Bolu medyum

İnsan oğlu milyonlarca yıldır dünya üzerinden yaşamakta yaşadığı bu süreçte dünya üzerinde binlerce din geçti bu dinlerden birçoğu öldü veya şu an inanan sayısı çok az. Milyonlarca yıllık insan hayatında bizim bildiğimiz din sayısı sadece dört bin üç yüz üzerinde ve bu dinlerin her birinde insanlar yardım almak için din insanlarına veya paranormal manipülasyon yeteneğine sahip kişilere başvurmayı seçmişlerdir. Sonuç olarak insan ömrü ortalama seksen yıl gibi bir süre bu sürede insanlar sıkıntı yaşar ve bu sıkıntıdan kurtulmak için çözüm arayışıma girerler. Çözüm olacağına inanan kişiler dinlerine yönelir ve çözümü din yoluyla aramaya koyulurlar. Bu tüm dini inanışlarda böyledir. Medyumluğun çıkış noktası da buradan başlamaktadır.

BOLUDA GÜVENİLİR MEDYUM

Bu yazı sizlere medyumluk hakkında ve medyumların nasıl kendi şehirleri dışında insanlara hizmet verebildiğinin açıklamasını yapacak. Özellikle bu konuyu seçmemin nedeni insanların internette siteleri olan numaraları olan medyumlara güveninin olmamasındandır. Bir yerde haklıdırlar güvenmemekte çünkü özellikle ortalıkta medyum olduğunu söyleyip insanları dolandıran insan sayısı çok fazla özelliklede Bolu medyum gibi kendine sadece şehrin ismi ile seslenen kişilerde. Ama bu yazımızdan sonra aslında medyumluğun ne olduğunu ve medyumların nasıl kendi şehri dışındaki insanlara yardım edebildiğini öğreneceğiz.

Lafı dahada uzatmadan medyumluğun ne olduğunu açıklayarak konumuza girelim. Medyumlar kalp gözleri açık İslam başta olmak üzere neredeyse her din konusunda bilgi sahibi olan İslamın gizli ve açık yönlerini ezbere bilen insanlara yardım etmeyi hayat gayesi edinmiş din ve bilim insanlarına verilen isimdir. Bu bildikleri ilimler arasında bir tanesi vardır ki bu ilim ne çalışmayla nede başka bir şeyle ilgilidir sadece Allah tarafından kişilere bahşedilir.

Ancak tamamı bir kişiye fazla geleceği için yüzde olarak bahşedilir. Bu ilmin adı Ledun ilmidir. Yüzde bir ledun ilmi ile medyumlar Astral seyahat diyebileceğimiz şeyi yapabilir cinleri daha kolay yönetebilir ve bir denize baktığında kaç damla su olduğunu söyleyebilir.

İşte gerçekten donanımlı olan bir medyum bu şekilde ruh seyahati ile insanlara yardım eder. Ledun ilmine sahip olmayan bir medyumda kolay kolay internet ortamına girmez ki kendi namı zedelenmesin diye.

İşte bu şekilde medyumlar ne Bolu ne İstanbul dinler her şekilde insanlara yardım eder. Diğer yandan bir kesim dolandırıcılar kendi isimlerini vermeden sadece Bolu medyum diyerek insanlara yardım ettiğini iddia eder bu kişiler eğer gerçek medyumsa neden kendi ismini de vermiyor. Bu kişiler insanları dolandırdığı yetmezmiş gibi birde başarılı medyumların işlerini baltalamaya çalışırlar. Açtıkları sahte ihbar hatları ile bizleri sahte medyummuş gibi gösterirler. Bunun için bu kişilere lütfen itibar etmeyiniz.