Burdur medyum

Her insan hayatının bazı dönemlerinde sıkıntılar yaşarlar. Bu sıkıntılarla savaşmak ve başa çıkmak, sıkıntılarını giderip onları yenmek ister. Kimi insan bunu becerir sıkıntısı ile karşı karşıya gelir ve sıkıntısını yener sıkıntısını unutmaya çalışır sıkıntısını unutmak için farklı yollara başvurur.

BURDURDA HCALAR

Kısaca sıkıntılarıyla baş etmek için elinden ne geliyorsa varını yoğunu sıkıntısını yok etmek için kullanır. Kimi insan ise bu sıkıntıdan kurtulmak için çaba sarf etmez. Çünkü çaba sarf etmekten yorulmuştur ya da yapabileceği bir şey yoktur sıkıntısını yok etmek için çünkü sıkıntısının çözümü kendi ellerinde değildir. Böyle bir durumda insanlar medyuma başvurmaya ve onlardan yardım istemeye karar verir medyum arayışlarındaysa genelde bulundukları şehri baz alarak Burdur Medyum tarzı aramalar yaparlar. Bu yazımızın konusu Burdur Medyum olacak ancak öncesinde medyumluk ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Medyumluğun tarihi ve medyumların neler yaptığı ile ilgili bilgi verip sonrasında Burdur medyumları konusunda bilgi vereceğim. Lafı daha fazla uzatmadan konumuza girelim.

BURDURDA BÜYÜ BOZAN MEDYUM

Bu yazımızda siz değerli okurlarımızla medyumluğun ne olduğundan medyumların ne tür işlemler uyguladığından ve Burdur medyum gibi kendine sadece şehrin ismi ile medyum diyen kişilerden bahsedeceğim. Lafı daha da uzatmadan konuya girelim. Medyumlar insanlara yardım etmeyi hayat amacı edinmiş cinlere hükmedebilen başta İslam olmak üzere neredeyse her din hakkında bilgi sahibi olan kuranın gizli ve açık yüzlerini her detayıyla bilen din ve bilim insanlarıdır. Bildikleri ilimlerin çoğu dini ilimler olsada fiziken bildikleri ve fiziki dünya yardımıyla uyguladıkları ilimlerde vardır. Zaten bu yönlerinden dolayı bilim adamı da denilebilmektedir. Ancak bu fiziki bilimlerine bakıldığında bazı bilim insanlarınca reddedilir ancak bir kısmı bunları bilim olarak görür bu yüzden sözde bilim olarak geçmektedir.

Bu yetenekler ve bilimsel şeyler telepati, telekinezi, duru görü gibi Parapsikolojik yetenekler ve hipnoz gibi Bioenerji gibi yeteneklerdir. Bildikleri dini ilimler ise çok fazladır bu konuda daha fazla detay görmek istiyorsanız diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz. Bu dini ilimler dışında bir tane ilim vardır ki sadece Allah tarafından kişilere bahşedilirse bu yeteneğe sahip olunabilir. Bu yetenek öyle güçlüdür ki Allah yeteneğin tamamını bir kişiye vermez. Yüzde olarak dağıtır. Genel olarak verilen yüzde birdir. Yüzde bir ile medyumlar daha rahat cinlere hükmeder Astral seyahat diyebileceğimiz ruh gezginliği yapabilir. En basit yapabildikleri şey ise deniz gibi bir su birikintisinde kaç damla su olduğunu söyleyebilirler. Bundan dolayıdır ki medyumlar kendi şehirleri dışına yardım edebilirler. Ruhlarını gezdirir ve insanlara yardım ederler ne Burdur ne Aydın hiç fark etmeksizin insanlara yardım ederler.