Kara büyü

Büyüler ve medyumlarla ilgilenen, onlara iş yaptıran kişilerin çoğunun duyduğu ve bildiği bir konudan bahsedeceğiz bugün o konu kara büyü. Kara büyü konusunda bilinenler, bilinmeyenler, az bilinenler ve yanlış bilinen konulardan bahsedeceğiz. Konuya tamamen uzak olanlar için ilk olarak büyü nedir ve ne için yapılır, büyüyü kimler kullanır bundan bahsedelim. Sonrasında kara büyü konusuna geçeriz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya geçelim

Büyü nedir?

Medyumların özel ilim ve yeteneklerini kullanarak yaptığı kişilere yardım etmek ve kişilerin ulaşmayı istediği amaçlara ulaşmasını sağlayan araçlara büyü denilmektedir. Her yaş grubundan her insan hayatında sıkıntılar çekebilmektedir bu sıkıntılardan kurtulmak için her insan büyü yaptırabilir. Herhangi bir sıkıntı için nasıl bir sonuç istiyorsanız bunu büyü yardımıyla elde edebilirsiniz. Durum böyle olunca birçok farklı büyü, bu büyülerin birçok farklı türü ve birçok farklı sınıfı vardır bugün o sınıflardan en çok merak edileni Kara büyüden bahsedeceğiz.

Kara büyü nedir, neden bu isim ile anılır?

Kara büyü belirli bir büyü değildir büyü sınıflarından sadece bir tanesidir. Bu büyü sınıfında birçok farklı amaca hizmet eden büyüler bulunsa da genel amaç zarar vermektir. Zarar vermek derken sadece bir kişinin canını yakmaktan bahsetmiyorum, kişinin ailesine zarar verilebilir, psikolojisine zarar verilebilir, maddi durumuna zarar verilebilir, yaptığı işe zarar verilebilir ve daha birçok şekilde kişiye zarar verilebilir. İçeriğindeki malzemeler ve kullandığı varlıklar sebebiyle bu isimle anılmaktadır. Günümüzde modern medyumlar bu konuda bazı alternatifler getirerek bu büyü sınıfı ile elde edilebilecek işlemi bu büyü sınıfına dahil etmeden gerçekleştirebilmektedirler. Bu büyü sınıfında yapılan büyüler genelde kişiye o yapılan şeyin yedirilmesi ya da içirilmesi ile işler ancak işinin ehli medyumlar bu sorunu da aşarak aslında diğer alemde gerçekleşen işlemi bu dünyada bir şey yapmadan aktive edebilirler. Bunu hüddam gibi birçok ilime borçludurlar. Kullandığı canlılarda içeriğindeki malzemeler ve büyüyü yapan kişinin profesyonelliğine göre değişim gösterebilmektedir.

Kara Büyü çözümü

Bu büyü sınıfına ait bir büyünün çözülmesi oldukça zor ve sıkıntılıdır öyle ki büyüyü yapmaktan daha zor bir durumdadır. Günümüzde medyum olan, medyumluk yapan ve bunun için havas, ledün, hüddam ilmi gibi ilimleri kullanan kişilerin bilgileri belirli bir dereceye kadardır. Bu kişiler bu büyü sınıfına ait büyüleri yaparlarken bilgilerinin son damlasına kadar kullanırlar dolayısıyla bu büyünün çözümü için en azından büyüyü yapan kişiler kadar bilgi sahibi olmalı hatta onlardan daha fazla bilgiye sahip olmak büyüyü çözmek için gereklidir.bir büyünün bozumu terinden o büyü nasıl yapıldıysa aynısını tersinde yaparak bozulabilir burda hüddamlardan yani cinlerden faydalanarak yapılır bunuda ancak gerçek ilim sahibi bir medyum yapabilir.