Domuz Büyüsü

Şüphesiz ki Türk toplumu içinde en çok adı duyulmuş olan büyülerin başında gelir domuz büyüsü, bu yazımızda sizlere bu büyü nasıl yapılır, insanlar üzerindeki etkileri nasıl olur tüm bu merak edilen konulara yanıt arayacağız.

Domuz Büyüsü Nedir
Domuz büyüsü genellikle domuz hayvanının yağı kullanılarak hazırlanan bir tür tılsımdır, bu tılsımın amacı nitekim sevilmeyen bir insana zarar vermek için genel olarak bazı insanlar tarafından tercih edilir. Amacı kesinlikle o insana zarar vermek hatta o insanı yataklara düşürmek, hastalık sahibi yapmak yada ciddi anlamda o insanın hayatına kalıcı zarar verebilmektir. Bu büyü kara büyüler sınıfına girer ve pek çok hoca bu tılsımı yapmaz. Bu nedenle domuz büyüsünü her hoca hazırlamaz çünkü insanlara zarar vereceğini bilirler ve bunu kabul etmezler.

Bu büyüleri hazırlayan hocalar genellikle cinleri olan cindar hocalar sınıfındaki kişilerdir çünkü domuz büyüsü nasıl yapılır sorusuna bir anlamda cevap vermek için hemen belirtelim ki bu büyüyü hazırlayan medyum veya hoca kendi cinlerini kullanarak domuz büyüsünü hazırlar. Bu nedenle bu tılsım belkide en tehlikeli, insanlara en çok zarar verebilecek bir tılsımdır demek doğru olur.

Domuz Büyüsü Hangi Amaçlar İçin Yapılır
Her şeyden önce birinci öncelik karı ve kocanın arasını bozmak, zarar verilmek istenen ailenin içinde ciddi tartışmalar yaratmak, o ailenin boşanmasını sağlamak gibi amaçlar için çok sık yaptırılır. Bir diğer yaptırılma amaçlarından birisi ise zarar verilmek istenen kişinin her türlü kısmetinin kapanması ve tüm işlerinde (aile, iş, özel hayat vb…) o insanın zarar görmesi amaç edilerek yaptırılır.

AYIRMA BÜYÜSÜNÜN ETKİSİ

Ayırma Büyüsü olarak bilinen işlemi ve hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazımızda kaleme alacağız. Ayırma Büyüsü olarak tek başına ve ayrı bir büyü bulunmamaktadır. Bu büyü farklı büyüler kullanılarak yapılan bir çeşit bağlama, yeniden âşık etme, barıştırma ve aşk büyüsüdür. Durumdan haberdar olan ve bilgili medyum arası bozulan aileler ve kişiler için genelde bu işlemi yapmaktadırlar. Örnek vererek gidecek olursak bir çift birbirini sevmiş ve evlenmiştim yıllar boyunca ilişkilerini devam ettirmiştir. Ama taraflardan birisi sonunda sıkılıp kişiyi başkası ile aldatmaya başlamıştır. Bunun tespitini yaptığı zaman karşı taraf aldatan tarafın yeni sevgilisi ile ayrılması için bu büyüyü kullanabilmektedirler.

Bu işlem yapıldıktan sonra tarafların ne yapacağı kişilere kalmıştır. İsteğe bağlı olarak kişiler medyumların yardımı ile bir araya getirilebilir. Ama bu durumlar yaşandıktan sonra kişinin aldatan tarafa güveni ve sevgisi ne durumda olur bilemeyeceğimiz için bir şey diyemiyoruz. Ancak aldatılan taraf aldatan tarafın sevgilisi ile ayrılmasını bir medyum yardımı ile sağlar ve işin daha kesin olmasını isterse kendisine bağlama büyüsü de yaptırarak evliliğini, ilişkisini ve mutluluğunu daha da garanti altına alabilirler. Bazı durumlarda medyumlar aldatılan kişiye bağlama büyüsü yaparak aldatan kişiyi aldattığı kişiden ayırabilir buda bir tür ayırma büyüsüdür. Bunların yanı sıra kişiler uzun yıllar bir ilişki sürdürebilirler bunun sonucu olarak ilişkiden sıkılarak ilişki kurduğu kişiden ayrılmak isteyebilir. Ancak bu kişiye ayrılmak istediğini söyleyemediği onu kırmak istemediği için ayrılmak istediğini söyleyemez ve o kişiyi kendinden soğutmak ve ayrılmak için ayrılma büyüsüne başvurabilir. Bu konuda da kişilere yardımlar yapabilmektedirler.

Ayırma ve ayrılma konusunda yardıma ihtiyacınız olursa bir medyuma başvurabilirsiniz. Konusunda uzman ve bilgili medyumlar size yardım etmekten sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyacaktır. Ayırma büyüsü bir çok kişi tarafından kara büyü olarak bilinse de bu büyüde yine kırmızı büyü kategorisindedir. Çünkü yazımın üst kısımlarında da bahsettiğim gibi belki ayrılmak istiyor olabilirsiniz ancak çevrenizdekiler, aileniz yada birlikte olduğunuz kişi sizden ayrılmak istemiyordur. Bir cehennem hayatı sürseniz dahi mecburen bu duruma katlanıyor olabilirsiniz. Siz cehennem hayatından çıkmak istediğiniz için bu büyüye başvuruyorsunuz, o yüzden bu büyü kara büyü olarak değil kırmızı büyü