Hayatınızın belli dönemlerinde yaşadığınız sıkıntıların asıl nedenlerini aramak sizin en doğal hakkınız. Farkında olmadan maruz kaldığınız işlemler neticesinde hayatınız allak bullak olabilir. Farklı sıkıntılar yaşayabilir, nedenlerini anlamayabilirsiniz. Amasya’da medyum birisi size büyü yapmış olabilir, yada cin musallatı olmuş olabilir. Her iki durumda da bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekebilir, arayış içerisinde olabilirsiniz. Böyle bir durumda Ömer hocayı  günün her saati arayabilirsiniz.

Amasya medyum

Amasya medyum yazıp sitemizi bulan ve bizi tercih eden herkese teşekkür ederim. Başlığımızın Amasya medyum olmasının nedeni sizlere Amasya medyumları ile ilgili bilgi vermek istememdendir. Ancak ilk olarak medyumun ne olduğunu ve medyumların ne yaptığını anlatmaya çalışayım. Medyumlar dini bilgileri ile insanların yaşadıkları ve kendi çabaları ile atlatamadıkları, düzeltemedikleri sıkıntıları manevi alemden aldığı destekle düzelten, insanlara yardımcı olan kimselerdir. Yaptıkları işlemler kişinin isteği ve medyumun bilgisine göre değişmektedir. Ancak genel olarak medyumlara düzeltmesi için gelen istekler gönül ilişkileri ile ilgili oluyor yani geri getirme, sevdiğini kendine bağlama, aşık etme, ayırma gibi birçok gönül işi ile ilgili işlem oluyor. Bunları yanı sıra en çok istenen şeylerden biriside işlerle ilgili işlemler oluyor. Yani terfii bir işin alınması bir iş arkadaşının işten çıkartılması gibi birçok iş ile ilgili istekte medyumlara gelmektedir. Gönül ilişkisi ve işle ilgili isteklerden kalan isteklerin çoğu intikam ile ilgili oluyor. İntikam almak için yapılan işlemlerin birçoğuna medyumlar yaklaşmaz eğer yaparsa da aklına yatan işlemleri yapar. Şimdi yazımızın başında geçen konuyu sizlere anlatacağım. Birçok medyum sitesinde medyum olan kişinin telefon numarası vardır ve insanlar bu telefon numaralarına ön yargılı yaklaşırlar bir yerde haklıdırlar ancak ledun ilmine sahip medyumlar her şehirden her insana yardım edebilirler. Bu medyumların bir bedeni vardır ancak bedenleri onlara kısıtlayıcı değildir. Ruhen her yere seyahat edip insanlara yardımcı olabilirler. Yani ne Amasya nede Trabzon hiç fark etmez arayan kişinin isteği nedir nerededir bakmaz yardımcı olur.

AMASYA MEDYUM HOCALARIN YAPTIĞI KARA BÜYÜ

Amasya medyum hocaların yaptığı işlemler yetersiz kaldığında yada etkisini göstermediği takdirde garantili medyum Ömer hoca sizlere yapılan işlemleri görebilir, neden etkili olmadığı konusunda bilgilendirebilir. Böylelikle yaptırmak istediğiniz işlem neticesine daha çabuk ulaşacaktır. Gerçek kara büyü işlemleri kişinin iradesine hükmeden en etkili çözümlerden birisidir, çünkü doğrudan hükmetme gücüne sahiptir böyle bir büyü. Hititler zamanında çivi yazılı belgelerde kara büyüden arınmak için ak büyü yapıldığından bahsedilmektedir. Etkili bir kara büyü insanı ölüme kadar sürükleyebilir yada bir ülke egemenliğini, huzurunu tehdit edecek unsurlar barındırabilir. Bundan dolayı M.Ö 1550 yılında Kral Telepinu tarafından yazılan Telepinu Fermanı’nda “Hattusa’da kara büyü sorununu temizleyin” ifadesi yer almaktadır. Bu tarihten itibaren Hititler kara büyünün çözümü olarak ak büyü yada kırmızı büyü kullanmışlardır.

KAŞIK BÜYÜSÜ İLE SEVDİĞİN İNSANI KENDİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Sevdiğiniz kişinin kendinize bağlanmasını istiyorsanız kaşık büyüsü bu yöntemlerden birisidir. Bu büyü iki kaşık yardımıyla yapılır. İki kaşık birbirine bağlanır, etkili dua okunur ve bir yere gömerek yapılır. Amasya’da medyum aramanız böyle bir işlem için etkili bir yöntem değil zaman kaybı olabilir sizin için. Çünkü bu büyü çeşidi zamana ve mekana bakılmaksızın etkisini hızlı bir şekilde gösterecektir. Bunun için güvenilir bir medyum bulmanız sizin derdinizin giderilmesine vesile olacaktır.

KAŞIK BÜYÜSÜNÜN YAPILIŞI

İki tahta kaşık bir ip yardımı ile birbirine bağlanır. İp ile bağlamadan önce kaşıkların sap kısmına bağlanması istenen kişilerin bilgileri yazılır. Yapılan bu işlem sonrasında etkili bir dua ile iki kaşık bir mezara gömülmesi neticesinde büyü gerçekleşmiş olur. Bu büyünün bozulması iki kaşığın yakılması sonrasında meydana gelecektir. Daha önceki yazdığım yazılarda da değindiğim gibi her büyü tersi işlemine çevrilir. Eğer ayırma büyüsü amacı ile kaşık büyüsü yapıldıysa etki eden kişiler bir daha mutlu olamaz ve bir araya gelemezler.

Kaşık büyüsü hem ayrılık büyüsü için hemde bağlama büyüsü için kullanıldığından dolayı büyüler arasında en dikkat isteyen işlemdir. Amasya’da medyum arayışında olan kişiler bu büyüyü kendi başlarına yapmaya çalıştıklarında daha tehlikeli sonuçlarla karşılaşabilirler yada kendilerine zarar verecek şeyler yapabilirler. O yüzden ilim sahibi bilgili birisinin bu işlemi yapması sonuç almak isteyen kişiler için daha doğru bir tercih olacaktır.