Büyü nasıl yapılır

Ancak günümüzde medyumluk öyle bir hale gelmiştir ki ortaya medyumum diye çıkanlar insanları hayatlarından bezdirmiştir. Bu sebeple insanların hiçbir şekilde medyumlara inancı ve güveni kalmamıştır. Gene medyumlara bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler vardır ve daha önce medyumlara denemiş ve birçok konuda ağzı yanmıştır. Sütten ağzı yananın yoğurdu üfleyerek yemesi misali bu kişiler de medyumlara karşı yargılı ve mesafeli yaklaşırlar. Sahtekâr medyumlar yüzünden diğer medyumlara karşı da bir ön yargı olduğu için medyuma işlem yaptıracak kişiler internet yorumlarına bakıyorlar. Ancak bilmedikleri bir şey var ki bu yorumların gene sahte medyumlar tarafından oluşturulmuş olduğu. Bu sahte medyumlar medyumluğu bir iş sektörü olarak görüyorlar ve kendi tabirleriyle Pazar paylarını arttırmak için her türlü kötülüğü ve adiliği yapıyorlar. Çamur at izi kalsın mantığı ile ilerleyerek iyi kötü demeden tüm medyumlara çamur atıyorlar. Şimdi asıl konumuza gelelim

bağlama büyüsü nasıl yapılır hakkında birkaç bir şey dedikten sonra makalemizi sonlandıralım.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Bu konuda siz değerli okurlarıma bilgi veremeyeceğim çünkü bağlama büyüsü yapmak büyük ilim ve bilgi isteyen bir konudur. Ben gerekli bilgiler versem dahi bu bilgiler olmadan işe yaramaz. Üstelik birde bu büyü tek başına ve bilgisizce yapılması en tehlikeli büyülerden birisidir. Sizlere bağlama büyüsü nasıl yapılır anlatmak yerine bu büyüyü yapan medyumları nasıl seçmeniz gerektiği ile ilgili tüyo verebilirim.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN GERÇEK MEDYUMLARI NASIL ANLARI?

Bağlama büyüsü yapan birçok medyum ve medyum olduğunu iddia eden insan güruhu vardır. Bunlar içerisinden seçim hakkınızı para iadesi yapan ve sertifikası olan medyumlardan yana kullanmanızı tavsiye ederim. Para iadesi demek yapacağı işleme olan büyük güvenin temsilidir. Sertifika ise Türkiye Devleti tarafından kolay kolay alınabilen bir belge değil.