AŞK TILSIMI

 

Aşk tılsımı nedir? Aşk tılsımı nasıl yapılır? Aşk tılsımı nasıl yazılır? Aşk tılsımı yapan medyum kimdir? En iyi aşk tılsımı yazan hoca kimdir? Aşk tılsımı yazan hocalara nasıl ulaşılır?

Aşk denildiği zaman akla bir çok konu gelir. İlahi aşk, aileye olan aşk, mesleğe olan aşk gibi. Bizim ilgilendiğimiz nokta kişiye olan aşk. İnsanların en çok çaresiz kaldığı, acı çektiği, çoğu zaman karşılıksız kalan aşk. Bu konu da insanlar çok eski zamanlardan beri tanımlama yapma, çare arama ile ilgilenmişler. Antik çağ filozofları da aşk konusunda bir çok tanımlama yapmıştır. Hatta bazı filozoflar aşkın en yüce duygu olduğundan, insana yüce değerler kattığından bahsetmişlerdir. Evet, en korkak insan bile sevdiğini savaş alanında bırakıp kaçmaz.

aşk tılsını yapılan kişide belirtisi

İnsana cesaret verir ya da çok kötü özelliklere sahip olan bir insan düşünün. Bu insan çok küfür ediyor olabilir. Ailesinin yanında bile eder ama aşık olduğu kişinin karşısına geçtiğinde bütün hareketlerine dikkat eder. Sevdiği tarafından eleştirilmekten korkar. Dolayısıyla aşk herkese iyi özellikler katar. Kötü kattığı özellikler varsa da hoş görülür. Ne demek istiyorum? Yani, birisi gelip sizden borç para istedi diyelim, vermediniz. Bu kişi sabaha kadar sizin kapınızın önünde bekleyip yalvarsa para için bu hoş görülür mü? Elbette görülmez ama bu kişi eğer aşıksa ve sevdiğinin kapısında bekliyorsa takdir bile edilir. Aşka bakış açımız diğer konulardan tamamen farklıdır çünkü. Herkes bu duyguya saygı ile bakar.

aşk tılsımını kımler yapmalıdır ?

Gelelim bizim alanımıza. Peki karşılıksız aşklar için ne yapacağız? Bizi bu platonik durumdan kurtaracak bir çözüm var mıdır? Bizim alanımız tam bu noktada devreye giriyor. Aralarında sevgi olmayan kişilere aşk tılsımı dediğimiz bu metafizik enerji ile sevgi veriyoruz. Aşk tılsımı belirli kurallara göre yapılır. Bu dediğim enerji çakra enerjisi değildir. Daha çok bunu dini alanla sağladığımız enerjidir. Vefkler, celbler, muskalar… Aşk tılsımı isteyen kişi öncelikle güvenilir medyum bulmalıdır. Ne kadar iyi bir medyum ile çalışırsanız sonuç sizin için o kadar iyi olur. Çalışacağınız medyum sizin bilgilerinizi isteyecektir. İsminiz, anne isminiz, baba ismin, doğum tarihiniz ve bir adet resminiz işlem için yeterlidir. Size özel vakitlerde bu aşk tılsımı yapılır.

aşk tılsımı için yıdız uyumu şartmı

Herkesin yıldızının yüksek olduğu zaman farklıdır çünkü. Yine sizin yıldızınıza bağlı olarak işlem iki hafta içerisinde gerçekleşir. Durumunuza göre yapılacak işlemin derecesi de arttırılabilir. Örneğin evlisiniz eşinizle aranızdaki sorunlar için yaptırıyorsunuz. Bunun için basit bir vefk de işe yarar. Muhabbet celbi kullanılabilir ama durumunuz daha kötüyse mesela sizden nefret eden birini aşık etmeye çalışıyorsanız ya da evli birini ayırıp size aşık etmek istiyorsanız çok daha etkili aşk tılsımıgerekir.

Canbar büyüsü, papaz büyüsü, ermeni büyüsü, süryani büyüsü gibi… Bunların nasıl yapılacağına elbette aşk tılsımı yapan medyum karar verir. Dediğim gibi ünlü medyum, güvenilir medyum, garantili medyum, kesin sonuç veren medyum, resmi ruhsatlı medyum, hatta ofisi olan medyum ile çalışırsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz.
Sizde aşk tılsımı yapan hoca arıyorsanız Medyum Ömer Aydın ile iletişime geçebilirsiniz.