KAYSERİ MEDYUM

 

Hayatınızın zorluklar içerisinde geçirdiğinizi bilmekteyim. Hayat o kadar çok üzerinize geliyor ki ne yapmanız gerektiğini bilemez hale gelebiliyorsunuz. Bu durumda medyum hocalardan yardım talep etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda Kayseri medyum hoca bulmakla zaman kaybetmek yerine internette güvenilir medyum bularak işlemlerinize hemen başlatabilirsiniz. Çünkü Kayseri medyum bulduğunuzda dahi sizlere gereken işlemi bulamayabilir ve sıkıntınızı gideremeyebilirsiniz. Kayseri medyum aramak yerine internetten ilim sahibi bir hoca bulabilir, onun hakkında araştırma yaparak gerçek medyum olup olmadığını anlayabilirsiniz.

KAYSERİ’DE BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Bir çok insan çare bulamadığı durumlarda medyum hocalardan yardım istemektedirler. Büyü yapmak yada yaptırmak günahtır gibi bir çok söylem bulunmaktadır ancak bu durumu sizlere şu şekilde açıklayabilirim. Kara büyü yapılması evet günahtır, en nihayetinde insanların nefsi durumuna müdahale ediyor ve kötülük yapıyorsunuz. Kara büyü o kadar fesat içermektedirki içerisinde insanı ölüme kadar sürükleyecek duruma getirebilir. Yada sizleri hasta eder, ölüm döşeğine sürükler. O yüzden kara büyü yapacak ve yaptıracak kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Ancak ak büyü bu kara büyünün tam tersidir. Ak büyü genellikle büyü bozma gibi işlemlerde kullanılır ve insanların bu karanlıktan çıkması sağlanır. Bilinenin aksine ak büyü yapmak daha büyük bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Çünkü kara büyü yapma zamanının uzun sürmesinde hiç bir problem yokken ak büyü yapılacağı zaman bir an önce büyü bitirmek ve sıkıntıların giderilmesi gerekmektedir.

Bizim aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, kısmet açma, evlilik büyüsü, nohut büyüsü, ceviz büyüsü, sabun büyüsü, ayrılık büyüsü, soğutma büyüsü, muhabbet celbi, aşk vefki gibi işlemlerde uyguladığımız büyü ise kırmızı büyüdür. Çünkü kırmızı büyü ne büyüden koruma işlemi gibidir nede kara büyü insanın hür iradesini kontrol altına alır. Bizim bu yaptığımız büyülerle insanlara sadece vesile, aracı oluruz.