Büyü Çeşitleri

Keldani ( Babil) Sihri , semavi kuvvetlerle yeryüzüne ait güçlerin karışımıyla meydana getirildiği söylenen tılsımlardır . Keldaniler eski bir kavim olup, yıldızlara tapmaktadırlar ve bu yıldızların dünyayı yönetip yönlendirdiğine, hayır ile şerrin, mutluluk ile hüznün  bunlardan kaynaklandığına inanırlardı.Bunlara tılsım adı verilen bazı acayip şeyler yaptıklarına inanılmaktadır.İbrahim (a.s) bunların bu batıl inançlarını düzeltmek için gönderilmişti ki, bunlar başlıca üç tabakadırlar.

Birtakım kimseler, riyazet, havas, rukye, muska, uzlet ve benzeri bazı yollara başvurarak, ruh ilminin bazı garip olayları ile uğraşırlar ki, manyetizma, hipnotizma, fakirizm ve diğerleri bunun altında bulunan şeylerdir. Sihrin en aldatıcı ve en tehlikelisi de işte  budur.

Cinlerden ve kötü ruhlardan yardım görerek yapılan sihirdir ki, azaim ve cincilik dedikleri olay budur. Mutezile ve son devir filozoflarından bazıları cinleri inkar etmiş olsalar dahi bunlar dar görüşlü ve inkarda acele eden kimselerdir. Sanki kainatta ruhani ve cismani hiçbir gizli kuvvet kalmamış da hepsi keşfedilmiş ve sınırları belirlenmiş gibi, cinlerin aslı yoktur diye inkar etmektedirler. Bu inkarcıların bir kısmına “dünyada daha bilmediğimiz gizli kapaklı nice tabiat kuvveti vardır” deseniz, bunlar “evet” demekte tereddüt etmezler ancak aynı şekilde  “cin vardır” deseniz, hemen inkar ederler.

Bundan dolayı büyük filozoflar cinleri inkar etmemiş ve “ervah-ı ardıye” adıyla anmışlardır.

Aşık olmak dünyanın en güzel duygularından biridir. Ancak bazen tek tarafla olmakta bu durum. Platonik aşk olarak geçmekte, kimse tek taraflı aşık olmak istemez. Herkes kendi duygularına bir karşılık görmek ister. Ama işte başka birisinin size aşık olmasını gidip direk söyleyerek sağlayamazsınız. Yani beni seveceksin bana aşık olacaksın diyerek bir kişiyi kendinize aşık edemezsiniz.

MEDYUM NASIL AŞIK ETME İŞLEMİ YAPAR ?

Konusunda uzman bir medyum ile konuyu tartışırsanız size yardım etmekten büyük mutluluk duyacaktır. Medyuma aşık olduğunuzu ve kişinin sizinle birlikte olmak istemediğini söyleyin. Medyum olan kişi konu ile ilgili bakım yaparak aslında sizinle neden beraber olmak istemiyor, bunun tespitini yapar ve uyguladığı bazı taktikler ile o kişinin o konudaki düşüncesini değiştirmeye çalışır. Bunun için medyumların kullandığı birçok yöntem vardır.

Büyü yolu ile kişiyi size aşık edebilir. Aşık etme büyüsü o kadar çeşitlidir ki uzman bir medyum her türlü büyüyü modifikasyon ile aşk büyüsüne çevirebilir. Yani kara büyü kapsamına giren bir büyüyü de aşk büyüsüne çevirebilir, sıradan bir aşk büyüsü de yapabilir. Yaptığı büyüye, kullandığı materyallere, büyü çeşidine göre kişinin size aşık olma derecesi değişir.

Tabi kişinin iradesinin gücü de bu konuda bir değişkendir. Büyü dışında vefk ve vefkin üst sınıfı diyebileceğimiz havasın her alanını kullanabilir. Tabi buna bakım sonrasında karar verebilirler.

Bakım yapmadan medyumun bir işlem seçip yapması aşık edeceğiniz kişiye zarar verebilir. Onun için medyumun iyi bir araştırma yapması gerekir. Eğer iradesi yüksek bir kişiyse ve zorlu bir büyü yapılmışsa kişinin iradesi kırılmaz ve o kişiye zarar verir veya büyünün gerçekleşmesini sağlayacak varlık bu konuda kendini aşırı zorladığı için ona zarar gelebilir buda hoşuna gitmeyip herhangi birisine belki sevdiğinize belki size zarar vermesine neden olur.  Aşık etme büyü sadece platonik aşıklar için değil, ayrılmış ama unutamamış kişiler içinde kullanılabilir.

Ak Büyü

Ak Büyü ne için ve hangi amaçla yapılırdı ? Yapanın da, bundan etkilenin de hayrına bir sonuç elde etmektir. Ak büyü toplumun ve insanların iyiliklerini hedef alır; hastalık yaralanma ve ölüm gibi şahısların felaketlerinde sel ve kuraklık gibi tabi afetleri önlemeyi, evi barkı, malı- mülkü, hayvanları geçis durumunda olan çocukları, lohusaları kötü dış tesirlerden korumaya  yönelir. Ak büyü Çeşitleri şunlardır.

Karısına, çocuklarına kayıtsız, gözü dışarda erkekleri evlerine bağlama.
Karısına çocuklarına sert davranan babaları yumuşatmak için yapılanlar.
Sevgisi kazanılmak istenen kimsede bu duyguyu uyandırmak için yapılanlar. Sevdiğinden karşılık görmeyen erkek veya kız ve kadınların başvurduğu büyüdür bu.
Gurbette olan kimsenin çabuk gelmesini sağlamak için yapılanlar.
Kaybolmuş yitik eşyayı, özellikle mücevher altın gibi değerli şeyleri bulmak için yapılan büyü şekilleri.
Sütü kesilen ananın sütünü getirmek için yapılanlar.
Her dilek için geçerli olanlar.
Mahkemede işi olanın davasını kazanması için yapılanlar. Bu büyü, yaptıran haksız ise ve büyü etkisini gösterdiği taktirde bir haksızlık işlenecek ise, kötü büyülerden sayılamak gerekecektir. Olumsuz büyülerde başka örneklerde de göreceğimiz gibi, kimi büyülerin çift değer’li olduğunu unutmamak gereklidir.
Kötü büyülerin etkilerini bozmak için yapılanlar.

Kabak Büyüsü

İnsanlığın varoluşundan günümüze kadar gelmiş olan birçok bağlama ve aşk büyüsü vardır. Bunlardan en kuvvetli ve tesiri çok yüksek olan ve bozulması zor olanı ise ceviz büyüsüdür Aynı zamanda bu büyü sayesinde rızık da bolluk da yapabilecek, istediğiniz şeye bereket kazandıra bileceksiniz. Cevizle yapılan bu bağlama ve rızık büyüsünü Türkiyee ve dünyada bilenlerin sayısı  çok azdır.  Tarihi çok eskilere dayanan bu ceviz büyüsü sevgilisinden ayrılanı barıştırmak , aşk tazelemek , evli çiftler arasındaki soğukluğu gidermek ve âşık etme için kullanılır.

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır:

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki büyüleri öyle herkes evinde ben okudum yaparım diyerek işe kalkışmasın yoksa alacağınız sonuç beklediğinizi karşılamaya bilir yada beklentinizin tam zıddıda olabilir. Bu büyü yapılırken ceviz kabuklarının içine bağlama tılsımları konularak yapılır. Ayrılan sevgilileri barıştırmak için kullanılan bu büyü sayesinde en etkili sonuçları alabilirsiniz. Ayrıldığın eşiniz size geri dönecek ve sevdiğinizle aranızdaki muhabbeti artırabileceksiniz. Ceviz büyüsünün yapılmasında zamanın çok önemlidir. Bu büyüyü yapacak olan medyum çalışmasını özenle yapmak zorundadır. Bu işlem oldukca süreç gerektiren bir işlemdir ve çok fazla ayrıntılara sahiptir. Tılsım işlemi yapıldıkları sonra medyum hoca tarafında cevizleri içine özenle yerleştirilir. Ceviz kabukları  birbirine sıkı sıkıya bağlanır. Medyum hoca büyünün nasıl kullanılacağına dair size küçük bir not yazar ve bu işlemden sonra büyü tamamıyla hazır olmuş olur.Büyü bittikten sonra medyum hoca size daha neler yapmanız gerektiği ve nerede muhafaza etmeniz gerektiği hakkında bilgiler verecektir. Eğer sizlerde sizden istenenleri doğru bir şekilde yapar aynı zamanda doğru yerde muhafaza ederseniz büyünün tutmama olasılığı Allah’ın izni ile yoktur. Bu büyü yaklaşık olarak 2 hafta ile 40 gün içerisinde etkisini gösterir. Eğer sevdiğinizin size sıkı sıkı tutunmasını ve muhabbetinizin artmasını istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Acı Biber Büyüsü

Acı Biber Aşk büyüsü ayrılan veya terk edilen sevgilinin büyük bir aşkla sevgilisine geri dönmesi için yapılan aşık etme büyüleri içerisinde en etkilisi ve kuvvetlisidir. Bu aşk büyüsü sayesinde binlerce ayrılan kişiyi aşk büyüsü ile geri birleştirmiş bulunmaktayım. Bir kişiyi aşık etmek istediğiniz zaman yapılacak olan çalışmalarla sorunlara çözüm bulmaktayım. Aşk büyüleri içerisinde acı biberle yapılan aşk büyüsü etkilidir ve gerçekten çok sağlamdır. Çok etkili sonuç veren acı biber aşk büyüsü çalışmasının neticeleri de inanılmaz derecede gerçekçidir. Ayrıldığınız ya da sizi terk eden sevgiliniz yada eşinize yapılacak acı biber aşk büyüsü ile eşinizin ve ya sevgilinizin geri gelmesi sağlanacaktır.

Ayrılan sevgililerin geri getirilme büyüsü işlemleri içerisinde en etkilisi olan acı biber büyüsü en etkili şekilde sadece tarafımce  yapılmaktadır ancak bazı hoca olduğunu iddia eden kimselerde bu büyüyü yaptığını iddia etmektedir.Medyum Ömer hoca olarak kırmızı acı biber büyüsü yaparak önce Allah’ın izni ile sevgililerin birleşmesine vesile olmaktayım. Acı biber aşk büyüsü yaparak sevgililerin bağlanması mümkündür. Ayrılan sevgililerin tekrar bir araya gelmesi için en doğru ve güvenilir şekilde hizmetinizdeyim. Acı biber aşk büyüsü yaptıracağınız kişinin mutlaka güvenilir medyum olmalıdır aksi halde yapılan çalışmadan sonuç alamanız mümkün değildir.Sizin talebiniz üzerine kişiye özel olarak hazırlanan acı biber büyüsü çalışması en güvenli şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Türkiye’de aşk büyüsü alanında uzmanlaşmış gizli ilimler ve havas üstadı olarak sizlerin hizmetinizdeyim.

Aşk büyüsü, ayrılanların ve terk edenlerin tekrar geri dönmesi için yapılan çalışmaların genel adına denmektedir. Özellikle gideni geri getirme işlemlerinde kullanılan aşk büyüsü formüllerinden kırmızı acı biber büyüsü ile ayrılan sevgili tekrar geri getirmek en etkili işlemlerdendir. Kırmızı acı biber büyüsü ile ayrılan sevgili büyük bir aşkla bağlanarak tekrar dönmekte ve sizin ağzınızın içine bakmakta gözü sizden başkasını görmemektedir.Eğer sizde sevdiğinizin hemen geri dönmesini istiyorsanız tarafıma ulaşınız emin olun sevdiğiniz önce Allah’ın izni ile sonrada benim vesilemle sizi en kısa zamanda arayacak evine tekrar dönmek isteyecektir.

Kaşık BÜYÜSÜ

Kaşık büyüsünün amacı karşıdaki kişinin sevdiğini kendisine bağlaması amacı güder bu yüzden kaşık büyüsü yaptıran insanların sayısı oldukça çoktur. Bu büyüdede adından anlaşıldığı üzere ana madde kaşıktır ve oldukça etkili bir büyüdür. Bu büyü  genel olarak iki kaşığı birbirine belli bir biçimde bağlayarak uygulanır. Kaşık büyüleri en hızlı sonuç veren büyü guruplarındandır. Kaşık büyüsü genel olarak iki adet tahta kaşık kullanılarak hazırlanır ve bu kaşıkların saplarına kişilerin isim bilgileri anne adları yazılarak uygulanmaktadır ancak bu büyüyüde her ben hozayım diyen kişi yapamamaktadır. Genel olarak bu kaşıklar hazırlandıktan sonra bir mezara gömülmesi istenir ancak kaşık büyüsü her zaman iyi niyetlede yapılmamakta kimisi ise iki seveni ayırmak arasını bozmak için yapmaktadır. Bu kaşıklar daha sonra toprağa gömülmesi istenir ve bu kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece bu iki insan birbirinden kopamazlar ama belirttiğim gibi eğer bu yapılan kaşık büyüsü ayırmak  amacı için yapılmışsa büyü yapılan kişiler bir daha mutlu olmazlar bir araya gelemezler.

En önemli husus ise büyüde kullanılan bu kaşıkların yönleridir. Bu kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır aksi halde tam tersi bir sonuç alınır. Kaşıklar saplarından  birbirlerine bakacak yönde bağlanarak birleştirilir ve dualarla bağlanacak kişilerin isimleri yazılır. Bu yöntem iki insanı yaklaştırmak için kullanılır. Eğer kaşıklar birbirlerine ters bakacak şekilde bağlanırsa o zamanda iki insanın birbirinden uzaklaşması kaçınılmaz olacak ve ayrılıklar yaşanacaktır.

Bu kaşık büyülerini uygulamak sadece bundan ibaret değildir. Elbette bunun bir metodu var duası var ben burda yalnızca yüzeysel olarak yazıyorum size. Siz kalkıp kendi başınıza yapıp hocam ben yaptım ama sonuç alamadım demeyin çünkü kendine has duaları olmadan yapılan büyülerin hiç bir etkisi olmayacaktır.

Bu büyüler sizin yapacağınız işler değil o nedenle bu tür ihtiyaçlarınızda gerçekten konusunda uzman olan medyumlara danışmanızı tavsiye ediyorum. Bu konuda hakkında bilgi almak için bana ulaşırsanız sizlere yardımcı olabilirim. Eğer etrafınızda bu tarz birşey bulursanızda muhakkak gerçek bir medyum hocaya danışmanız size fayda sağlayacaktır.