Aşk büyüsü

Özellikle aşk büyüsü ve bu tılsımların neden ve niçin insanlar tarafından çeşitli medyumlara yaptırıldığından ve bu büyülerin seven insanların hayatlarında nasıl farklar yarattığına bakacağız. Gerçekten yapılan bu tılsım insan hayatına bazı güçlü değişiklikler getirebilir mi?

Diğer bir soru ise size aşık olmasını istediğiniz kadının veya erkeğin size büyük bir aşk tutkusu içinde bağlanmasına vesile olabilir mi? İşte bu hayati soruların cevaplarını adım adım birlikte tartışıp size en doğru bilgileri bu yazımızla birlikte aktarmış olacağız. Bu konuda medyada yada internette çeşitli blog sitelerinde yazılan çizilen gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan içi boş bilgileri burada bulamayacaksınız çünkü tek gayemiz sizler için faydalı, eğitici ve yapıcı bilgileri bir araya getirmek ve tamamen rasyonel olarak doğru bir biçimde sizlere bu bilgileri sunmaktır.

Bu nedenle burada öğreneceğiniz her bilginin kendi yaşamınızda size vereceği katkıları biliyoruz. O halde yargılarımızı bir tarafa bırakıp bu konu hakkındaki tüm gerçekliği konudan sapmadan hep birlikte öğrenelim. Haydi dilerseniz artık konumuza bir giriş yapalım.

AŞK BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

Bu konuda çeşitli kaynaklardan öğrendiğiniz pek çok bilgi olabilir fakat bizler biliyoruz ki bu konuda paylaşılan çok sayıda makale ve yayın tamamen aslının dışında, gerçek bilgiler içermeyen bir takım kurgularla süslenerek halka sunulmaya çalışılan, realiteyle örtüşmeyen daha doğrusu bilimsel olarak hiç bir değeri olmayan kaynaklardan oluşuyor. O halde öncelikle bu tılsımın niteliği ve nasıl yapıldığına ilişkin bilgileri öğrenmekte fayda var çünkü bu büyülerin beslendiği yani kendini var ettiği alan nedir bunu bilmeniz gerekir.

Hepiniz gizli ilimler hakkında mutlaka bir takım bilgilere sahipsinizdir yada en azından bir şeyler duymuşsunuzdur. Gizli ilimler alanı tıpkı sonu olmayan bir okyanus gibidir, siz ne kadar derine yada ileriye giderseniz gidin o okyanus daha da büyüyerek adeta uçsuz bucaksız bir hal alacaktır. İşte tam olarak gizli ilimler alanını bu şekilde tanımlamak yanlış olmaz.

Bu alanda hizmet veren daha doğrusu bu etkili tılsımı yapan medyum veya aşk büyülerini hazırlayan hocalar öncelikle çok iyi bilirler ki gizli ilimlere gerçekten hakim olmayan her hangi biri asla ama asla etkili bir aşk büyüsü yapamaz. Bu tılsımların güçlü ve etkili olması için en önemli şartlardan birisi mutlaka ilim sahibi olan bir medyum tarafından hassasiyetle hazırlanması gerekir.

Bu şartlar yerine getirildiğinde hayalinizi kurduğunuz veya gerçekleşmesini istediğiniz dileğin hızlı bir şekilde olacağını söylemek doğru olur. Buradaki temel konu gizli ilimlere son derece hakim, bu alanda büyük deneyim ve tecrübeye sahip olan uzmanlardan yardım almaktır.

SINIFLANDIRILAN AŞK BÜYÜLERİ

Bu kişiyi kendinize aşık etmek için yapabileceğiniz bir işlem olan bu büyü, sınıfları içerisinde kırmızı büyü kapsamına girmektedir. Kırmızı büyü sınıfına giren aşk büyüsü farklı amaçlar uğruna kullanıldığı da olmuştur. Genel olarak platonik aşkları çift taraflı ilişkilere çeviren aşk büyüsü, büyüler arasından en çok istenilen ve belki de en zararsız büyülerden birisidir. Rruhani canlıları yani cinler(Üç harfliler, periler, melekler) yönlendirerek sevdiğinizi size aşık etmeyi amaçlar. Kullandığı malzemeler, dualar, aşk büyüsünün çeşitliliğini sağlar. Bunlara medyumlar bakım işlemi sonrasında karar verirler.

Belki de kişinin size âşık olmamasının belli bir nedeni vardır. Böyle bir neden varsa bunun tespitini sağlayıp medyumlar ona göre aşk büyüsünü şekillendirirler. Aşık edilecek kişinin direnci ve tutumu ne buna göre malzeme değişimi veya yönlendirilecek ruhani varlık değiştirilir. Burada medyum öyle seçimler yapmalıdır ki kişi hem size âşık olsun, hem de direncinden dolayı zarar görmesin. Aşk büyüsü kişileri aşık etmek dışında farklı amaçlar içinde kullanılır. Ne gibi derseniz sevdiğinizin sizi bırakmasını engellemek için bağlama büyüsü olarak kullanılabilir. Ya da bir çifti ayırmak için kullanılabilir.

Aşk büyüsü dediğimiz büyüyü, belirli bir büyü ile ilişkilendirmek doğru olmaz. Büyü işinde uzman bir medyum herhangi bir büyüyü kullanarak bile aşk büyüsü yapabilir. Kara büyü kapsamına girebilecek bir büyüyü gerekli değişiklikleri yaparak bu büyü haline getirebilir. Bu büyüyü yapan medyumun elindedir.

KAŞIK BÜYÜSÜNÜN AMACI

Kaşık büyüsü bağlama amacıyla kullanılan bir büyüdür, büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye bağlanarak ondan ayrılmaz tekrar tekrar âşık olur. Bu büyü genelde birlikte olan ve sevgili olan çiftler için yapılır. Büyü yapılan kişi büyük bir aşk ile büyü yaptıran kişiye bağlanır.

Aşk büyüleri ve bağlama büyüleri arasında çokça tercih edilen bu büyüyü yaptıran kişi sayısı hiçte az değildir. Ancak kişiler yapılan büyüyü kaşık büyüsü olarak bilmezler. Medyumlara başvuran kişiler aşk büyüsü veya bağlama büyüsü olarak istekte bulunurlar. Durumu düşünüp tartan medyumlar kişi için doğru büyünün ne olacağına karar verirler, bağlamak ya da aşık etmek için bu büyünün doğruluğuna karar verirlerse bu büyü kullanarak kişilerin amacına ulaşmasını sağlarlar. Ömer AYDIN Hocayı Hiç Çekinmeden arayın Sizlere Yardımcı Olsun.