Büyü nedir

Adından da anlaşılacağı gibi pek iyi niyetli olmayan kişiler tarafından yaptırılan, yapılışı ve sonuçları oldukça ağır olan, bozması da zor olan bu büyülerde büyü ilminin engin bilgilerine sahip medyumlardan destek almanız gerekmektedir. Son derece etkili olan bu büyünün bozulması da oldukça zordur.

Kara büyüler genellikle kötü niyetli kişilerce yapılmaktadır, bunu yapan kişilere geri tepme olasılığı büyüyü yapan medyumun deneyimine göre değişmektedir. Eğer ki kara büyü yaptırmak istiyorsanız yaptıracağınız medyumun deneyimlerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kara büyülerin sonuçları gerek maddi gerekse manevi olsun zararı kaçınılmazdır. Hastalığa, iflasa bazen ölüme sebebiyet verebilmektedir. Kara büyülerde asıl amaç büyü yapılan kişiye zarar vermektir. Bu kişinin düzenli bir ilişkisi varsa bu ilişkiyi bozmak, güzel bir evliliği varsa bu yuvayı yıkmak veya sağlıklı bir kişiyse onu sağlığından etmek gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Çeşitli ritüeller doğrultusunda medyumun uygulayacağı bazı işlemler ile kara büyü yapılabilir.

Büyü bozma

Bu yazımız sizlere büyüler hakkında bilgi vermek için yazılmıştır. Öncelikle büyülerin birçok farklı sınıfı bu sınıfların içinde de gene birçok büyü çeşidi vardır. Bu büyü çeşitlerinde malzeme ve yapılış bakımından neredeyse bire bir olanları vardır. Ancak bu bire bir büyü çeşitleri de uygulamaya göre farklılık gösterir ve amacı farklı şekilde yönlendirir. Büyünün ne olduğundan bahsedecek olursak: Büyüler insanın kendi çabasıyla bir şekilde elde edemediği şeyleri büyü konusunda bilgisi olan bir kişiye anlatması ve o kişinin o amaca uygun olan duaları ve işlemleriyle bazı maddeleri birbiri ile karıştırması. Bu maddelere uyguladığı farklı yaptırımlara büyü denilebilir. Kişilerin en çok destek isteyip yardım istediği konular aşk, para, iş ve intikam konuları oluyor. Aşk konusu hakkında en çok istenilen şeyler bağlama büyüleri yani bir kişiyi kendisine bağlayıp seni terk etmesine engel olmak. Diğeri Geri getirme büyüleri bu büyüde sizi terk eden bireyi geri getirmek ana amaçtır. Aşık etmek için kullanılan büyülerde sizin platonik olarak sevdiğiniz kişiyi size aşık eden büyü çeşididir. Birde aşk büyülerinde ayrılmak için kullanılan büyüler vardır. Bir kişiyi ayrılığa ikna edemiyorsanız bu büyüyü kullanabilirsiniz. Para konusu genelde iş konusu ile bağlantılıdır. Yani bir işte terfii almak daha iyi bir iş bulmak gibi birçok amaç için kullanılabilmektedir. İntikam konusu biraz tartışmalı bir konudur. Yani a dan z ye her medyum intikam büyüsü yapmaz. Çünkü bu tür büyüler insanlara zarar veren büyülerdir. Birçok medyum bu tür büyülerden uzak durma taraftarıdır. Birde kişinin intikam denilince aklına ne geldiği de önemli bir etkendir bu intikam büyülerinde. Kimisi vardır birisinin onu aldattığını öğrenir ve aldatan kişiyi kendisine bağlar. Aldatılan kişi aldatan kişiye aldattığı kişiden soğuma büyüsü yapar ve aldatan kişiden ayrılmak istediğini söyler. Yani bu söylediklerimi toparlayacak olursak kişi aldatan kişiye bağlama büyüsü yapar sonra o kişiden ayrılmak istediğini söyler o sırada aldatan kişinin aşk yaşadığı kişiyle de arasını bozar ve ikisini ayırır. Bu şekilde aldatan kişi bir acıya süreklenir. Bu tür büyülerde medyumlar yardım edebilir. Bu tür büyülerin etkileri de gene kullanılan büyüye ve büyünün gücüne göre değişir. Bu büyü yapılmış ve bu sürüncemeye dayanamayıp intihar eden kişiler vardır. Büyülerin ne işe yaradığı konusunda umarım bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olmuşumdur. Daha fazla yazı için sayfamızı takip etmeyi unutmayınız