Bilecik medyum

Yazımızın başında sizlere medyumluk hakkında ufak bir bilgi geçmek ve sonrasında konuya girmek istiyorum. Bu bilgi kısmı medyumların ne yaptıkları ve medyumların kimler olduklarıyla alakalı bir kısım olacak. Lafı fazla uzatmadan medyumların yaptıkları ve medyumların kimler olduğundan bahsedelim.

Medyumlar yüce yaratıcımız Allah tarafından ilim ve bilgi ile donatılmış bu bilgi ve ilimi insanlığın hayrı ve sıkıntılarını gidermek adına kullanan kişiler için kullanılan sıfattır. Yaşadığınız sıkıntı her ne olursa olsun hiç fark etmeksizin işini ehli bir medyum yeteneklerini kullanarak sizlere yardımcı olacaktırlar. Yaşadığınız sıkıntıları gidermek için paranormal yeteneklerini kullanmaktadırlar. Nasıl diye soracak olursanız büyü, vefk, tılsım ve muska gibi araçları kullanarak bunu yapmaktadırlar. Bunları ise Havas İlmi ve Ledün ilmi kullanarak yapmaktadırlar.

Bu yazımda sizlere kendine Bilecik medyum diyen şarlatanların gerçek yüzünü göstereceğim (Bilecik Medyum burada sadece bir örnektir. Kendine şehrin ismi ile seslenen ve medyum diyen kişilerden bahsediyorum). Ama öncesinde medyumluğun ne olduğunu ve medyumların ne yaptığını açıklayayım. Medyumlar kalp gözleri açık dini ve fiziki bilgilerini kullanarak insanlara yardım etmeye çalışan kişilerdir.

BİLECİK DE MEDYUMLAR

Medyumluğu en basit bu şekilde özetleyebilirim. Medyumluğun ne olduğuyla ilgili daha detaylı bir bilgi istiyorsanız Medyum yazımızı okuyabilirsiniz. Şimdi bahsedeceğim dediğim ana konumuz olan Bilecik Medyum konusuna geçelim. İlk olarak kendine Bilecik gibi şehrinin ismini verip kendi ismini de veren medyumlarla sıkıntım yok söyleyeceklerim onları kapsamıyor. Benim hedef alacağım kişiler kendine sadece Bilecik gibi sadece şehrin ismi ile medyum diyen kişilere olacak. Gene burada bir ayrım var bir kısım Bilecik medyum deyip insanlara yardım ettiğini iddia eder. Bu kişiler dolandırıcıdırlar itibar etmeyiniz.

Bir kısmı ise kendine Bilecik medyum deyip medyumluk konusunda bilgi verir. Bazen iyi niyeti ile medyumların linklerini paylaşırlar. Bu kişilerle ilgilide bir sıkıntım yok. Ama medyumların, medyumluğun ve medyumlara işlem yaptıranların en büyük sıkıntıları bu Bilecik medyum deyip insanlara yardım ettiğini iddia eden kişiler. Bu kişiler insanları dolandırdıkları yetmiyormuş gibi birde sahte medyum ihbar hattı gibi sahte siteler açarlar ve başarılı medyumlara saldırırlar. İşlerini baltalamaya ismini lekelemeye kalkarlar bunun için itibar etmeyin bu kişilere.

EN İYİ BİLECİK MEDYUM

Ömer AYDIN hoca için en iyi dedik çünkü, sadece Bilecik değil insan oğlu yaşantısı boyunca yaşadığı sıkıntıları gidermektedir. Bu sıkıntılardan kurtulmak için her medyumun yaptığı farklı şeyler vardır. Sadece örnek vermek adına söylüyorum. Sevgiliniz ile aranızda bir sorun olmuştur ve ayrılmışsınızdır. Siz ayrılmak istememişsinizdir, ancak o sizden ayrılmıştır. Bu sizin için ve hayatınız için bir sorundur.

Bu sorunu çözmek adına herkesin denediği ve yaptığı şeyler vardır. Bunların başarısı kişilere göre değişir dersek yanlış olmaz. Kimisi sevgilisinden ayrıldığını unutmak adına içer, kimisi kendisine yeni sevgili bulup yeni sevgilisi ile eskisini unutmaya çalışır, kimisi onunla barışmak için ona hediyeler alır tatlı sözler söyleyip tabiri caizse yalvarır, kimisi depresyona girip kendini yemeğe tatlıya verir.

Sonuç olarak herkes sıkıntısıyla bir şekilde başa çıkmaya çalışır. Bazen bunların gerçekten işe yaramadığını düşünen ve bunu fark eden kişiler medyum arayıp onların desteğine sığınarak sıkıntılarını gidermeye çalışırlar. Her yerde olduğu gibi Bilecik’te yaşayan insanlarda bu ve benzeri durumlar yaşayabilmektedir. Bu sebeple Bilecik Medyum araması yaparak Bilecik’te medyum ararlar.

Özellikle Bilecik Medyum araması yapmak gereksiz bir çabadır. Medyumlar yaptıkları işlemler ile perdelerin arkasındaki dünyaya hükmederek kişilerin sıkıntılarını sonlandırmaktadırlar. Kişilerin yakınında olmak bir medyum için fark etmeyecektir. Medyum olan kişi için zaman, mekân, ya da yer önemli değildir işinin ehli medyumlar yapacakları işlemleri her yerden yapabilirler. Bu sebeple bir medyuma ihtiyacınız var ise özellikle benim şehrimden olsun gibi bir arayış içerisine girmeniz gereksizdir.