Evlilik Büyüsü

Bir çok insan değişik nedenlerden dolayı  sevdiğiyle evlilik hayallerini gerçekleştiremez bu nedenle bazı kimseler evlenmek için büyü yaptırmayı tercih ederler. Evlenmek için büyü yaptıran kişilerin bir çoğu genel olarak bir takım nedenlerden dolayı bu evliliği gerçekleştiremedikleri için bu büyü ile çözüm bulmaya çalışırlar.

Bunun nedenleri arasında en çok karşılaştığımız sorunun başında bu kişilerin birlikte oldukları insanlar tarafından onlara her zaman çeşitli bahaneler  yada yalanlar söylenerek bu evlilik olayını ertelemeleri gibi bazen de ekonomik yada buna benzer sıkıntılardan dolayı  bir türlü gerçekleştirilemeyen bu evlilikler için en iyi çözüm yolu evlilik büyüsüdür.

Çevremde gördüğüm bir çok hanım kardeşimiz bana soruyor ve bu hanım kardeşlerim hep aynı konulardan muzdarip. Bana anlattıkları kadarıyla genelde bir erkekle aşk yaşamışlar ilk başlarda iyi giden ilişki ve cicim ayları sonrasında erkek bahaneler üreterek hep evlilikten kaçan taraf olmuşlardır.

Bunun sebebi erkeklerin kendilerini evliliğe hazır hissetmemeleri, bu sorumluluğu almaktan çekinmeleri, evlilikten ve bağlanmaktan korkmaları , karşılarındaki kişilere güvenememeleri ya da maddi açıdan henüz yeterli ve hazır olamamalarıdır.

Hanım kardeşlerim şunu bilin ki bu erkekler size helaldir tabii ki nikah akdi altında . Bu yüzden namusunuzu teslim ettiğiniz bu erkeği elbette evliliğe ikna edemiyorsanız bunun çözümleri muhakkak bir şekilde  vardır. Bundan dolayı içiniz rahat kalbiniz mutmain olsun.Bu tür durumlar da kendinizi güçsüz hissetmeyin ve bunu çözümsüz görmeyin ve bana ulaşın siz kardeşlerime evlilik vefki konusunda kolaylıkla yardımcı olabilirim.

Erkek kardeşlerim ise artık bayan kardeşlerimize güvenememeleri nedeniyle, ailelerinin istediği bir evlilik yapmak niyetinde olmaları nedeniyle sevdiği hanım kardeşle evlenemekte işte bu tür durumlarda evlilik vefki ile hem karşıda ki hanım kardeşimiz hem de Allah’ın izni ile aileler ikna olmakta ve evlilik mümkün olmaktadır.