Büyü Belirtileri

Büyü, kişinin dengelerini bozan en önemli manevi etkidir. Bu bakımdan, büyüden şüphelenmek için dengelerin bozulmuş olması gerekir. Ailenizde, işinizde, günlük hayatınızda, kişisel davranışlarınızda, toplumsal ilişkilerde yolunda gitmeyen bir şeyler varsa akla büyü gelebilir. Ancak, yaşanan her olumsuzluğu da büyüye bağlamak ve büyü belirtileri olarak adlandırmak abartılı olur.

Siz olması gerektiği gibi davrandığınız halde, çevrenizdeki kişiler eskisinden farklı davranıyorsa, işlerinizde anlam verilemeyen aksilikler çıkıyor ve başarılarınız engelleniyorsa, kişisel anlamda bedensel olan ancak anlamlandırılamayan değişiklikler varsa bu noktada büyüden endişe edilebilir.

büyücü medyumlar

Ailenize, işinize veya çevrenize olması gerektiği şekilde davranmıyor, insanlar incitiyor ve kuralları sadece kendiniz koymak istiyorken insanlar sizden uzaklaşıp kaçıyorsa burada büyüden şüphelenmek anlamsız olacaktır. Ancak, büyünün farklı bir özelliği daha vardır ki, bir çok insan kendinde büyü olduğundan şüphelenmez. Ona göre her şey yolundadır. İşte bu durumda üçüncü kişiler, eşler, aile fertleri veya anne-babalar tarafından anormalliğin farkına varılabilir.

büyü belirtileri nelrdir

Yapılan büyünün türüne göre farklılıklar göstermekle birlikte genel olarak büyü belirtileri şu şekilde sıralanabilir.

Yüzün üzerinde farklı büyü belirtisi bulunmaktadır ancak en çok ve en sık karşılaşılan, insanların normal olarak baktığı ancak büyüden bi haber olduğu için umursamadığı ilk yirmi adet belirtiyi anlatacağım.

büyülerin bazılarının belirtisi böyle olur

 1. Büyü yapılan kişiler kapalı alanda bulunduklarında içleri sıkılır ve daralır.
 2. Kulaklarda uğultu olabilir ve bazen birisi sizi çağırıyor yada isminizi seslendiriyor olabilir.
 1. Sinirlerinize hakim olamaz ve öfkenizi kontrol edemezsiniz. Çok basit olayları büyütür ve kavga konusuyapabilirsiniz.
 2. Hayatınızda ufak bir olumsuz durum olsa dahi bu olayı büyütür, hayatınızın ne kadar kötü olduğunu söylersiniz.
 3. Birilerinin yada bir şeyin sizi takip ettiği hissine kapılırsınız
 4. Uyku düzeniniz tamamen değişir, uyuyamamaya başlar yada gece çok geç saatlerde uykuya dalarsınız. Uyuya kalıp tekrar uyandığınızda da tekrar uyuyamazsınız.
 5. Ellerinize hakim olamamaya başlar, sürekli ellerin bir şeyler ile meşgul olması yine büyü belirtilerinden birisidir. Çünkü eller kişiden bağımsız olarak hareket etmeye başlar.
 6. Konuşma zorluğu çekmek yada kekelemekte yine büyü belirtilerinden birisidir. Büyü yapılan kişiler hayattan yavaş yavaş kendilerini soyutladıkları için birisiyle konuşmaya başladığında heyecanlanır ve kekelemeye başlar.
 7. Unutkanlık yine büyü yapılan kişilerde had safhada görülür.
 8. Evcil hayvanların farklı davranışlarını evcil hayvan sahipleri net olarak görebilirler. Eskiden dizinin dibinden ayrılmayan hayvan büyü yapılmasından sonra yanına çok fazla yaklaşmak istemez. Eğer büyü eve yapıldıysa huzursuz olmaya veya durduk yere ağlamaya başlar.
 9. Kuran-ı Kerim okunan yerde içine bir ağırlık çöküyorsa yine büyüye mağruz kalmış olabilirsiniz.
 10. Saçınızla gereğinden fazla oynamak yada durduk yere saç çekmekte büyü belirtilerinden birisidir. Bu durum yine ellere hakim olamamaktan dolayıdır. Çünkü elleriniz sürekli hareket halinde olacaktır.
 11. Rüyanızda yaşlı insanlar yada kalabalık ortamlar görüyorsanız buda büyü belirtileri olabilir. Yada bazı büyü çeşitlerinde yırtıcı hayvanların saldırısına maruz kaldığınızı görebilirsiniz.
 12. Ellere hakim olamamaktan dolayı yine yazınızda ciddi bir bozukluk görürsünüz. Eskiye nazaran çok daha kötü bir yazı stiliniz olur.
 13. Eskiden büyü şüphesi olan insanlar suya üfler ve ne kadar kuvvetli üflediği ölçülürdü. Gözle görülür bir şekilde fark olan kişilerde büyü olduğu fark edilirdi. Çünkü büyü yapılan kişilerin nefesi güçsüzleşir.
 14. Haddinden fazla temizlik yapmaya çalışılması yada temiz bir ortamın tekrar temizlenmesi, temizlik takıntısı yine büyü sebeplerinden birisidir.
 15. Büyüye maruz kalmış kişiler aynaya baktıklarında eskisinden daha farklı görebilirler. Bu durumu sadece büyüye maruz kalmış kişi fark edebilir.
 16. Yine mekana yapılan büyülerde farklı bir koku oluşabilir. O ortamda içiniz sıkılır ve çok kasvetli gelebilir.
 17. Kişi hakkında çok basit bir eleştiri kavga konusu olabilir. Bunun nedeni büyüye maruz kalan kişinin kibir sahibi olmasından dolayıdır.