AŞIK ETME DUASI

Bu yazımda  sizlere aşık etme dualarından bahsedeceğim. Bunları sizin yapmanız yüzde yüz sonuç vermez. Öncelikli olan bir medyumdan yardım almanızdır.

1-Bir kalıp sabunu yedi parçaya bölüp her birinin üzerine demir kalemle “Ve ezzin fin nasi bil hacci ye tuke ricalen ve ala külli damirin ye tıne min külli feccin amıkun li yeşhedu menafia lehum” yazılır. Kişinin saçından bir tutam alınıp kül edip mürekkebe karıştırılırsa çok daha faydalı olacaktır.

2-Bir elma üzerine 70 kez “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe yekun. Fe sübhanellezi bi yedihi melekutu külli şey’in ve ileyhi türceun.” Ayeti okunur. Üç kez üflenir. Sonra kişiye yedirilir.

3- Evlenmek isteyip karşı tarafı razı edemeyen kişi aşağıdaki duayı arapça yazıp üzerinde taşımalıdır. “Bismillahirrahmanirrahim Bismillahi alellahi ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azıym. Kalet ıhdahüma ya ebetiste cirhü inne hayra meniste certel kaviyyül emin. Kale inni üridi en ünkihake ıhdebneteyye hateyni ala en te’cürani semaniye hıcecin hıcecin hıcecin hıcecin hıcecin fe in etmemte aşran fe min ındıke ve ma üridü en eşükka aleyke se tecidüni in şaellahü mines salihıyn ve kale musa ya fir avnü inni rasulün min rabbil alemin. Hakıykun ala en la ekule alellahi illel hakka kad ci’tüküm bi beyyinetin min rabbiküm fe ersil meıye binteke. La havle ve la kuvvete illa billahil aliyil azıym.

4- Aşağıda yazılı dua kişinin saç teline adının harf sayısı kadar 7  gece okunur. Okuma yapılırken güzel kokulu buhur yakılır. “Liyeltıyşin liyeltıyşın taytaşin taytaşin lemakfencilin kanu kalilen ma yehceune kezalike la tehca ve la tenam bi aşkıy ve mehabbeti ya fülanete binti fülaneh.

DUALARIN SIRRI

5-Tatlı bir şey üzerine 18 defa Felak suresini son secde ayetini okumadan okuyup o tatlı şey üzerine nefes ettikten sonra 19. okuyuşta secde ayeti ile birlikte ve hemen secdeye varıp rica ve dileğini söylesin. Okunmuş olan tatlıyı o kişiye yedirsin. Bu ameliye Arabi ayların birinden 19. güne kadar olan sürede özellikle cuma günleri sala vaktinde yapılırsa etkisi çok daha fazla olur.

AŞIK ETME DUASINI İLİM SAHİBİ OLAN HOCALAR YAPMALI

Aşık etme duası bu şekilde bir çok yöntemi içinde barındırır fakat başta da belirttiğim gibi bunları sizin yapmanız yüz de yüz sonuç vermez. Onun için mutlaka uzman medyum ile çalışmalısınız. Büyü yapan hoca arıyorsanız Medyum Ömer AYDIN ile iletişime geçebilirsiniz.