Kırşehir medyum

Aradığınız bir medyum varsa onun bulunduğu şehri ilk olarak seçmeniz size en kestirme yol olarak görünebilir ancak en kestirme yolu seçmek yerine güvenilir medyum bulmanız daha doğru olacaktır. Güvenilir medyum bulmanız yaşadığınız şehirde medyum bulmanızdan daha kolaydır çünkü yaşadığınız şehirde medyumları tek tek test etmeniz gerekebilir. Bunun yerine güvenilir medyum bulmaya çalıştığınızda internette yazılan yorumlara bakarak bu konuda daha iyi fikir sahibi olursunuz. Çünkü kendi ilinizde medyum aramak istediğinizde her biri sizlere işlemleri yapacağını söyleyecektir ama tutup tutmayacağını bilemeyeceklerdir. Bu tamimiyle tecrübesizlikten kaynaklı olmaktadır. Elbette yaşadığınız şehirde ilk olarak arama yapacaksınızdır. Örneğin Kırşehir medyum diye aratarak bulduğunuz her medyumu arayacak ve derdinize çare olmasını isteyeceksiniz.

Sevgili din kardeşlerim sizlere bilgi verme amacı ile yazdığım, sorularınızı cevapladığım yazı serimizde bir süredir aynı soru kendini tekrar ediyor sorulup duruyordu bene cevaplamak için bir yazı yazmam gerektiğine karar verdim. Önceden de belirttiğim gibi bana gelen soruları zamanla cevaplayacağım demiştim yavaş yavaş bu tür soruları da cevaplamaya çalışacağım. Tekrar tekrar sizlere teşekkür ederim bana ilgi gösterip sorular sorduğunuz için. Umarım sorularını cevaplayamadığım kişiler bana küsmez ya da bana darılmaz. Zamanla onların sorularını da cevaplamaya çalışacağım. Her neyse lafı daha fazla uzatmadan sorularımızın cevabını vereyim.

-Cevap verilen sorulardan sonra en çok gelen sorulardan ilki Büyü Bozma Nedir oldu.

Büyü Bozma birçok farklı büyü için kullanılabilen medyumlarca yapılıp uygulamaya konulan İslam dininde yeri bulunan dini işlem şeklidir. Birçok büyüyü bozmak için kullanılır. Ancak kırması çok çok zor neredeyse imkânsız olan büyülerde vardır. Büyünün bozulması için gereken şeyler çok zor ve sıkıntılı şeyler olsada büyü yapmak yerine büyü bozmak daha kabul edilebilirdir bunun için yapılmasında dinen bir sıkıntı yoktur.

-Kendisine Kırşehir Medyum gibi sadece şehir ismi kullanarak medyum diyen kişiler bizlere Büyü Bozma işlemi yapıp yardımcı olabilirler mi?

-Burada Kırşehir diyerek örnek verdiğini düşünüyorum. Daha önce kendisine şehir ismi ile medyum diyen kişiler hakkında yazdım. Hatta daha önce yazdığım ve bana gelen sorulardan bir kısmı farklı şehir isimleri ile geldiği için aynı kalıp ile sorulmuş birçok soruyu birkaç kez farklı makalelerde cevapladım. Yazdığım yazıları okuyarak bu konu hakkındaki düşüncelerimi öğrenebilirsiniz. Lakin bu makale biraz daha farklı bir kalıp ile sorulmuş bu konuya tekrar değinmekte fayda olduğunu düşünüyorum. Kendisine Kırşehir medyum diyen kişilere söyleyeceklerime başlamadan önce şunu belirtmekte fayda var derdim ve sıkıntım olan kişiler hem şehir ismini verip hem de kendi ismini veren medyumlar değil. Sadece Kırşehir medyum diyerek kendini insanlara yardım ediyormuş gibi gösterenlerle zatlarla sıkıntım var. Ayrıca Kırşehir medyum diye site açan kişiler de iki gruba ayrılır. Bir gruptaki kişiler sadece insanları bilgilendirme amacıyla yazı yazan kısımdır bu kişiler işlem yaptığını söylemez. Bu grup zararsız kişilerdir. Diğer ise dolandırıcılık yapan gruptur. İnsanların umutlarını ve paralarını çalan kesimdir insanların paralarını çaldıkları yetmezmiş gibi başarılı medyumlara da saldırmaktadırlar. Yaptıkları sahte sitelerle insanları başarılı medyumların sahtekâr olduğuna inandırır. Onları kendi yazdıkları yazılarla karalarlar. Ancak böyle bir şey mümkün değildir bunun için bu kişi ve kişilere itibar etmeyiniz.