Çorum medyum

Bu yazımda sizlere bilgi vermek amacıyla medyumluktan medyumların yaptıklarında ve Çorum medyumlar hakkında düşüncelerimden bahsedeceğim. Lafı daha fazla uzatmadan konumuza giriş yapalım. Medyumlar kalp gözleri açık cinlere hükmedebilen bildikleri dini ve fiziki ilimleri kullanarak insanlara yardım etmeyi kendine amaç edinmiş kişilere verilen genel isimdir.

Medyumların bildikleri ile yaptıkları şeylerin neredeyse sınırı yoktur desek yanlış olmaz. Ancak medyumlardan yapılması istenen en çok üç ana şey oluyor. Bunların detayı çıkarıldığı zaman kabaca istenen üç şeyde ilk olarak gönül işleri oluyor.

Gönül ilişkilerinden kasıt aşık etme barıştırma ayırma bağlama geri getirme gibi işlemler. Gönül ilişkileri ile ilgili işlemlerden sonra en çok istenen işlemler ise iş ile ilgili işlemler oluyor.

Yani bir işin alınması terfii alma bir iş arkadaşının terfii düşmesi veya işten atılması gibi birçok iş ile ilgili işlem medyumlardan istenmektedir. Geri kalan kesim ise intikam için işlem yaptıran kesimdir. Medyumların büyük bir kısmı intikam almak için yapılan işlemleri hemen yapmaz önce sorgular sonra aklına yatarsa şayet işlem yaparlar. Bildikleri birçok ilim vardır bu ilimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Şimdi sıra kendine Çorum medyum gibi sadece şehir ismi ile seslenen kişiler hakkındaki düşüncelerimi söylemeye geldi. Öncelikle belirtmekte fayda var ki benim derdim şehir isminden sonra kendi ismini de veren medyumlarla değil.

Onun için o kişileri direk pas geçiyorum. Diğer yandan kendine Çorum medyum diyen bu kişiler iki gruba ayrılır. Bir grup sadece bilgi vermeyi amaçlayan zararsız gruptur. Bu gruptaki insanlar medyumluğun ne olduğu hakkında bilgi verirler ve bazen kendilerince iyi olan medyumların linklerini paylaşırlar. Diğer grup ise insanları dolandırırlar umutlarını ve paralarını çalarlar.

Bunlar yetmezmiş gibi birde başarılı medyumların işlerini baltalar onları karalar bitirmeye çalışırlar. Bundandır ki bu tür kişilere ve onların açtıkları sahte medyum ihbar hattı gibi sahte sitelere itibar etmeyiniz. Esen kalın.