Bioenerji

Bio enerji Yaşam Enerjisi olarak da adlandırılır. Bilimsel olarak saptanbilir ve özel ölçüm cihazlarıyla yaşam enerjisi ölçülebilir. Kirlian fotoğrafçılık olarak bilinen bio enerji terapisi,  bedene bioenerjik frekansların gönderilmesi sayesinde bedenin dengesini bulmasına ve sorunları aşmasına yardımcı olmasını sağlar.

Bio Enerji dünyanın birçok büyük ülkesinde tıbbi literatüre girmiş ve hastalara hizmet olarak sunulmaya başlamıştır. Bu ülkeler arasında Japonya, Rusya, İngiltere, Azerbaycan ve Batı Avrupa ülkeleri bulunmaktadır.

İnsanların hayatını devam ettirmek için enerji almaya ihtiyacı vardır. Hayat döngümüz tamamen bundan ibarettir. Enerji almak, enerji harcamak üzerine, bunun nedeni de aslında tamamen enerjiden oluşmamızdır. İnsan vücudu kocaman bir enerji kaynağı, nükleer bir reaktör gibidir. Bu enerji ruhumuzu ve bedenimizi besleyen bir enerjidir. İnsan vücudunda, bu enerjinin toplandığı ve depolandığı bölgeler vardır, bu bölgelere çakra ismi ve toplanan enerjiye bioenerji denilmektedir. İnsanların yaşantılarını devam ettirmeleri tamamen bu enerji ile doğru orantılıdır. Kişide enerjisel ya da çakrasal bir değişim olursa sıkıntılar oluşur. Ruhsal değişimler, bedensel ağrılar çakra, aurada ya da enerjide oluşan değişimlerden kaynaklanmaktadır. Kişi gün içerisinde her türlü iletişime geçtiği kişiyle enerji değişiminde bulunur. Günlük yanından geçtiğiniz kişinin bile enerjisi sizi etkileyebilmektedir. Yaşadığınız stres, iş yerinizde ya da günlük hayatınızda kurduğunuz diyaloglar sizin ruh enerjinizi değiştirebilmekte bu yüzden insanlar depresyon yaşamaktadırlar. Eğer sürekli olarak patronunuz ya da müdürünüz tarafından baskı görüyorsanız bu negatif enerji oluşturur ya da iş yerinizde mutsuz insanlar size negatif enerji aktarımı oluştururlar.

Bioenerji bozulması nasıl tedavi edilir?

Bioenerji negatif ya da pozitif enerjiden etkilenebilmektedir demiştim üstteki paragrafımızda. Bu iki farklı enerjinin ayrımı frekanslar yardımıyla yapılmaktadır. Her insanın bir enerjisi ve bu enerjinin de bir frekansı vardır. Enerjinin titreştiği frekans başka frekanslar tarafından değişime uğrar bu sebeple kişi enerjisinde bozulma yaşar ve bu şekilde sıkıntı ortaya çıkar. Bioenerji uzmanları kişinin enerjisini bozan yani bir anlamda büyü bozan anlamınada geliyor frekansı tespit edip kişi için o frekansın sesini kısar.  Daha spesifik anlatmak gerekirse gerçek ses dalgalarında her canlı farklı ses (frekans) aralığını duyar, köpekler daha keskin bir şekilde sesleri algılarken, insanlar bu seslerin büyük bir kısmını duymazlar. Uzmanlarda bu mantıkla ilerleyip kişilerin enerji alanını bozan kişilere karşı enerjisel algısını kısıtlarlar ve bu şekilde bioenerji tedavisi yapmış olurlar. Bu tedavinin uygulanması için kişiler ile aynı ortamda olmaya gerek yoktur. Her insan farklı bir titreşime sahip olduğundan uzmanlar tarafından hangi frekans kime ait, kimin enerjisi kimi etkiliyor tespit edebilirler.