İstanbul medyum

Hayatınızın her döneminde bazı sıkıntılarla karşılaşmanız en olası durumlardan birisidir. Bu durumlarda gücünüzü olabildiğince toparlayarak derman aramanız ise en yapılması gereken harekettir. Aşk acısı çekiyorsanız aşk büyüsü, giden sevgilinin geri gelmesini istiyorsanız geri getirme büyüsü, kısmetiniz kapalıysa iş, şans ve kısmet açma, akrabalarınız yada iş arkadaşlarınız ile aranızın düzelmesini istiyorsanız şirinlik büyüsü, sevgilinizin size daha bağlı olmasını istiyorsanız bağlama büyüsü yapılarak dertleriniz sıkıntılarınız giderilir.

İstanbul medyum denildiğinde karşınıza çıkan Ömer hoca sizlere aşk ve harmura celbi, aşk celbi, aşk büyüsü, muhabbet celbi, bağlama büyüsü, muhabbet artırma, kısmet açma, şirinlik büyüsü, evlilik büyüsü, geri getirme büyüsü, aşık etme büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü, bereket büyüsü, kilit büyüsü, sabun büyüsü, kaşık büyüsü, büyü bozma konularında sıkıntılarınızı gidermek için bulunmaktadır.

istanbuldaki medyumlar

Bu yazımda sizlere kendisine İstanbul medyum diyerek insanları dolandıran şarlatanların gerçek yüzünü göstereceğim (İstanbul Medyum sadece ve sadece bir örnektir. İstanbullu kardeşlerim üstlerine alınmasın lütfen. İstanbul ile kastım kendine şehrin ismi ile seslenen, medyum diyen şahıslardır). Ama gelin öncesinde sizlere medyumluğun ne olduğunu ve medyumların neler yaptığını açıklamaya çalışayım. Medyumlar kalp gözü açık dinen ve fiziken her bildiğini kullanan insanlara yardım etmeye kendisine hayat gayesi edinmişçesine çalışan kimselerdir. Medyumluğu bu şekilde kabaca özetleyebilirim.

Medyumluğun ne olduğu ne medyumların ne yaptığıyla ilgili çok daha detaylı bilgi istiyorsanız Medyum yazımızı okuyabilirsiniz. Şimdi sizlere bahsedeceğim, değineceğim dediğim ana konumuz olan İstanbul Medyum konusuna geçelim. Öncelikle kendine İstanbul gibi şehrinin ismini verip aynı zamanda kendi ismini veren medyumlarla her hangi bir sıkıntım bir meselem yok söyleyeceklerim onları kapsamıyor.

Yani bunu gören ve hem şehrin hem kendisinin ismini veren medyum arkadaşlar kırılıp darılmasın bu yazım onları kapsamıyor. Benim hedef alacağım kitle kendine sadece İstanbul gibi sadece şehrin ismi ile medyum diyen zatlar olacak. Gene burada da bir ayrım bulunmakta bir kısım kişi kendine İstanbul medyum deyip insanlara yardım ettiğini iddia eder (Benim hedef alacağım kitle.

Bu kişiler dolandırıcıdırlar itibar etmeyiniz. Diğer kısım ise kendine İstanbul medyum diyerek insanlara medyumluk konusunda bilgi vermiştir. Tek amaçları insanlara bilgi vermektir bazen iyi niyeti ile medyumların linklerini paylaşırlar. Bu kişilerle ilgilide bir sıkıntım yok. Ama medyumların, medyumluğun ve medyumlara işlem yaptıranların en büyük sıkıntıları bu İstanbul medyum diyerek insanlara yardım eden en azından bunu iddia eden kişilerdir.

Bu kişiler insanları dolandırdıkları yetmezmiş gibi üstüne üstlük birde sahte medyum ihbar hattı gibi kendi açtıkları siteler ile başarılı medyumlara saldırırlar. Medyumların işlerini baltalamaya ismini lekelemeye kalkarlar bunun için bu kişilere itibar etmeyiniz.

İSTANBUL’DA GÜVENİLİR HOCA

İstanbul’da medyumluk hizmeti veren bir çok hoca mevcuttur. Bu hocalar sizlerin dertlerine derman olamadığı zaman başka bir arayış içerisine girmeniz gayet normaldir. İnsanlar yüz yüze daha fazla güven duyabildiği bu gibi durumlarda uzaktan yardımcı olunamayacağını düşünmektedirler ancak böyle bir durum söz konusu değildir.

İsterseniz İstanbul Ataşehir’de oturun ve Ataşehir medyum arayın, isterseniz Arnavutköy medyum arayın sizin karşınıza çıkan kim olursa olsun, çözümü kendi ilmi bilgi ve becerisine göre değişecek ve problemlerinizi ona göre giderecektir. İstanbul’da güvenilir medyum bulmak tek tek adres sormak yerine internet üzerinden çalışacağınız bir medyum ile de sıkıntılarınızı giderebilirsiniz.

İSTANBUL’DE BÜYÜ YAPAN MEDYUMLAR

Asyayı ve Avrupayı bir birine bağlayan İstanbul coğrafi ve politik anlamda çok önemli bir yere sahip olmakla birlikte yine islam alemi içinde yeri ayrıdır.

Sultan Ahmet Camii, Selimiye Camii, Eyüp Sultan Camii gibi önemli camilere sahipken Fatih Sultan Mehmet’in haçlıların elinden alması İstanbul’un kurtuluşu olmuştur. Böyle dinlerin ve farklı kültürlerin kesişme noktasında yer almıştır. İstanbul’da kültürel anlamda bulunan büyüler vardır. Büyük üzerlik bunlardan birisidir.

Bir çok evin kapısında karşılaşabileceğiniz bu motifler ev halkının hem bereket, hemde nazardan koruduğuna inanılmaktadır. Bu kadar büyü ve büyücülük ile iç içe olan şehirde güvenilir medyum bulmak ne yazık ki zordur. Her büyünün farklı yapım çeşitleri vardır fakat size büyü yapıldığını anlamanız için büyü belirtilerini bilmenizde fayda vardır.

BÜYÜ BELİRTİLERİ

Büyü yapılan kişilerde ağır bir yorgunluk olur ve sürekli uyuma isteği duyarlar. Sürekli yapacakları işleri, isimleri, konuştuklarını unuturlar. Yalnız başlarına kaldıklarında kulaklarında çınlama yada uğultu duyarlar. Ellerini hangi işe atarlarsa atsınlar kaybederler. Sürekli devam eden yada devamı olan rüyalar görürler. Duruma ve yapılan büyüye göre iştahları açılır yada hiç birşey yiyemez duruma gelirler. Hayatlarına özen göstermemeye başlarlar ve günü boş bir şekilde yaşamaya başlarlar.

Büyünün ilerleyen safhalarında nazar duası okumaya başladıklarında dahi ağlamaya başlarlar. Sürekli baş ağrısı ve üşüme hissederler. Burada bahsedildiği gibi büyü belirtileri varsa ve İstanbul medyum arayışına girdiyseniz tek tek kapı kapı sorgulamadan hemen işleme başlamanız büyünün ilerlemesini ve durumunuzu çabucak toparlamanızı sağlayacaktır.