Bingöl medyun

Bu yazımda sizlerin bana yönelttiği soruları cevaplamaya çalışacağım. Hepinize teşekkür ederim çok fazla soru yönelttiniz ancak ben tüm sorularınızı cevaplayamayacağım iki veya üç sorunuzu cevaplayacağım ileriki yazılarımda da gene kalan sorulardan birazını cevaplamaya çalışacağım.

-Medyumlar kimlerdir ve ne iş yaparlar?

-Sevgili kardeşim medyumlar sizlere yardım etmeyi hayat gayesi edinmiş sizlerin kendi çabası ile etki edemediği durumlara bildiği ilimler eşiğinde etki etmeye çalışan kalp gözü açık din ve bilim insanıdır. Sizlerin yardım istediği neredeyse yüz konudan doksan sekizinde sizlere yardım etmeye çalışırlar. Medyumlara en çok başvurulan konular ise gönül ilişkileri ile ilgili olan işlerdir. Aşk Büyüsü aşık etme, bağlama, ayırma, barıştırma, geri getirme gibi gönül ilişkilerinden başka medyumlara en çok başvurulan yapılması istenen işlem iş ile ilgili işlemlerdir. Terfii alma, bir işi alma, bir arkadaşının işinden atılması gibi birçok farklı iş ile ilgili işlem medyumların yapması istenen şeydir. Bunlardan başka intikam alınması amacıyla işlem yaptıranlarda vardır. Medyumların bu konuda çekinceleri vardır. Bazen yapar bazen yapmazlar.

-Kendine Bingöl medyum deyip isim vermeden insanlara yardım ettiğini iddia eden insanlar hakkında düşünceniz nedir?

-Bu kendine Bingöl medyum insanlardan hangi kesimden bahsediyorsunuz çünkü bu kişiler iki farklı grupturlar. Bir grup insanlara bilgi vermek amacıyla yazı yazan kesim bir kesim ise kendi ismini vermeden insanlara yardım ettiğini iddia eden kesimdir. Baştan belirtmekte fayda var ki benim hedef alacağım kesim insanlara yardım ettiğini iddia eden Bingöl Medyumdur. Ayrıca benim derdim kendi şehrinin ismi ve kendi ismini veren medyumlarla da değil. Kendine Bingöl medyum diyen bir kesim sadece yazı yazarak insanlara bilgi verirler gerçek medyumlara yardımcı olmak için sitelerinde paylaşırlar. Ancak diğer kesim sadece insanları dolandırmayı düşünürler. Üç kuruş için ruhlarını satacak insanlarını umutlarını çalacak karaktersizlerdir. Bu kişiler bunlar yetmezmiş gibi biz gibi başarılı medyumlara karalama kampanyası düzenler asılsız haberler yayar kendi açtıkları sahte hatlarda başarılı medyumları şikâyet ederler. Sanırım bu günlük bu kadar yeter ileriki yazılarımda görüşmek üzere Allaha emanet olun…