Kastamonu medyum

Evet, sayın din kardeşlerim sizlere bilgi vermek amacıyla yazdığım ve sorularınızı cevapladığım bu cevap serimizde bir süredir sürekli aynı soru sorulup duruyordu artık cevaplamak için bir yazı yazmam gerektiğine karar verdim. Önceki makalelerde de belirttiğim gibi bana gelen sorulardan ve zamanla cevaplayacağım dediğim sorulardan bir tanesi dediğim gibi yavaş yavaş bu tür soruları da cevaplamaya çalışacağım. Lafı daha da uzatmadan sorulara ve cevabına geçelim.

-İlk soru Vefk Nedir?

Vefk birçok farklı amaç için kullanılan medyumlarca yapılıp uygulamaya konulan İslam dininde yeri bulunan dini işlem şeklidir. Yapılmasında dinen bir sıkıntı yoktur. Bu işlem başta aşık etmek olmak üzere her türlü gönül işi için yapılır. Ancak sadece gönül ilişkilerini düzen sokmak için yapıldığını söylemek doğru olmaz. Evet, genel olarak medyumlara başvurulup yapılması istenen konu gönül ilişkilerini düzene sokma isteğidir. Ancak yeteri kadar modifikasyona uğrarsa yapamayacağı şey yoktur.

-Kendisine sadece Kastamonu Medyum gibi şehir ismi ile medyum diyenler Vefk yaparak bizlere yardımcı olurlar mı?

-Burada Kastamonu şehrini bir örnek olarak verdiğini düşünüyorum. Daha önce bu şekil kendine sadece şehir ismi ile medyum diyen kişiler hakkında yazılar yazdım. Hatta sorulardan bazıları farklı şehir isimleriyle geldiği için aynı soruyu birkaç kez farklı makalelerde cevapladım. Bu yazıları okuyup konu hakkındaki düşüncelerimi öğrenebilirsiniz. Ancak bu makalemizde de gene aynı konuya değinmekte fayda var. Bu kişilere söyleyeceklerime başlamadan hemen önce şunu da belirtmekte fayda var ki benim derdim hem şehir ismini verip hem de kendi ismini veren medyum zatlarla değil kendine sadece Kastamonu medyum gibi şehir ismi ile seslenen zatlarla sıkıntım var. Ayrıca kendine Kastamonu medyum diyen bu kişiler iki gruba ayrılmaktadır. Bir grup sadece insanları bilgilendirmek amacıyla yazı yazarlar bu grup zaten işlem uyguladığını söylemez. Diğer gruptaki kişiler ise dolandırıcı olan gruptur. İnsanların umutlarını ve paralarını çalarlar buda yetmezmiş gibi birde başarılı medyumlara saldırırlar. Yaptıkları sahte sitelerle insanları başarılı medyumların sahtekâr olduğuna inandırırlar. Ancak böyle bir şey yoktur bunun için bu tür kişi ve kişilere itibar etmeyiniz.

KASTAMONU  MEDYUM HOCALAR

Bu tür durumlarda Kastamonu medyum arayıp karşınıza çıkan Ömer hoca en uygun çözüm yöntemini önerip uygulayacaktır sizlere. Ömer hoca ilim ve bilgilerini kullanarak paranormal yoldan dertlerinizi giderecek çözümler sunmakta ve uygulamaktadır. Burada kastettiğimiz ise istenileni büyü, vefk, tılsım, muska ve iksirlerdir. Bunlar amaca ulaşmak için araçlardır. Havas, Ledün ilmini kullanarak bunları sağlamaktadırlar. Kısaca özetlemek gerekirse Kastamonu medyumlar kişilerin her türlü sıkıntısını paranormal yollarla halleden ve bunun için ilim ve bilgi birikimini harcayan kişilerdir. Yaptıkları şeylerin ise bir sınırı yoktur desek yeridir. Bu sınır medyumun kendisine ve bilgisine koyduğu sınıra göre değişmektedir.