Erzurum medyum

Erzurum medyum arayışınıza girdiğinizde karşınıza çıkan bu sayfa sizlere büyüler ve muska hakkında bilgi içermektedir. Aynı zamanda bu büyülerin yapımı ve kullanımı için Ömer hoca yedi gün yirmi dört saat sizlere yardımcı olmak için 0507 064 73 30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Erzurum’da medyumluk yapan hocalar aradığınızda daha fazla vakit kaybetmeden medyum arayışına girmeniz sizlerin zaman kaybını önleyecektir. Çünkü bu tür işlemler mekana ve zamana bağımlı olmayan işlemlerdir.

-Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü birçok amaçla kullanılan ve medyumlarca uygulanan İslam dininde yeri bulunan bir işlem şeklidir. Bu işlem ile sadece aşık etme işlemi yapılmaz. Evet, ana konusu aşık etmedir ancak yeteri kadar modifikasyona tabi tutulursa gönül ilişkileri ile ilgili her türlü işlemi yapabilir. Yani geri getirme bağlama ayırma evlendirme ve benzeri gibi birçok işlem yer almaktadır.

-Kendine Erzurum Medyum diyenler aşk büyüsü yapar mı bize yardımcı olurlar mı?

-Burada Erzurum’u bir örnek olarak verdiğini düşünüyorum. Daha önce bu tür kendine sadece şehrinin ismi ile seslenen ve kendine medyum diyen kişiler hakkında yazılar yazdım. Bu yazıları okuyup bu konudaki düşüncemi öğrenebilirsiniz. Ama burada da gene yazmakta fayda var. Başlamadan şunu da belirtmekte fayda var ki benim derdim hem şehir ismi hem de kendi ismini veren medyumlarla değil kendine sadece Erzurum medyum gibi şehir ismi ile seslenenlerle. Ayrıca bu kendine Erzurum medyum diyen kişilerde iki gruba ayrılır. Bir grup sadece bilgi verir bu grup zaten işlem uyguladığını iddia etmez. Diğer grup ise dolandırıcı olan gruptur. Bu grubun bir tek Allah bir dediğine inanılır onun dışında işleri güçleri yalandır. Bu kişilere itibar göstermeyiniz.