SOĞUTMA BÜYÜSÜ

Ayırma büyüsü nedir? Ayırma büyüsü ne için yapılır? Ayırma büyüsü nasıl bozulur? Ayırma büyüsü yapan hoca kimdir? Ayırma büyüsü yapan medyum kimdir ?

Ayırma büyüsü denildiği zaman akla birçok konu gelebilir. Eşten ayırma büyüsü, sevgiliden ayırma büyüsü, iki dostu ayırma büyüsü, kişiyi ailesinden ayırma büyüsü, içkiden ayırma büyüsü, kumardan ayırma büyüsü, evinden ayırma büyüsü, işinden ayırma büyüsü, evinden ayırma büyüsü gibi…
Tüm bunları ortak özelliğine göre tek bir başlık altında toplarsak ayırma büyüleri (soğutma büyüleri) diyebiliriz.
İşlem yapılacak kişinin haberi olması gerekmez. Ondan gizli de onu alkolden ya da kumardan kurtarabilirsiniz. Bazı insanların bu bağımlılıkları hastalık derecesinde ne yazık ki… Adam evde çocuğuna harçlık vermiyor gidiyor kahvede harcıyor. Uzakta değil bu olaylar, her gün yaşıyoruz, duyuyoruz ya da şahit oluyoruz. Bu insanın durumu hastalık değil de nedir? Bu kötü alışkanlıklarından kurtulmasının çözümü var.

AYIRMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

Ayırma büyüsünün birçok da yöntemi vardır. Yedirme içirme yaparak, muska taşıtarak, ya da bu imkanlar mevcut değilse onun adına uzaktan okuma, yakma, gömme işlemleri yapılarak da sonuca ulaşılabilir. Ayırma büyüsü kısa sürede etki eder. Bu büyünün farklı yapılışları vardır. Kilit ile ayırma büyüsü yapılabilir, kaşık ile yapılabilir, soğan ile yapılabilir, toprak ile yapılabilir, yumurta ile yapılabilir, domuz yağı ile yapılabilir.
Kime ayırma büyüsü yapıldıysa o; çok sevdiği, bağlandığı, bırakamadığı ne varsa kendiliğinden uzaklaşır. Bir daha yapmak, görmek, tatmak istemez.

Eğer bir insandan ayrılması için işlem yapılmışsa, o insanın hiçbir hatası suçu olmasa bile nefret eder, her hareketini yanlış anlar. Aynı ortamda kalmaya, nefes almaya tahammül edemez. Araya kim girerse girsin aralarını düzeltemez. Eğer boşanmak istemeyen bir eşiniz varsa ve siz sıkıntı çıkmadan, kavga gürültü olmadan ayrılmak istiyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bu sayede ayrılmak istenilen kişinin tek isteği sizden bir an önce kurtulmak olduğu için sıkıntı çıkarmayacağı gibi bütün şartlarınızı da kabul eder. Ayrılmayı istediğini bizzat kendisi dile getirir.

Ayırma büyüsü yapan medyum arıyorsanız Medyum Ömer AYDIN’e ulaşın.