Papaz büyüsü

Bugün siz değerli okurlarımıza, papaz büyüsü nedir, papaz büyüsü nasıl bozulur, papaz büyüsü nasıl yaılır ve papaz büyüsü bozma ile ilgili bilgi vermeye sizlere papaz büyüsü ile ilgili birçok konuda bilgi vermeye çalışacağım. İlk olarak büyünün nasıl etki ettiği ile ilgili bilgi vererek konuya girmek istiyorum.

Papaz Büyüsü Nedir?

Bu büyü her büyüde olduğu gibi kişilerin iradelerine müdahale ederek kişilerin istekleri dışında olan şeyleri yapmasını sağlar, düşüncelerini kontrol eder. Büyüler içerisinde kara büyü sınıfına giren bu büyü en hızlı etki eden ve en güçlü büyü işlemlerindendir.

Nasıl Ortaya Çıkmıştır, İsmi Neden Papaz İle İlgilidir?

Bu büyünün ortaya çıkışı orta çağ ve tarih öncesi zamanlara dayanmaktadır, zamanın en popüler dinlerinden olan Şamanizm ile gelmiştir, zamanla geçirdiği değişimler sebebiyle bu ismi almıştır. Aslında papazlık ile ilgisi yoktur. İsminin papaz ile ilgili olmasının nedeni ise büyü yapılırken kullanılan dil ile ilgilidir. İçeriğinde okunan dualar İbranice dualar, işlem yapılırken söylenenler İbranicedir, içeriğindeki İbranice sözler sebebiyle bu isim ile anılmaktadır, yoksa papazlar ile ilgisi yoktur. Aynı zamanda içeriğindeki maddeler sebebiyle bu isim ile anılabilmektedir.

Büyünün Amacı, Yapılış Sebebi, Çeşitleri

Birçok amaç için kullanılabilmektedir. Kapsamı çok yüksek olan bu büyü genel olarak gönül ilişkilerini düzene sokmak için kullanılır yani bağlamak için, aşık etmek için, geri getirmek için, soğutmak, ayırmak için, kısmet kapamak için, cinsel bağlılık için gibi ancak daha birçok farklı amaç için de kullanılabilmektedir.

papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılışı için yetkin bilgiye sahip olmak öncelikli kuraldır. İçerisinde bulunduğu sınıf kara büyü sınıfı olduğundan oldukça tehlikeli bir büyü türüdür kara büyü sınıfına tabii büyülerde genelde büyü yapılacak kişinin vücudundan bir parçaya ihtiyaç duyulur adet kanı, tırnak, saç, meni gibi, büyünün etki etmesi içinse büyü yapılacak kişiye büyünün yedirilmesi esastır. Bu Kara büyü sınıfında bulunan büyülerin çoğunluğu için gerekmektedir. Ancak bu büyüde buna ihtiyaç yoktur. Uzak mesafelerden de konu üzerinde hâkim olunup istenilen yapılabilmektedir. Bu büyünün tehlikesi ve yapılış zorluğu bakımından ne yazık ki nasıl yapıldığını sizlere anlatamayacağız. Malzeme listesi verip büyünün tarifini veren sayfalara da itimat etmeyiniz, inanmayınız. Yapacağınız işlemler başınıza dertten başka bir şey getirmeyecektir. İnternette denk gelmeniz en mümkün olan yöntem ise kişinin vücuduna ait bir parça ile işinin ehli birisinden yardım istemektir. Bu kesinlikle aralarında en saçma olan versiyondur. Bu tür şeylere aldırış etmeyiniz,

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur, Bozmak İçin Ne Gerekir?

Bu büyünün bozulması yapılmasından daha sıkıntılı bir süreçtir, bu büyüye maruz kalmış bazı kişiler medyumlara sıkıntı yaşamaları üzerine başvururlar, merdyum yaptıkları bakım sonucu bu büyü olduğunu görürlerse bozmaktan çekinebilirler. Bu süreç oldukça uzun ve çetrefillidir, her baba yiğidin yapabileceği türden değildir. Bunun nedeni belirli çerçeveleri sahip bir büyü olmamasıdır. Her bünyede farklı bir şekilde cevap vermesidir…