Aydın Medyum

Bu yazımda bana gelen soruları cevaplamaya çalışacağım. Soru soran tüm arkadaşlar teşekkür eder vereceğim cevaplar umarım yeterli olur.

-Hocam medyumlar kimdir ne iş ile uğraşır ne tür işlemler uygular?

Medyumlar kalp gözleri açık olan insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bildiği dini ilimler ile kişilerin kendi çabasıyla ulaşamadığı şeylere ulaşmasında yardımcı olan kişilerdir. Yaptığı işlemler kişinin isteği ve medyumun tespit ettiği tabiata göre değişir ancak yaptıkları işlemler Havas İlminin alt konuları olan işlemler (Vefk, Tılsım, Muska gibi) büyü ve daha birçok batın ilmi diyebileceğimiz gizli ilimdir. İşlem uygulanması en çok istenen konular genelde gönül işleri (Ayırma, barıştırma, geri getirme, bağlama, aşık etme gibi) işlerle ilgili (Terfi alma, bir işin bağlanması, bir kişinin işten atılması ya da terfiinin düşmesi) ve intikam almak için yapılan işlemler oluyor.

-Kendine Aydın Medyum gibi sadece şehri ismini kullanarak medyum diyen kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

-Sevgili kardeşim bu konuda söylenecek çok fazla şey var ancak olabildiğince kısa tutmaya çalışacağım. İlk olarak kendine Aydın Medyum (Aydın burada sadece bir örnek lütfen yanlış anlaşılma olmasın) diyen iki çeşit insan vardır. Bir kısmı insanları tamamen dolandırmayı amaçlar bir kısmı ise sadece bilgi vermek amacıyla işlem yapar. Hatta bu bilgi veren kişiler iyi niyetlidir ve bazı sitelerin linkini verirler. Bu konunun bahsi geçmişken benim kesinlikle bilgi veren ve şehrinin ismini kullanan medyumlarla sıkıntım yok şehrin ismini ve kendi ismini vermişse o medyuma bir şey diyemem ancak bazı dolandırıcılar sadece şehrin ismine sığınarak insanları dolandırmaya çalışırlar. Bunlar yetmezmiş gibi ben ve benim gibi birçok siteyi şikâyet edebileceği birçok sahte ihbar hattı açıp ismimizi verirler. Sanırım bu günlük iki soruyu cevaplamam yeterlidir. Önümüzdeki makalelerde daha fazla soruyu cevaplayacağım. Hepinize iyi günler dilerim.

MEDYUM AYDIN

Sizin derdinizi anlattığınızda hüddamlar yardımıyla bulunacak çözümler vasıtasıyla derdiniz sıkıntınız giderilir. Bu yüzden dünyanın neresinde olursanız olun bir medyum arayışında olduğunuzda illa yüz yüze görüşmeniz gerekmez. Bu yüzden Aydın medyum aramasında karşınıza çıkacak sonuçlar vasıtasıyla karşılaştığınız medyumlar size yardımcı olacak sıkıntınızı giderecektir.  Medyum Ömer hoca yapmış olduğu canbar büyüsü, koruma vefki, kaşık büyüsü, aile içi muhabbet vefkleri, nohut büyüsü, şans büyüsü, şirinlik büyüsü, saç büyüsü, evlilik büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, papaz büyüsü, bereket büyüsü, bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü, kısmet açma büyüsü, soğutma büyüsü, büyü bozma, boşanma büyüsü, dil bağlama büyüsü, aşık etme büyüsü, ceviz büyüsü ve gideni geri getirme büyüsü gibi işlemlerle yüzlerce kişinin derdine derman olmuştur.

AYDIN’DA AŞK BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Birisinin sizi sevmemesi yada gönlü sizde olmadığında başvurulan bu yöntem bir çok Aydın medyum arayan kişilerin dertlerini gidermiştir. Aşk büyüsü işlemi her kişide farklı şekilde görülmektedir. Genelde bu sevdiğim kişi beni ne zaman arayacak gibi sorular sorulmakta. Ama sizi aramadan direk sizi görmek için yanınıza gelebilir. Yada diğer başka bir soru o İstanbul’da yaşıyor ben Aydın’da yaşıyorum bu herhangi bir sıkıntı olur mu? Gibi sorular sorulmakta. Hayır bu durum herhangi bir sıkıntı oluşturmayacaktır. Çünkü yapılan işlemler mekana ve zamana bağımlı olmadan yapılmakta ve istenilen amaca ulaştırmaktadır. Bana karşı sevgisi bitecek mi gibi sorularda gelmekte. Ben bu durumda sadece vesile aracıyım, aşık olmasını istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamaya çalışırım. Size aşık olduktan sonra siz eğer o kişiyi üzerseniz her ne kadar size aşık olsa da bırakması olasılıklar dahilindedir. Size aşık olduktan sonra o kişiye verdiğiniz değer değişmezse aşk büyüsünün etkisi ölene kadar devam edecektir. Aydın medyum hocaların aşk büyüsü konusunda yetersiz kalmaları durumdan Ömer AYDIN sizlerin derdine derman olacaktır.