ARTVİN MEDYUM

Artvin medyum arayışı içerisine girdiğinizde Ömer hoca 7/24 bütün dertlerinizi sıkıntılarınızı giderecektir. Uzun yıllardır almış olduğu eğitimler ve ilmi bilgisi ile sizlerin bütün sıkıntılarını, dertlerini giderecektir. Bu zamana kadar sayısız aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, nohut büyüsü, koruma büyüsü, ceviz büyüsü, kaşık büyüsü, şans büyüsü, ayırma büyüsü, muhabbet celbi, geri getirme büyüsü, harmura celbi, aşk vefki, koruma vefki, şirinlik büyüsü, muhabbet vefki, kısmet açma ve büyü bozma çalışmaları ile sayısız sıkıntının çözümünün arkasındaki isim olmuştur. Sizinde sıkıntınızın geçmesini istiyorsanız medyum Cafer hoca ile konuşarak çözüm bulabilirsiniz.

Büyü, içerisinde bulunan durumun başa çıkılamaz hale geldiği zaman devreye girer. Kişi karşılıksız aşkın karşısında günden güne erimek yerine bu durumu ortadan kaldırmak için büyüye başvurabilir. Eski toplumlarda hekimlerin bir hastalığa çare bulamadığı zamanlarda hasta yakınları dönemin önde gelen uzman medyumlarına, büyücülerine veya şamanlarına başvururlardı. Bu uzman kimseler var olan hastalığı genel itibariyle bir kurban ritüeli sonucu giderir veyahut günümüzde de kullanılmaya devam eden bazı bitkileri kullanarak çeşitli karışımlar ve tütsüler ile hastalığı tedavi ederlerdi. İnanılması biraz güç olsa da bu tür büyü ritüelleri ile hastanın derdine çare olunduğu yapılan arkeolojik kazılar sonucu ortaya çıkarılan metinlerle kanıtlanmıştır.

Yeni yazımızdan hepinize selamlar sevgili kardeşlerim. Bu yazımızda sizlere insanları dolandırmaya çalışan ve sadece bir şehrin ismini kullanan (Örneğin; Artvin Medyum) medyumlardan, medyumluktan ve medyumların nasıl kendi şehrinde olmayanlara yardım ettiğini anlatmaya çalışacağım. Öncelikle medyumlardan medyumluktan ve medyumların ne yaptığından kısaca bahsedelim. Medyumlar kalp gözleri açık insanların kendi çabaları ile gerçekleştiremediği şeyleri gerçekleştirmeyi bildikleri ilimler sağlayan din ve bilim adamlarıdır. Yaptıkları bazı işlemler Şamanizme kadar dayanır.

İnsanlara başta Havas ilminin konu aldığı ilimler olmak üzere birçok farklı ilimle yardım ederler. İnsanların medyumlardan yardım istedikleri en çok üç ana başlık vardır (Gönül işleri ayırma geri getirme bağlama birleştirme aşık etme gibi işlemler iş ile ilgili işlemler terfi almak gibi ve intikam almak). Medyumluğun ne olduğunu ve ne yaptıklarını kısaca açıkladığımıza göre şimdi kendine şehrin ismi ile seslenen dolandırıcı medyumlardan bahsedelim. Bu medyumlar insanları sadece dolandırmayı amaçlar yaptıkları hiçbir işlem yoktur birde biz gibi onların gerçek yüzünü göstermeye çalışan medyumları karalarlar işlerini baltalarlar.

Bunu kendi sitelerinden de yapmazlar oluşturdukları sahte ihbar hatlarıyla yaparlar. Bu tür kişilere itibar etmeyiniz. Aynı zamanda söylediğim yanlış anlaşılsın istemem benim derdim kendi şehrinin ve kendi ismini veren medyumlarla değil sadece şehrin ismini ve yanına medyum diyen sitelerden bahsediyorum.

Bu siteler arasında sadece bilgi vermeyi amaçlayan sitelerde vardır onları tamamen uzak tutuyorum o siteler destek vermek amacıyla site linkleri paylaşabiliyorlar ama diğer türlü kendine sadece Artvin Medyum deyip insanları dolandıran şahıslara hiçbir şekilde güvenmeyiniz. Şimdi gelin medyumların nasıl kendi şehri dışında olanlara yardım ettiğini anlatıyım.

Bundan bahsetmek istememin nedeni insanların benim gibi medyumlara inanmamasıdır. Bir yerde de haklılar sonuç olarak ortalık dolandırıcıdan geçilmiyor. Ama gerçekten medyumluk konusunda donanımlı kişiler aynı şehirde olmasına gerek kalmaksızın insanlara yardım edebilirler. Bunu da Ledun ilmi ile yaparlar Ledun ilminin sağladığı yetenekler ile Astral seyahat diyebileceğim ruhen gezinti yapabilir ve kişilere bir şekilde yardımcı olabilirler.

 

ARTVİN BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Artvin medyum aramasında geldiğiniz bu sayfa sizlere büyüler hakkında temel bilgiler vermektedir. Türkiye’nin hemen her yerinde konunun uzmanı medyumlar tarafından yapılan pek çok büyü çeşidi vardır. Büyülerin yapılış şekli ve uygulanışı bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Büyülerin uygulanışındaki bu değişikliklerin sebepleri; coğrafi konum, dini inançlar, kültürel farklılıklar, iklim değişiklikleri vs. gibi sebepler büyülerin uygulanma biçimlerinde değişlikler yaratabilmektedir.

Peki akıllarda oluşan soru işareti iklimin büyüye ne gibi bir etkisi olabilir? Bilindiği üzere her iklimin kendi bitki seleksiyonu söz konusudur. Ege’de yetişen bitkiye pek nadirdir Doğu’da rastlanması, bu sebepten ötürüdür ki Artvin’da büyü yapan medyumların el verme, doğuştan gelen yeteneklerle bazı tinsel güce sahip olan uzman medyum ve büyücüler büyü esnasında kullandıkları bitkiler değişiklik göstermektedir.

AŞK BÜYÜSÜ

Gizli ilimler konusunda deneyimli Ömer hoca, sevdiğiniz kişinin size karşı hislerinin artmasına yönelik yaptığı bu çalışmalar için yine çok etkili yöntemler uygulanmaktadır. Artvin’da aşk büyüsü yaptıran kişi, sevdiği kişinin sempatisini ve güvenini kazanacaktır. Bu sayede sürekli sorularla aklınızda yer eden sevdiğiniz sizin yanınızda olacak ve hayatınızda yeni bir döneme adım atıyor olacaksınız.