Kars medyum

Birçok çevre tarafınca Kars Medyum olarak bilinen Ömer Hoca sizlere yardım etmek için geri döndü. Artık sizin sorunlarınıza ve sıkıntılarınıza Kars’ta olmadan yardımcı olabilir. İsteklerinizi ihtiyaçlarınızı giderebilir. Ömer hocanın Kars medyum olarak anılmasının nedeni nedir sorusuna gelecek olursak Ömer Hoca karsta dahi değildir. Ancak kendisi Kars’ın medyum hocası olarak bilinir bunun sebebi de Karslı birçok kardeşimize yardım etmesindendir. Kendisi sadece Kars değil seksen bir ilin seksen birinde de yüzlerce kardeşimize yardımcı olmuştur. Bunu bildiği ilimlerin ışığı ile sizlere sağlar. Eğer bir medyuma başvurmak ve bir konuda yardımını almayı düşünüyorsanız illa ki Kars’ta ya da herhangi (bulunduğunuz bir şehirde) bir yerden medyum bulmanıza gerek yok.Ömer hoca sizlerin istediği her konuyu gerçekleştirebilir ve bunun için illa ki sizinle aynı şehirde olmasına gerek yoktur.

Anlamına bakıldığında aracı görevi gören kimse anlamına gelen medyum kelimesin aslen latin kökenli olan medium kelimesinden gelmektedir. Diğer kültürlerde denk geldiği şeyler ile bizim kültürümüzde medyumluğun denk geldiği şeyler bir değildir. Bizim kültürümüzde medyumlara bakıldığında akla genelde ilk gelen büyü yapan ve fal türü geleceği görmeye yönelik kehanetler bakan, kişilerdir diyebiliriz. Birçok kültürde medyumların denk geldiği şeyler çok farklı şeyler olsa da bizim kültürümüzde karşımıza büyü yapan kişi olarak çıkmaktadır.

KARS RESMİ RUHSATLI MEDYUM

Ayrıca Kars medyum olarak araştırma yaptığınızda Ömer hoca’nın vergi levhalı ve resmi ruhsatlı bir medyum olduğunu görebilirsiniz. Kullandığı ilimler ile profesyonel medyum olarak bulabileceğiniz ender medyumlardandır. Kesin sonuç garantisi vererek yaptığı işlemler ile garantili medyum olduğu bilinmektedir. Hastalarına yazdığı havaslar ile ve gönderdiği muskalar ile derdine deva bulamayan hiçbir hastası olmamıştır henüz.