Bitlis medyum

Yazımızı okuma amacınızın Bitlis Medyum olduğunu ve Bitlis Medyum hakkında bilgi almak istediğinizi biliyorum. Ancak öncesinde sizlere Medyumluktan ve medyumluk tarihinden ufakça bahsetmek istiyorum. Sonrasında Bitlis Medyum konusuna geri dönüş yaparız.

İlk olarak medyumluğun tanımı yapmak istiyorum sonrasında medyumluk tarihinden hafifçe bahsederiz sonrasında ise makalemizin asıl başlığına dönerek sizleri Bitlis Medyum konusunda bilgilendirerek noktayı koyarız. Lafı daha fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız ile medyumluktan medyumluğun konu aldığı ilimlerden ve Bitlis Medyumlardan bahsedeceğiz. İlk olarak medyumlardan bahsedelim. Medyumlar insanlara bildikleri ilimler ile yardım eden cinlere hükmedebilen kap gözü açık din ve bilim insanlarına verilen genel isimdir. Dini alimler sayılabilecek bu kişiler İslam dini başta olmak üzere neredeyse her din hakkında bilgi sahibidir. Kuranın batın (Gizli, saklı) yüzü ve normal yüzünü sular seller gibi bilirler.

Yaptıkları işlemler ise kişilerin doğasına göre değişir. Önce kişilerin doğasında bulunan keskin noktalar tespit edilir sonra kişinin dilediği uygulama nedir bu göz önüne alınır ve eğer uygun ise medyum kişi o uygulamayı yapar. Medyumlara işlem yapılması için en çok başvurulan üç ana başlık vardır en çok istek gönül ilişkileri ile ilgili olan isteklerdir. Yani ayırma barıştırma, geri getirme, bağlama, aşık etme gibi. Gönül ilişkilerinden sonra medyumlardan yardım istenilen konu en çok iş ile ilgili konular oluyor.

Yani terfii alma bir işin bağlanması bir iş arkadaşının işten çıkarılması gibi iş ile ilgili birçok işlem medyumlar tarafından yapılması istenen işlemlerdendir. Bunlardan kalan kısım ise intikam almak ve kötü şeyler yaptırmak isteyen kesimdir. Medyumların hepsini bu işlemleri yapmazlar bir kısmı çekinir aklına yatarsa işlemi uygular. Medyumluğun konu aldığı ilimler ise çok kapsamlıdır.

Daha fazla detay bulacağınız yazılar sitemizde mevcut. Sitemizde gezinerek merak ettiğiniz her konuda merakınızı dindirebilirsiniz. Şimdi asıl bahsedeceğim konu olan Bitlis medyumlarına gelelim. Öncelikle baştan şunu belirtiyim. Benim derdim şehir ismi ve kendi ismini veren medyumlarla değil. Aynı zamanda kendine Bitlis Medyum gibi sadece şehrin ismi ile medyum deyip site açan kişilerde iki türdedir. Bunlardan sorunum olan insanlara yardım ettiğini iddia eden Bitlis Medyumlardır.

Bahsettiğim gibi bu kişilerde iki türlüdür bir kısmı kendine şehrin ismi ile medyum deyip insanlara bilgi veren siteler ve insanları dolandırmaya çalışanları. İnsanlara bilgi verenlerde bir sıkıntı yoktur iyi niyetlidirler insanların merakını dindirmek için yazılar yazarlar ve kendilerince güvenilir olan medyumların sitelerinin linklerini verirler.

Diğer kesimden olan kendine Bitlis Medyum gibi sadece şehir ismi ile seslenenler ise sadece insanları dolandırmayı amaçlarlar bunlar yetmezmiş gibi başarılı medyumları da karalamaya çalışırlar. Sahte ihbarlar binlerce küfürlü yorum ve hakaret ile başarılı medyumları bitirmeye çalışırlar. Bunun için bu tür sitelere ve ihbar hattı tarzı sitelere güvenmeyiniz.