İsveç Medyum

İsveç medyum arayışında olan yurt içinde ve yurt dışındaki bütün dertli insanlar için, problemlerin çözümü için metafizik açıdan yaklaşım sunan medyum Ömer hoca, 34 yıldır insanlara hiç bilmedikleri bir alan olan bu metafizik boyutta, vefk işlemleri ( büyü işlemleri ) ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.

İsveç Medyumları

İsveç Medyumları arayışında olan insanların, sosyal, ekonomik , maddi ve manevi sorunlarını çözmek noktasında vefk çözümü çoğu zaman işe yaramaktadır. Ancak bu işlemin uzman bir hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Bir vefkin hazırlanması için gerekli olan temel bilgiler ve malzemeler, önceden hazırlanır ve uzun süren okumalar yapılarak, bazı bilinçli enerji odakları olayın çözümü için sevk edilmektedir. Bu işlemi yapan kişi, bilgili bir medyum olursa başarı şansı artar. Ancak bu işi bilmeyen kişiler de çok fazla… Zaten şüpheli olarak yaklaşılan bir alan olan metafizik alanda,

gözle görülmeyen ve ispat edilemeyen işlemlerin sonuçları sadece hedefteki kişinin etkileneceği etkiler yaratır. Yani A kişisine büyü yapıldığında, A kişisi bu büyü etkilerini sezebilir, hissedebilir ama kaynağı ispat edemez. Bu açıdan bu alan son derece muğlak ve bulutlu bir alandır ve işin ehli olmayan kimseler de bu alanda serbestçe top koşturabiliyor. Yaptıkları yarım yamalak işlemler de etkisini göstermediğinde, bu ilimlerin şifalı etkilerine olan inanç da zayıflıyor.

Oysa havas ilimleri gerçek anlamda büyük tesirlere yol açabiliyor. Merak edenler, gizli ilimleri araştırarak- internette- burada gösterilen yolları dikkatle izleyip duaları okuduklarında, belirtilen sonuçları gözleri ile görebiliyorlar. Ama bunları ispat edemiyorlar. Ya arkadaşlarına -çevrelerine durumu anlatıyorlar, ya da sessiz kalıyorlar. Bu sonuçların bilimsel olarak hiçbir kaynağı-temeli olmamasına rağmen, külliyen de göz ardı edilemeyen bir fenomen olarak bin yıllardır devam edegeliyor.

Neden Büyü Yaptırmalıyım?

Halk arasında büyü olarak bilinse de aslında Ömer hoca, İsveç medyum olarak büyü yapmıyor. O, sadece vefk hazırlayıp dua okuyor ama bu dualar, kozmik titreşimleri yüksek olan, etkili ve cevap alabileceğiniz, bin yıllardır uygulanan anahtar dualardır. Bu duaların şifalı etkisinden yararlanmak için, hiçbir sorununuz yoksa bile, en azından alt planda çalışan kötü enerjilerin etkilerini yok etmek için vefk yazdırılabilir.