Çanakkale medyum

Çanakkale’de medyum arayışı içerisindeyseniz şuan doğru adrestesiniz. Belki aşk büyüsü, belki bağlama büyüsü, belki geri getirme büyüsü hakkında bilgi edinmek ve bu uygulamaları yaptırmak üzeresiniz. Derdiniz, sıkıntınız her ne olursa olsun sizleri aydınlatmak ve dertlerinize çare olmak için Ömer AYDIN hoca haftanın yedi günü günün yirmi dört saati sizlere yardımcı olmak için sizlerle.

Çanakkalede medyumlar

Bugün sizlere Çanakkale medyum konusunda açıklama ve medyumların nasıl kendi şehri dışındaki insanlara yardım ettiğini açıklamaya çalışacağım. Ama ilk olarak sizlere medyumların kim olduğunu ne uğraştıklarını anlatmaya çalışacağım. Lafı dahada uzatmadan konuya geçelim. Medyumlar bildikleri ilimler ile insanlara yardım etmeye çalışan cinlere hükmedebilen kişilere verilen genel isimdir.

Bildikleri ilimler çok çeşitlidir ancak birkaçına örnek vermek gerekirse Büyü, Vefk, Ebced, Muska, Tılsım ve benzeri işlemlerdir. Bunların yanı sıra Ledun ilmi denilen bir ilim vardır bu ilim Allah tarafından kişilere Bahşedilir. Buna daha detaylı olarak değineceğim.

Ancak ilk olarak Çanakkale Medyum diye kendini çağıran kişilere değinelim. Benim derdim kendine Çanakkale medyum deyip kendi ismini de verenlerle değil yani şehir ismi kendi ismi ve medyum diyenlerle değil bu kişi kendi ismini vermiş der geçerim. Ancak bir kısım kişi vardır ki bu kişiler kendilerine Çanakkale medyum der kendi ismini vermez. Bu kişilerde gene iki gruptadır.

Bir grup kişi sadece bilgi vermeyi amaçlar insanlara bütün iyi niyetleriyle bilgi verirler ve kendilerince güvenilir medyumların linkini paylaşırlar. Diğer grup ise dolandırıcı olan gruptur insanları dolandırmak umutlarını ve paralarını sömürmek dışında bir şey yapmazlar. İnsanları dolandırdıkları paralarını ve umutlarını çaldıkları yetmezmiş gibi birde başarılı medyumlara saldırırlar.

Bizim işimizi baltalar insanların güvenlerini yıkmaya çalışırlar. Bizlere yaptıkları karalama kampanyaları ile bizi bitirmeye çalışırlar. Zamanında bana da aynısını yaptılar karalamaya çalıştılar ve başarılıda oldular. Bana inanan beni seven işlerini gördüğüm kişiler bile şüphe ile arar oldu.

Ancak onları güldürmemek için geri döndüm. Şimdi açıklama yapacağım diğer konu olan medyumların nasıl kendi şehri dışındaki insanlara yardım ettiğini anlatmaya çalışayım. Az önce söylediğim gibi bir ilim vardır bu ilim Allah tarafından bahşedilir. Bu ilim Ledun ilmidir.

Ledun ilmi öyle güçlü bir ilimdir ki tamamı bir kişiye verilemez. Genel olarak verilen kısmı yüzde birdir. Bu yüzde bir ilim ile medyumlar sınırlarını aşabilirler. Bununla neyi kastettim. Astral seyahat diyebileceğimiz ruh gezginliğini yapabilirler ve bu sayede ne Çanakkale ne Isparta hiç fark etmeksizin diledikleri yere gidip insanlara yardım edebilirler. Bunun dışında cinlere daha kolay hükmedebilir ve basitçe bir birikinti (Bardaktan tutun denize kadar) içindeki su damlasının miktarını söyleyebilirler.