değildir. Eğer uzaktaysanız medyum size malzemeleri kargo ile yollayarak yapar. Eğer yakında iseniz medyumun ofisinde görüşerek yaptırabilirsiniz. Ben bunları anlattıktan sonra bir başka önemli soru doğuyor.

EVDE AŞK BÜYÜSÜ

O da “Evde aşk büyüsü nasıl yapılır?” sorusu. Biliyorsunuz ben Medyum Ömer AYDIN olarak bu ilme Otuz yılımı verdim. İşlemi benim yapmamla sizin yapmanız arasında dağlar kadar fark olur. Sizin evde yapacağınız aşk büyüsü tutmayacağı gibi ters teperek başınıza daha çok bela da olabilir. Herkes bildiği işi yapsın. Ben medyumum, ameliyat yapmaya kalkmıyorum. Ben medyumum, bina dikmeye kalkmıyorum.

Siz de ne iseniz o olarak kalın. Medyumluk yapmaya kalkmayın. Bu söylediklerimi de yanlış anlamayın. Tamamiyle sizi düşünerek söylüyorum. yoksa bende burada bir sürü şey yazıp prim yapabilirim ama ben açıkça kendi başınıza aşk büyüsü yapmayı denerseniz zararlı çıkacağınızı söylüyorum. Aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda detaylı bilgi için Medyum Ömer Hoca’yı arayabilirsiniz.