Büyü Bozma

Büyü bozma işlemi, size yapılan bir büyünün bozulmasını ya da yapılan büyünün etkilerini tersine çevirmenizi sağlayan işlemlere verilen genel isimdir. Bu işlem için ilk olarak hangi sıkıntıları çektiğiniz tespit edilmeli. Sonrasında bu sıkıntıların kaynağının gerçekten büyü olduğundan emin olmalı sonrasında ise hangi büyü ile bu sıkıntıları yaşamanızı sağladığı tespit edilir.

Tespit edilen büyü ile ilgili gerekli tedavi ne ise medyum tarafından o işlem yapılır ve büyü bozma işlemi gerçekleşmiş olur. Kimi durumlarda yapılan büyü işlemini terse çevirmek için büyünün etkisini terse çeviren işlemler yapılır. Yani büyü sahibine geri döner. Bazı durumlarda gene büyü etkisi ters çevrilir ve size yapılan büyünün beklendiği şekilde gerçekleşmesi değil tam tersi etki yapması sağlanmış olur. Medyumların yapılan işlemi ve diğer şeyleri bulmaya çalıştığı işlem bakım olarak geçmektedir.

Yapılan bakım ile kişinin her türlü sıkıntısının kaynağı tespit edilir. Bu işlem her büyü için aynı değildir. Büyü başlığı altında bahsettiğim gibi farklı büyü renkleri farklı büyü türleri her amaç için kullanılabilecek birçok farklı büyü olduğundan bahsetmiştim. Büyü bozma işleminin zorluğu ve farklılığı da buradan gelmektedir.

Yani kişi size kara büyünün alt sınıflarından olan bir büyü ile aşk büyüsü yapmıştır. Bu büyü için yapılacak büyü bozma işlemi farklı kırmızı büyünün alt sınıflarından olan bir büyü ile yapılan aşk büyüsünün bozulması çok çok farklı olabilmektedir. Ama işinin ehli uzman bir medyum için hangi durum ve koşul olduğu fark etmez her türlü büyü bozma işlemini gerçekleştirir. Büyü Bozma Yöntemleri…

Bu yazımız sizlere büyüler hakkında bilgi vermek için yazılmıştır. Öncelikle büyülerin birçok farklı sınıfı bu sınıfların içinde de gene birçok büyü çeşidi vardır.

Bu büyü çeşitlerinde malzeme ve yapılış bakımından neredeyse bire bir olanları vardır. Ancak bu bire bir büyü çeşitleri de uygulamaya göre farklılık gösterir ve amacı farklı şekilde yönlendirir. Büyünün ne olduğundan bahsedecek olursak: Büyüler insanın kendi çabasıyla bir şekilde elde edemediği şeyleri büyü konusunda bilgisi olan bir kişiye anlatması ve o kişinin o amaca uygun olan duaları ve işlemleriyle bazı maddeleri birbiri ile karıştırması. Bu maddelere uyguladığı farklı yaptırımlara büyü denilebilir. Kişilerin en çok destek isteyip yardım istediği konular aşk, para, iş ve intikam konuları oluyor.

Aşk konusu hakkında en çok istenilen şeyler bağlama büyüleri yani bir kişiyi kendisine bağlayıp seni terk etmesine engel olmak. Diğeri Geri getirme büyüleri bu büyüde sizi terk eden bireyi geri getirmek ana amaçtır. Aşık etmek için kullanılan büyülerde sizin platonik olarak sevdiğiniz kişiyi size aşık eden büyü çeşididir. Birde aşk büyülerinde ayrılmak için kullanılan büyüler vardır.

Bir kişiyi ayrılığa ikna edemiyorsanız bu büyüyü kullanabilirsiniz. Para konusu genelde iş konusu ile bağlantılıdır. Yani bir işte terfii almak daha iyi bir iş bulmak gibi birçok amaç için kullanılabilmektedir. İntikam konusu biraz tartışmalı bir konudur. Yani a dan z ye her medyum intikam büyüsü yapmaz. Çünkü bu tür büyüler insanlara zarar veren büyülerdir. Birçok medyum bu tür büyülerden uzak durma taraftarıdır. Birde kişinin intikam denilince aklına ne geldiği de önemli bir etkendir bu intikam büyülerinde. Kimisi vardır birisinin onu aldattığını öğrenir ve aldatan kişiyi kendisine bağlar.

Aldatılan kişi aldatan kişiye aldattığı kişiden soğuma büyüsü yapar ve aldatan kişiden ayrılmak istediğini söyler. Yani bu söylediklerimi toparlayacak olursak kişi aldatan kişiye bağlama büyüsü yapar sonra o kişiden ayrılmak istediğini söyler o sırada aldatan kişinin aşk yaşadığı kişiyle de arasını bozar ve ikisini ayırır. Bu şekilde aldatan kişi bir acıya süreklenir. Bu tür büyülerde medyumlar yardım edebilir. Bu tür büyülerin etkileri de gene kullanılan büyüye ve büyünün gücüne göre değişir. Bu büyü yapılmış ve bu sürüncemeye dayanamayıp intihar eden kişiler vardır. Büyülerin ne işe yaradığı konusunda umarım bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olmuşumdur. Daha fazla yazı için sayfamızı takip etmeyi unutmayınız

BÜYÜ BOZMA YÖNTEMLERİ

Büyü bozma işleminin farklılığı birçok şeye göre değiştiği için size nasıl büyü bozulduğundan bahsetmeyeceğiz. Ancak büyü bozmada genel olarak gerçekleşen şeylerden bahsedebiliriz. Fiziksel olarak bir rahatlama hissedersiniz. Büyünün büyük yada küçük olması, hangi amaçla yapıldığı fark etmeksizin üzerinizde bir ağırlık olacaktır. Bu ağırlık büyünün büyüklüğüne göre değişmektedir.

Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız hemen uzman bir medyum ile görüşerek Büyü Bozma işlemi yaptırmak istediğinizi belirtiniz. Eğer üzerinizde bir ağırlık yoksa ve yine hayatınızın normal seyrinden çıktığını fark ettiyseniz bu durum Kırmızı Büyü grubuna giren bir büyü ile yapılmış olabilir.

Her iki durumda da büyünün bozulmasını sağlayacak medyumlardan destek alabilirsiniz. Üzerinizdeki baskının, ağırlığın nedeni ise çoğu durumda büyünün gerçekleşmesini sağlayan şey ruhani varlıklardır. Medyum yaptığı işlemler ile bu ruhani varlıkları sizinle iletişime geçmesini hedeflerler.