Bursa Medyum

Bugün siz değerli okurlarımın bana yönelttiği bir iki soruyu cevaplamaya çalışacağım. Öncelikle ilgi gösterip soru soran tüm kardeşlerime teşekkür ederim hepsinin sorusuna cevap veremeyeceğim ancak zamanla tüm soruları cevaplamaya çalışacağım. Şimdi dahada lafı uzatmadan konumuza girelim.

Bursa’da medyum arayışı içerisindeyseniz şuan doğru adrestesiniz. Belki aşk büyüsü, belki bağlama büyüsü, belki geri getirme büyüsü hakkında bilgi edinmek ve bu uygulamaları yaptırmak üzeresiniz. Derdiniz, sıkıntınız her ne olursa olsun sizleri aydınlatmak ve dertlerinize çare olmak için Ömer hoca haftanın yedi günü günün yirmi dört saati sizlere yardımcı olmak için sizlerle.

-Medyumlar kimdir ve ne iş yapar?

Medyumlar insanlara yardım etmeyi hayatının amacı edinmiş dini konuda bilgili kuranın her yönünü ezbere bilen bunların yanı sıra neredeyse her din hakkında her bilgiye sahip olan hem din hem bilim insanlarının geneline verilen isimdir. Bilim adamı oldukları yönleri Bioenerji, Hipnoz ve Telekinezi, Telepati, Duru görü gibi Parapsikolojik yeteneklerdir. Dinen bildikleri şeyler ise genel olarak İslami ilimlerdir. Bunlara birkaç örnek verecek olursak Büyü, Vefk, Ebced, Muska, Tılsım ve benzeri daha birçok ilim diyebiliriz.

-Kendine Bursa Medyum gibi sadece şehir ismi ile seslenen medyumlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Öncelikle Bursalı kardeşlerim bu yazımı yanlış anlamasın Bursa burada sadece bir örnektir. Bursa ile tüm şehirleri kastediyorum aslında. Aynı zamanda kendine Bursa  veya Adana Medyum diyerek araya ismini sıkıştıran kişilerle de bir sıkıntım yok. Asıl sorun yaşadığım kişiler Medyumkendine Bursa Medyum deyip insanlara yardım ettiğini söyleyen dolandırıcılar. Burada bir ayrım daha var kişi kendine Bursa Medyum deyip insanlara yardım mı ediyor yoksa sadece yazı yazıp insanlara bilgimi veriyor. Bilgi veren insanlardan zarar gelmez onlar sadece bilgilendirme amacıyla yazılar yazar ve iyi niyetleri ile bazı medyumların linkini paylaşır. Diğerleri ise sadece insanları dolandırmayı amaçlar bu yetmezmiş gibi birde biz gibi medyumları kötülerler. Karalama kampanyaları ve sahte ihbarlarla medyumları bitirmeye çalışırlar. Bundan dolayı bu tür kişilere itibar etmeyiniz.