Erzincan medyum

Erzincan medyum hocaların yazmış oldukları muskaların dertlere çare olmadığı durumlarda internet üzerinden arayış içerisinde olmanız çok normal bir davranıştır. İnternet üzerinde güvenilir medyum bulmanız biraz zor olsa da bunu ilmi bilgisinden yada resmi ruhsatlı medyum olmasından anlayabilirsiniz. Erzincan medyum arayışında olduğunuzda sizlere güvenilir medyum bulmanın adımlarını anlatacağım.

Erzincan medyum hocalara büyü yapma için başvuracağınız zaman ilk olarak ilmi bilgisini ölçmenizi tavsiye ederim. Çünkü ilmi bilgisi olmayıp bu işi yapan hocalar bulunmaktadır. O yüzden Erzincan medyum arayışında olduğunuzda güvenilir medyum bulmanız sizin için daha doğru olacaktır. Her zaman resmi ruhsatlı medyum olmasına gerek yok. Gerçekten ilmi bilgisi sizin işlemlerinizi sıkıntınızı çözmeye yeterlimi buna bakın. Çünkü problemlerinizi zamana ve mekana bağımlı olarak değil rahmani medyum çalışmaları ile çözülecektir.

-Medyumlar kimdir ne yapar ne tür işlemler uygularlar?

Medyumlar insanlara yardım etmeyi kendine gaye edinmiş kalp gözleri açık olan neredeyse her din hakkında ve her dini konuda tüm bilgiye sahip olan cinlere hükmedip fiziki dünyada bazı şeylere müdahale edebilen din ve bilim adamlarına verilen genel isimdir.

-Kendine sadece Erzincan Medyum diyen kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

-İlk olarak benim derdim olan burada kendine sadece şehrin ismi ile seslenenlerle yani Erzincan gibi. Hem şehrin ismini hem de kendi ismini verenlerle bir derdim olmadığını belirtmek isterim ayrıca bu kendine Erzincan medyum diyen kişilerinde iki grubu vardır. Bu iki gruptan sıkıntı çıkartmayanlarla da bir derdim yok. Sıkıntım olan insanları dolandıranlarla. Bu kişiler kendilerini sadece şehrin ismi ile tanıtırlar ve insanlara yardım ettiklerini iddia ederler. Bu kişiler sadece insanları dolandırırlar hiçbir şekilde iyi niyetleri yoktur. İnsanların paraları bir yana umutlarını da çalarlar. Bunlar yetmezmiş gibi birde iyi medyumları karalamak için sahte sitelerle karalama yaparlar. Medyum ihbar hattı gibi kendi açtıkları sitelere yalan yanlış yorumları doldururlar.