Kısmet kapama

Allah (c.c.) yaratmış olduğu kullarının kısmetini kapatmaz. Allah (c.c.), tüm kullarını yaratırken kısmetleri açık olarak yaratır. Ama, çevremizdeki bizi çekemeyen, kendisine rakip gören, kötü niyetli insanların yaptığı büyüler, yaydıkları negatif enerji nedeni ile başta iş ve evlilik hayatı olmak üzere birçok alanda kısmetimiz kapanır.

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır hayatımızda karşılaştığımız her sorun, her aksilik tabi ki kısmetimizin kapalı olduğu anlamına gelmez. Bizler öncelikle iş hayatında karşılaştığımız aksilikler karşısında kendimizi sorgulamamız gerekiyor. Bizler yeterli gayreti gösteriyor muyuz, işimizi özenli yapıyor muyuz, eksiklerimiz nelerdir bunlara bakmalıyız. Evlilik kısmeti için de aynı şey geçerli. Evlilik de çaba ister gayret ister.

Hayatımızda bizler gereken çabayı göstermemize rağmen işlerimiz hep aksi gidiyorsa kısmetimizin kapalı olduğundan, tarafınıza kısmet kapama büyüsü yapılmış olabileceğinden  şüphelenebiliriz.

  • İş hayatında her şey yolunda giderken birden bire sorunlar yaşamaya başladıysanız ya da işleriniz hep aksi gidiyorsa tarafınıza kısmet kapama büyüsü  yapılmış olabilir.
  • İnsanlar ile ilişkileriniz gayet iyi iken aniden sorunlar yaşamaya başladıysanız, iş hayatında, sosyal hayatta insanlar sizinle birlikte vakit geçirmekten kaçınıyor, sizden uzaklaşıyor ise kısmet kapama ya da başka bir alanda büyüye maruz kalmış olabilirsiniz.
  • Nişanlınız ile evlilik yolunda ilerleyen mutlu bir ilişkiniz olmasına rağmen birden bire sorunlar yaşamaya başladınız ve ayrıldıysanız büyü nedeni ile olmuş olabilir.

Kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur?

Tarafınıza büyü yapılmış olabileceğinden şüpheleniyorsanız öncelikle yapmanız gereken gerçek bir havas alimi bir medyum.a müracaat etmelisiniz. Bu işin ehli, dürüst havas hocaları öncelikle bakım yaparak tarafınıza gerçekten büyü mü yapılmış yoksa yaşadığınız sorunların sebebi başka bir şey mi bunu tespit ederler. Birçok yazımızda belirttiğimiz gibi büyü yapılırken şeytani cinler kullanılır. Bu nedenle büyü bozma konusu uzmanlık ister kendi kendinize yapacağınız okumalar, terkipler ile büyünün etkilerinden kurtulamayabilir hatta bu cinleri daha da azdırabilirsiniz. Tarafımıza müracaat eden kişilere öncelikle bakım yapılır. Eğer, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türüne göre ilmi havas çalışmaları yapılır. Çalışmalar özel mürekkep ile hazırlanmakta olup Türkiye’ye ve Almanya, Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Maalesef kendini havas hocası olarak lanse eden cindar kişiler piyasada çok. Bu kişilere müracaat edip mağdur olmuş insanlar ile hemen hemen her gün telefon ile görüşüyorum. Cindar kişilerin bırakın sizin sorunlarınızı çözmeyi kendilerine hayrı yoktur. Uzun yıllar edinmiş olduğum bilgi, tecrübe ve riyazat dönemlerim sonrası büyüklerin himmeti ile Allah (c.c.) tarafından tarafıma yüklenen donanımlar ile çalışmalarımı yapmaktayım. Tarafımca sadece büyü bozma, giden eşin geri getirilmesi ve cin musallatından kurtarma gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.