Igdır medyum

Iğdır’da medyumlara işlem yaptırmış büyük bir kesimin tanıdığı ve hürmet ettiği. Iğdır Medyum Iğdırlı medyum Iğdır’ın medyum hocası olarak tanıdığı Medyum Ömer AYDIN Hoca sizin medyum arayışlarınıza son vermek için bir telefon uzağınızda.

Bildiği dini ilimlerle ve Parapsikolojik yetenekleriyle insanların tamamına yardımcı oluyor. Neredeyse a dan z ye bütün sorunlarınızın çözümü için yanınızda.

Parapsikolojinin ne olduğuna değinecek olursak insan vücudunda bulunan yetenekleri güçlendirmek ve kontrol edebilmektir diyebiliriz. Telepati ve telekinezinin bilimsel olarak nasıl bir şey olduğunu örnekleyerek açıklamak gerekirse şöyle açıklayabiliriz:

BEYİN DALGALARI

Beynimizde gerçekleşen düşünceler sırasında nöron ateşlemesi olur ve beynimizde dalgalar yayılır bu dalgalar oldukça karmaşıktır. Yalnızca beyin dalgalarıyla çeşitli cihazları kullanmak için yapılan çalışmalar, neredeyse baş döndürücü bir hızla ilerliyor. ABD’deki Rochester Üniversitesi bilgisayar bilimleri laboratuvarında geliştirilen bir bilgisayar sayesinde, televizyon beyin dalgalarıyla uzaktan kumanda edilebiliyor.

Televizyonu açıp kapatmak isterken insan beyninden yayılan dalgalar, bilgisayar tarafından algılanıyor. Bilgisayar hangi dalganın açma, hangi dalganın kapama olduğunu ayırt edebiliyor. Bu sinyaller televizyona gönderilerek kontrol sağlanıyor. Böylece kişi televizyonu açmak istediğinde yayılan dalgalar “aç” olarak algılanarak televizyon açılıyor. Kapatmak istediğindeyse bilgisayar tarafından algılanan “kapa” dalgası televizyonu kapatıyor.