Edirne medyum

Bu yazımızda sizlere kendine Edirne Medyum diyen dolandırıcılar hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Ama ilk olarak medyumlar hakkında bilgi vereceğim sizlere. Birde başlamadan belirtmekte fayda var ki benim derdim kendine Edirne medyum deyip araya ismini sıkıştıranlar değil.

O kişiler ismini vermiş derim geçerim. Ancak kendine sadece Edirne medyum diyenler isimlerini vermeden insanlara yardım ettiğini iddia edenler asıl sorunlu olan konu o kişilerdir. Neyse lafı daha da uzatmadan medyumluğun ne olduğu ile konumuza gireyim.

edirnede güvenilir medyum

Medyumlar kalp gözleri açık insanlara yardım etmeyi kendine amaç edinmiş cinlere hükmedebilen İslamiyet ve dört büyük din başta olmak neredeyse a dan z ye tüm dinleri en ince ayrıntısına kadar bilen din ve bilim insanlarıdır.

medyum ne iş yapar

Kullandıkları çok çeşitli ilimler vardır bu ilimler hakkında daha fazlasını öğrenmek için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz. Şimdi Edirne medyum konusuna girelim. Başta belirttiğim gibi benim derdim kendine Edirne medyum deyip araya ismini sıkıştıranlarla değil kendine Edirne medyum diye seslenenlerle. Bu kişilerde gene iki gruba ayrılır. Bir grup hiçbir zararı olmayan tam tersine yararı olan kişilerdir.

garantili medyum

Bu kişiler medyumluk konusunda bilgi verir yazı yazarlar yaptıkları zararlı bir eylem yoktur. Ekstra olarak yaptıkları şey insanlara bazı medyumların sayfalarını vermektir. Kendilerince başarılı medyumları paylaşırlar ve bu şekilde insanlara belki faydası dokunur.

Diğer grup ise insanların paralarını çalak bir yana umutlarını da çalmaktadırlar. İnsanları dolandırır birde başarılı medyumlara saldırırlar. Kendi açtıkları siteler ile sahte yorumlar ile insanları yanlış yönlendirir başarılı medyumları yok etmeye çalışırlar. Bundandır ki bu kişilere itibar edilmemelidir.