Aşk  büyüsü nedir ?

Aşk büyüsü yapımı kasvetli , zor ve aman ettiren bir büyüdür ve bu kadar zorken insan hayatında büyük bir yer kaplar çünkü insanların bu hayatta geçimden sonra çektiği en büyük sıkıntı aşktır. Birisi manevi biri maddi yaşam sıkıntısı diye nitelendirmek denilebilir. 

Aşk büyüsü ise en sıkıntılı olan aşklarda en zor,en elde edilemez aşklar için tercih edilir . Yapımı bu kadar zor olan aşk büyüsünü yapacak insan da zor bulunmaktadır .Çünkü aşk büyüsünün yapımı şartlar gerektiren , yapımı esnasında eğer ki bir terslik olursa insanın yapılan kişinin yapan kişinin herkesin başına sıkıntı yaşatabilecek işlemlerdir .

Rahmani aşk büyüsü

Fakat bu aşk büyülerinin yanında birde ak büyü yani rahmani olan aşk büyüleri var bunlar yapımı kara büyü olanları kadar zor olmasa da yapabileni daha azdır . Çünkü ilim ve irfan gerektiren büyülerdir . Kalp temizliği , yücelik arzulayan işlemlerdir.

Çünkü rahmani işlemler yapan medyumların , hocaların duaları , ibadetleri , gönül temizliği , zekatları ile oluşur büyük çoğunluğu . Eğer ki aşk büyüsüyaptıracak olursanız dediklerimin hepsini kulağınıza küpe yapmalısınız. Eski yazılarımda da anlattığım gibi eğer yazdıklarıma dikkat etmezseniz sizlerin başına yıldız düşüklüğü , rızık ve bereket eksikliği , kısmet kapanması gibi bir çok yanlış olaylar başınıza gelebilir.

Aşk büyüsü kimlere yapılır ?

Aşk deyip geçmeyin. Bir insanın tüm hayatını altüst edebilir, psikolojisini mahvedebilir hatta intihara sürükleyebilir. Malesef bunları duyuyoruz, görüyoruz veya şahit oluyoruz. Aşk büyüsü yaptırma bazen zorunlu hale gelebiliyor.
Bu konuda bir sürü problem yaşanabiliyor. Ailelerin çocuklarının evlenmelerine izin vermemesi, aşkın karşılıksız olması, aşık olunan kişinin ya da iki tarafında evli olması, aşık olan kişilerin kavgalı olması, ayrılmış olması, evli oldukları halde zamanla aşkın bitmesi vb… Tüm bu sebepler aşkın önünde engeller oluşturuyor.

aşk büyüsü yapan medyumlar

Çözülmesi en geç problemlerde çıkmazın içinde olduğunuzu hissettiğinizde aşk büyüsü devreye girer. Aşk büyüsü için yedirme içirme işlemi gerekli değildir. Bu yüzden kolaylıkla herkes yaptırabilir. Aşk büyüsü kısa sürede etki eder.
Ben Ömer AYDIN hoca olarak bu konuda da diğer konularda olduğu gibi her zaman yanınızdayım. Bütün yükü tek başınıza sırtlanmayın, uykularınızı bölmeyin, kendinizi harap etmeyin, içinize atmayın. Rabbim bütün dertlerin devasını vermiş. Derdinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Aşk büyüsü için bana ulaşın.