Canbar Büyüsü

 Canbar büyüsüyle ilgili internette bir çok makale bulabilirsiniz fakat bunların bir çoğu asılsız  yazılardır.Bu nedenle de halkımızın kafası sürekli karışıyor. Önüne gelen herkes bir medyum sitesi açıp, olur olmaz bilgisizce oradan buradan bir takım kopya içerik bularak sizlerin aklınızı karıştırıyorlar. Bu konuda yapılacak çok bir şey yok tabii ki . Bu yazıları insanlar okuyup kendi akıl süzgecinden geçirip doğruluğuna karar verecekler. Zaten taklit olan, asılsız olan, uydurmaca olan sahte siteler kendini hemen gösteriyor. Akıl sahipleri bunu elbette anlayabiliyorlar. Bu yüzden önce insanımızınokuduklarını akıl süzgecinden geçirmeleri gerekiyor. İyiyi ve yanlışı akıl ayırt edebiliyorsa o zaman mesele yoktur ve herkese inanmaya mahelde yoktur.

Özellikle genç  aşıkların çoğunlukla tercih ettiği canbar büyüsü gerçekten etkili bir aşık etme büyüsüdür. Hepimiz bir dönem genç olduk bazılarımız ise hala bu dönemi en ateşli şekilde yaşamaya devam ediyorusdur mutlaka. Sevdiğiniz gün geçtikte sizden uzaklaşıyorsa bir başka insana gönül vermiş olma ihtimali çok fazladır.Eğer böyle bir süreç geçiriyorsanız canbar büyüsü sizi bu içine sıkıştığınız kötü durumdan bütünüyle kurtaracak bir büyüdür. Canbar büyüsünü insanlarımız daha yeni yeni duymaya başladılar ancak bu büyüler yıllardır var olan ama insanların ismini duymadıklarını bir uygulamalardandır.

Canbar büyüsü daha öncede söylediğim gibi gerçekten etkisi çok güçlü bir aşk büyüsüdür. Bunu hemen hemen herkes çekinmeden yaptırabilir. Zaten son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve internetinde yaygın kullanılmasından dolayı hemen herkes canbar aşk büyüsünün adını bir yerlerde duymuş ya da okumuş hakkında az çok bilgi sahibi olmuştur.

Eğer sizde sevdiğinizle alakalı problem yaşıyor ve onun size eskisi gibi tekrar aşık olmasını istiyorsanız yada sevdiğinizin de sizi sizin onu sevdiğini gibi sevmesini istiyorsanız vakit kaybetmeden arayın sizlere yardımcı olayım.

Medyumların bu büyüyü tercih etmesinde ki ana neden büyünün çok güçlü oluşudur. Birçok büyüye nazaran etki kapasitesi de yüksektir. Aşık olan bir kişi aşkından vazgeçemiyor ise ve ne yaparsa yapsın amacına ulaşamıyorsa bir medyuma başvurması kaçınılmazdır. Medyumdan bu konuda yardım ister ve medyum yaptığı çalışma sonucu canbar büyüsünün en doğru tercih olduğuna karar verir.

Canbar büyüsü aşırı detay gerektiren bir büyü olduğundan her yapımı farklıdır. Yani içeriğinde belirli maddeler vardır ve bazı dualar vardır. Ancak bunların miktarı kullanım sırası ya da kullanılan malzeme bir şekilde farklılık göster. Bu da canbar büyüsünün çeşitlenmesindeki ana nedendir. Canbar büyüsü amaç olarak genelde bağlama ve aşık etme için kullanılsa da farklı amaçlarda da kullanılır.

Örneğin kişiyi ayırma konusunda da kullanılır, aşık etmek içinde. Canbar büyüsü, büyü renk sınıflarından kırmızı büyü kapsamındadır. Bazı yapım tarzları ve kullanım alanları vardır. Bunlar bulunduğu statüyü değiştirir ve kara büyü yapabilir. Canbar büyüsünün içeriğinde bazı oynamalar ile köpek büyüsü olarak kullanılabilir. Köpek büyüsünden kabaca bahsedecek olursak kişiyi kendine bir köpekmişçesine bağlar.

Bu büyü hakkında diğer yazılarımızı da okursanız gerçekten ne kadar kuvvetli bir büyü olduğunu görürsünüz. İnternette canbar büyüsünün malzemeleri ve yapımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ama o konuda söylemeden geçemeyeceğim oradaki malzemelere inanmayın gerçek malzemeler olsalar dahi miktarları yanlıştır. Hadi oda doğru olsun dua yanlıştır. Çünkü medyumlar duayı kişilere özel olarak yazmaktalar. Yani size verilen oradaki dua hiçbir işe yaramayacaktır.

Ebced hesabı ile size özel olarak yazılan dua olmadan hiçbir malzeme etkisini göstermez. Bu işlemi yaparsanız başınıza ruhani canlılarla derde sokabilirsiniz. Medyumlar o duaları ve büyü kullanımını kendi ilimleri ile yapıyorlar. Bu ilmi bilmeden bu işe kalkışmak sizin için büyük tehlikelere sebep olacaktır.