Ardahan medyum

Ardahanlı kardeşlerimizin çoğunun tanıdığı ve Ardahanlı kardeşlerimize yaptığı yardımlardan dolayı Ardahan Medyum diyerek andığı meşhur Medyum Ömer AYDIN Hoca artık sizlerin tüm sıkıntılarını çözmek için artık telefon ile hizmet vermekte. Tek yapmanız gereken aramak. Hocamız bildiği tüm ilimlerle ve Bioenerji yönetim yeteneğiyle sizlere yardım etmek büyük mutluluk duyacaktır. Bioenerjinin ne olduğunu felsefi olarak ve bilimsel olarak çok uzun yıllar tartışılmıştır ne olduğunu fiziksel ve felsefi olarak açıklarsak birçok farklı kültürde farklı cevaplar alırız. Misal Hint öğretilerine göre, insan bedeni, evreni var kılan aynı kozmik enerjiden oluşmaktadır. Bedenin oluşum ve uyumunu sağlayan bu kozmik prana enerjisinin tezahürüdür. M.ö. 4. yüzyılda yaşamış olan Yunan filozof Aristo, dünya atmosferinde her şeyin eter denilen başlangıç maddesinden oluştuğunu, bu kapsamda insan ruhunun da eterden yaratılan madde ötesi bir oluşum olduğunu varsaymaktaydı. Ses dalgalarının havasız ortamda yayılmadığının anlaşılmasının, ışık dalgalarının da boşlukta yaylamayacağını düşündürmesi, Aristo’yu aşamayan fizikçileri, uzayın ışığı iletebilen bir maddeyle kaplı olması gerektiği düşüncesine itmiştir. Bu maddeye bazıları “esir” derken, Newton, o herkesi kendisine hayran bırakan dehasıyla bu maddenin “eter” olduğunu söyler ve üstelik doğa düzeninin temelinde küçük parçacıklardan oluşmuş bir sıvı olan ve tüm uzayı kaplayan eterin varlığını savunur. İsaac Newton (1642-1727), eterin tüm çevreyi doldurduğu gibi, maddenin ve hatta atomlann içine de nüfuz ettiğine inanıyordu: “Bu gibi bir ruhun olduğunu farz ediyorum, bu canlandırıcı ruh ne sıvı, ne uçucu ne de şarap ruhunun gazıdır (gas of spirit of wine=alkol). Fakat etersel yapı doğada, canlı sıvılarına nüfuz edecek yeterliliktedir, belki bir elektrik kadar serbestçe veya bir manyetik akım gibi yayılır.” Newton’a göre yoğunluğu sürekli olarak değişen eter, içinden geçmekte olan ışık taneciklerinin yönünü de değiştirmektedir. Newton daha da ileri giderek, tüm cisimlerin yoğunlaşmış eterden oluştuğunu ileri sürmüştür.

Ardahan medyum

Ardahan medyum öğretmenlerin sizlerin tasasına çare olacağını kavrayabilmeniz için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Daha evvel bir çok yazımda sizlere güvenilir medyum bulma mevzusunda, ilim sahibi medyum bulma mevzusunda harita kaliteyi taşıyacak paylaşımlarda bulundum. Bu mevzuya vakıf olduktan sonra internet üzerinden bulacağınız medyumlar ile çalışabilir, tasanıza çözüm bulabilirsiniz. Yaptıracağınız operasyon aşk sihri, ceviz sihri, bağlama sihri, nasip açma, muhabbet vefki, muhabbet celbi, aşk vefki, nohut sihri, geri getirme sihri, kaşık sihri gibi kırmızı sihir grubundaki sihirler yada sihir bozma, koruma vefki, koruma sihri gibi ak sihir grubundaki sihirler olabilir. Böyle bir vaziyette Ardahan’da uzman medyum bularak tasanızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Ancak aramalarınız eksik kaldığında internete üzerinden aramanız gayet banal bir gidişattır. Burada da dikkat edilmesi gereken noktaları her fırsatta sizlere söylemeye çalışıyorum.

ARDAHAN’DA MUSKA YAZAN HOCALAR

Büyü yapmak için yazılan dualar muska gibi malzemelere okunarak yazılır ve tılsım olması sağlanır. Tılsım olan muskalar sizin yaptıracağınız aşk büyüsü, evlilik büyüsü, sabun büyüsü, nohut büyüsü, muhabbet celbi, harmura celbi, ceviz büyüsü, kaşık büyüsü, aşk vefki, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, tırnak büyüsü ve büyü bozma gibi işlemlerde kullanılmaktadır. Ardahan’da muska yazdırmak istediğinizde sizlerin her derdine çare olacak Ömer hoca ile irtibata geçmek için internet sitesinde yayınlamış olduğu telefon numarasını kullanabilirsiniz.