Kahramanmaraş medyum

Kahramanmaraş medyum hocaların yapmış olduğu çalışmaları ve ritüelleri bu yazımda sizlere anlatmaya çalışacağım. Hititler döneminin en meşhur medyumları Kahramanmaraş’ta yaşamaktaydılar. O zamanın ruh bilimcileri ve doktorları olarak anılan Kahramanmaraş medyum hocalar, dini ayinlerin liderleri olarak anılmakta ve Allah’a adak adamaların da ruhani lider olmaktaydılar. Kahramanmaraş medyum hocaların Hititler döneminden sonra, Medler döneminde yine bir süre ruhani liderlik konumunu korumasına rağmen, zamanla olan büyü ve büyücülere karşı olan ön yargı ve korkudan dolayı varlıklarını gizli olarak sürdürmeye başlamışlardır.

KAHRAMANMARAŞ CİNCİ HOCALAR

Geçmiş dönemde varlığını sürdüren ve sonrasında gizlenen medyum ilmi bilgisini ve becerisini kullanabilmek için cinci hocalar olarak tekrar gün yüzüne çıkmıştır. Hala bölgelerinde bir çok insan tarafından ruhani lider olarak görülen medyum, bir çok dini ritüelde din adamı görevi görmektedirler. Kahramanmaraş cinci hocalar, burada bir çok insanın derdini gidermesine rağmen hala yetersiz kaldıkları durumlar bulunmaktadır. Derdi sıkıntısı giderilmeyen insanlar yaptıkları araştırmalar ile güvenilir medyum bulma çabası içerisindeler. Ömer hoca yıllardır almış olduğu eğitim ve bilgisi ile sayısız insanın aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, kaşık büyüsü, muhabbet celbi, aşk vefki, koruma büyüsü, kısmet açma, iş ve şans açılımı, şirinlik büyüsü, koruma vefki gibi konularda yardımcı olmuştur. Vefk ilmi, cifir ilmi, hüddam ilmi, havas ilmi gibi ilimlerle insanların sıkıntılarını gideren Ömer hoca, bir çok Kahramanmaraş medyum konusunda insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bu yüzden Kahramanmaraş medyum denilince ilk akla gelen isim Ömer AYDIN hoca olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Derdinizin sıkıntınızın ne olduğunu anladıktan sonra sizlere en etkili yöntem ile yardımcı olmak için bir telefon kadar yakınınızdadır. Yaptıracağınız büyü ne büyüsü olursa olsun her konuda sizlere yardımcı olacak, sıkıntılarınızı giderecektir. Medyumlar ile çalışmaya başlamadan önce güven problemi yaşayabilirsiniz. Sıkıntılarınızı anlattığınızda sizlerden isteyecekleri bilgileri verme konusunda tereddüt yaşayabilirsiniz ancak unutmayın ki sizlerin bilgileri ile ancak sizin hakkınızda bilgi edinilir. Öyle telefonda sadece konuşma ile ne sıkıntınız anlaşılır ne de derdinize tam bir çözüm bulunabilinir. O yüzden hangi hoca ile çalışmaya başlarsanız başlayın, sizin bilgilerinizi almadan hiç bir işlem yapılamaz ve yapılacaktır diyen Kahramanmaraş medyum hakkında şüphe etmenizi öneririm.