DİL BAGLAMA BÜYÜSÜ

DİL BAGLAMA BÜYÜSÜ

Dil Baglama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü yaptığın kişinin, anne, baba, kayınvalide, gelin, görümce ve eşine ya da çevreye karşı boş gerekmeyen, üzücü ve kırıcı sözler söylememesini engellemek amaçlı yapılan, boş konuşacağı zaman konuşmaması için yapılan bir büyüdür. Dili bağlanan kişi büyüyü yaptıran kişi hakkında kötü söz söyleyemez , olur olmaz yere konuşup rahatsızlık veremez , sakin ve sessiz bir hayat sürdürmeye başlar kimseye karışmaz.

Genellikle bu dil bağlama büyüsü kaynana-gelin, koca-karı gibi çiftli ilişkilerde devamlı sorun yaşayan, daha da önemlisi bunun gibi ilişkilerde olan kıran sözlere karşı ağızları kapanması ve ilişkilerinin yıpranmaması için yapılan bir büyü türüdür. Yan i karşı taraf sizin için kötü bir kelime kullanacağı esnada o kelimeyi söylemekten vazgeçmesine neden oluyor. İyi amaçla yapılmış bir büyüdür.

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü genellikle karşındakinin söylemesini istemediğin şeyler için yapılır. Bugün sizlere dil bağlama büyüsü nasıl yapılır onun hakkında bilgiler vereceğiz.

Dil bağlama büyüsünü şer amaçlı asla yapmamalısınız, şer amaçlı yapılan büyülerin allah katında yeri ve mekanı olmayacağını belirtmek isteriz.

Dil bağlama büyüsü sevdikleri kişilerin karşısındakine söylemesini istemediğin şeyler için yapılır. Dil bağlama büyüsü düşmanlarınıza karşıda yapılmaktadır. Düşmanınızın sizlere karşı konuşmasını dil bağlama büyüsü ile engelleyebilirsiniz.

Dil bağlama büyüsü kişinin eşine, Anne-Baba’sına gelin, kayınvalide ve yakın çevresine üzücü şeyleri konuşamaması için yapılan büyü türlerindendir.

Dil baglama büyüsü genelde ise karı-koca gibi ikili ilişkiler ağızdan çıkmasını istemediğiniz, kırıcı sözlerinden vazgeçmesi amacı taşıyarak yapılır

Yazar hakkında

1 yorum

  1. Ebru Kayhan

    büyü bozma alanında başarısız olabiliyor O yüzden Ankara en iyi medyum hoca ararken sorununuza göre aramanızı tavsiye ediyorum Çünkü her insanın farklı derdi var kimisi boşanmak ister kimisi birlikteliği devam ettirmek ister kimisi nazar bozmak ister kimisi kısmet açmak ister bazısı cin musallatı sorunu yaşar Herkes her konuda en iyi değildir Ömer hoca en fazla bağlama büyüleri alanında çok işlem yaptığı için bağlama büyüsü uzmanı olarak görülebilir

    Yanıtla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İller

HEMEN ARA

0 (552) 306 4766

Call Now ButtonAra; 05523064766