Gaziantep medyum

Gaziantep medyum ritüelleri olarak adaklar ve dualar bulunmaktadır. Kurban edilen adaklar Allah’ın duaların kabulüne vesile olması için kullanılmaktadır. Edilen dualar, yapılan büyülerin çeşitlerine göre değişmektedir. Büyü çeşitlerine göre değişik tanım almasına rağmen genel olarak büyü nedir sorusunun cevabı; insanların tabiat üstü gizli güçler ve nesneler kullanarak hür iradeyi etki altına alarak davranış şekillerini değiştirmeye denilir. Tesir altındaki insanların daha önce nasıl tepki vereceklerini büyü belirtileri isimli yazımda görebilirsiniz.

Medyum denilen kişiler kalp gözleri açık olan neredeyse her din hakkında dini bilgiye sahip olan ruhani dünya ile kolayca iletişime geçebilen ve o dünyadan bilgiler alıp o dünyaya mensup canlıları yönetebilen din ve bilim insanlarına verilen genel isimdir. Ancak medyumluğun sadece bununla sınırlı olduğunu söyleyemeyiz. Medyumlar bir vücuda sahiptir ancak bu vücut onun sınırlayıcısı değildir. Buna örneği Medyum Ömer AYDIN Hocadan verelim. Ömer Hoca bir bedene sahiptir ancak bu beden onu sınırlandırmaz. Gelecek geçmiş arasında gezinebilir ve kişi hakkındaki bilgileri olaylar hakkında bilgileri toplayabilirler (Tabi bunlar kesin şeyler değildir. Sonuç olarak medyumlarda Allah’ın kuludur ve Allahtan başka kimse geleceği kesin olarak bilemez. Medyumlar sadece gördükleri ile yargıda bulunurlar ve bu yargı tutabilir de tutmayabilir de yani kesin değildir dediğim gibi). Veya Gaziantep’te yapılması gereken bir olayı olduğu yerden yapar yani o dakikadan sonra artık işlem uygulayan kişi (Bu Ömer Hocamızda olabilir başka bir hocada olabilir) Gaziantep Medyumu olmuştur. Gaziantep’te sıkıntı yaşayan kişinin sıkıntısını gidermek adına orada ruhen bulunur ve işlem uygular. Kısaca Gaziantep ya da herhangi bir şehir hiç fark etmez bir yerdeyseniz ve bir medyum arayışındaysanız buna gerek yoktur. Ömer AYDIN hoca gibi bilgili bir hocaya denk geldikten sonra şehrin ve mekânın bir önemi yoktur.

BÜYÜ NASIL BOZULUR ?

Büyü bozma çalışmalarından önce size yapılan büyünün ne büyüsü olduğunu anlamak, ona göre bir çözüm üretmek gerekmektedir. Genelde çok etkili büyü ritüelleri yine aynı etkiyle karşılık verilmesi gerekiyor ki üzerinizdeki büyü bozulsun. Gaziantep medyum hocalar hala Hititler döneminden kalma büyü ritüelleri kullanmaktadırlar. Örneğin koruma büyüsü olarak domuz yağını kullanırlar. Domuz yağı büyüsü olarak adlandırılan bu işlem günümüzde kara büyü olarak’da kullanılmaktadır. Yine aynı şekilde Gaziantep medyumlar aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, muhabbet celbi, canbar büyüsü, harmura celbi, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, evlilik büyüsü, koruma büyüsü, kısmet açma gibi çalışmalar yapmaktadırlar. Her ne olursa olsun hiç bir medyumun elinde sihirli değnek yoktur ve kısa sürede işleminizi halledemezler. Genel anlamda gelen sorulardan biriside bir işlemin neden uzun sürdüğü ile alakalıdır. Bunun nedeni belli ayinler ve ritüeller sonucu büyülerin oluşması ve isteklerin duaların kabulü için farklı zamanlarda farklı işlemlerin yapılmasıdır. Bu yüzden bir işlem hemen tesir etmiyor yada geçerli olmuyordur. Medyum Ömer AYDIN ile görüşmelerinizde yaptıracağınız işlemin ne kadar sürede tesir edeceğini yada nasıl tesir edeceğini sorabilir, istemiş olduğunuz cevabı alabilirsiniz.