Baglama Büyüsü

Bu yazımızda sizlere Bağlama büyüsünden ve bağlama büyüsü türlerinden bahsedeceğim. Ancak öncesinde büyünün ne olduğu kimler tarafından kullanıldığına değinmek ve bu konuda ufak bir bilgi vermek istiyorum.

Büyü: Kişilerin isteklerini gerçekleştirmek için medyumlar tarafından yapılan ve perdeler arkasındaki alemden canlıları yönetmeye yarayan işlemlerden bir kısmına verilen isimdir. Büyü bilmek ve yapmak için Havas ilmi ve Ledün ilmi bilmek gerekir. Bu ilimlerin bilgisi eşiğinde medyumlar belirli amaçlarla belirli varlıkları gözlerine kestirirler. Yaptıkları büyüler sayesinde bu canlıları etkilerler ve kişilerin isteklerini yerine getirmek için ikna ederler.

Bağlama Büyüsü ile sevdiğini kendine bağla. Aşk ve muhabbet celbi, Mücerrep bağlama büyüsü ile sevdiğini aşk ve muhabbetiyle kendine aşık etme büyüleri. Burada bahsi geçen konu büyü diye nitelendirilmiştir. Aslında büyü yapmadan günahlardan uzak durarak yapılacak ulvi ve manevi bir hizmet alarak isteğinize ve muradına uygun bir bağlama muhabbet büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşık edeceğiniz kişiye işlem yapabilmek için adı anne adı ve doğum yılı fotoğraf gerekecektir. Anne ismi bilinmeyen kişiler için ise, Havva anamızın ismi kullanılarak ta işlem yapılabilmektedir.

Bağlama büyüsü ile sevdiğini kendine bağlama muhabbet celbi yaptırabilirsiniz. Etkisi ve süresi yapılacak işe ve isteğinize göre değişir. Defalarca tecrübe edilmiş sınanmış bağlama muhabbet büyüsü yaptırmak isteyenler için bizi arayın detaylı bilgi alın sonra ne yapacağımıza birlikte karar verelim

İnsanların büyü ile bildiği bir yanlış vardır. İnsanlar büyülerin haram olduğunu düşünmektedir. Öncelikle bu bilginin tamamen doğru olmadığını bilmek gerekir. Bu bilgi kısmen doğrudur. Kısmen doğru olduğu kısım büyünün haramlığı ile ilgilidir. Büyü bazı durumlarda haram ve yaptırması günah olan bir işlemdir. Bu günah olma veya günah olmama durumu kesin bazı çizgiler ile ayrılmaktadır. İçeriğindeki bazı malzemeler ve yapımında kullanılan sözcükler sebebiyle haram sayılabilmektedir. Kuranda belirtilen sınırları geçmediği sürece haram değildir. Büyü yapımıyla ilgili bazı istisnai durumlar vardır. Misal kişinin isteği harama doğru kayan bir işlemdir ve bu haramlığın nedeni içeriği sebebiyledir, medyumlar buna çözümler üretebilirler. Bu konudaki soru işaretlerini de göre bağla büyüsüma  konusuna geçebiliriz.

Bağlama büyülerinin birçok farklı şekli ve sınıfı vardır. Bağlama büyüsü olarak geçen büyünün içeriği değiştirilerek birçok farklı amaca hizmet etmesi sağlanabilmektedir. Aynı şekilde birçok farklı büyü içinde modifiye edilerek bağlama büyülerinden herhangi birisinin efektini oluşturması sağlanabilir. Peki, nedir bu bağlama büyüsü çeşitleri? Kendine bağlama, sevenleri bağlama, kişinin dilini bağlama, göz bağlama, iki şahsı birbirine bağlama, eve bağlama, erkeklik bağlama, söylediklerine bağlama, (Söz dinletme) sadakat için bağlama gibi bağlama çeşitleri vardır. Dilerseniz bu büyü türlerini sırası ile kısa kısa tanımlayarak gidelim.

Kendine Bağlama: İnsanlar onca zamanlık ilişkilerinde birçok dönüm noktası atlatabilmektedirler. İlişkinin doğası sebebiyle çiftler tartışabilmektedirler ve bu sebepten ötürü çiftlerin aralarında sorunlar çıkıp ayrılığın eşiğine gelebilmekteler. İşte bu büyü burada devreye girmekte. Çiftlerin aralarındaki sıkıntıların giderilmesini ve birbirlerinden başkalarına bakmasını engellemek adına bu büyüye başvurulabilmektedir. Çapkın kişiler için sonradan sıkıntı çıkmaması için kişiler bu büyüyü yaptırarak bir nevi kötü durumlara karşı kendilerini sigortalatmaktadırlar.

Sevenleri Bağlama Büyüsü: İnsanlar birbirlerini severler ve bir araya gelirler birlikte geçirdikleri süreç uzadıkça kişilerin birbirine tutumu değişiklik gösterir ilişki kurduğunuz kişi size ilk gün olduğu gibi davranmaz size karşı duruşu değişir ortaya farklı gariplikler çıkar. Bu büyü sayesinde kişilerin birbirine karşı tutumu ve duruşu ilk gün olduğu gibi olura ve aralarındaki aşk tabiri caizse tazelenir.

Göz Bağlama: Bu büyü çoğu zaman çapkın kişiler için tedbir amaçlı yapılmaktadır. Bu büyü yapıldığı zaman kişinin gözü aşk konusunda bir kişiden başkasını görmez.

Dil Bağlama: Bu büyü sayesinde kişilerin bazı konularda konuşulması engellenebilir ve bazı konularda düşüncesi değiştirilerek o konuda konuşma şekli değiştirilebilmektedir. Örneğin kaynananız, gelininiz damadınız, kızınız, oğlunuz bir şekilde herhangi bir kişi sizin hakkınızda konuşuyor veya size, sizi rahatsız edecek şeyler söylüyor bu büyü yardımıyla bu duruma el atabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl etki eder?

Sevdiğinizi etkiniz altına alır yapılan dualar ve okumalar tılsımlar sayesinde kişi anında etkilenir Hüddamlar şartlanır cin değildir bunlar vazifeli hüddamdır. bunlar sevdiğinizi size çevirir aklını kalbini rüyasını düşüncesini size yönlendirir sizi özlemesini görmek istemesini sağlar ve kişi sizden ayrıldığı için pişman olur vicdanen rahatsız olur ve size döner. Bu işlem bir başka medyum ve falcılar tarafından fal bakılarak görülmez büyü değildir bozulmaz etkisi ömür boyu kalıcıdır.

İki Kişiyi Bağlama: Bu büyü sayesinde birbiri ile ilişiği olan veya olmayan iki kişi birbirine bağlanarak ayrı olduklarında işlerinin kötü gitmesine neden olabilen bir büyü şeklidir. Amacı ve yaptığı sadece bu