MALATYA MEDYUM

MALATYA MEDYUM

Malatya medyum

Bu yazımızda sizlerin bana yönelttiği sorulardan birkaçına daha cevaplamaya çalışacağım. Öncelikle bana değer verip mesaj atan soru soran tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun umarım sorularını cevaplayamadığım kardeşlerim bana darılmaz. Ama o kadar çok soru soruldu ki hangisini cevaplasam bilemedim. Bende içlerinden bir iki tane soru seçtim ve bunları cevaplayacağım. Allah’ın izniyle ileriki yazılarımda da diğer soruları cevaplayacağım yavaş yavaş hepsini cevaplamaya çalışacağım. Dilersiniz lafı daha da uzatmadan konuya girelim. Ama ilk olarak gelin medyumluk neymiş ona bakalım. Medyumlar kalp gözü açık olan yaşadığınız her sıkıntıda sizlere yardımcı olabilecek cinlere ve bazı diğer ruhani yaratıklara hükmedebilen din ve bilim insanlarına verilen isimdir. Medyumluk konusunda daha detaylı bilgi edinmek için medyum isimli makalemi okuyabilirsiniz. Şimdi sorulara geçelim.

-Malatya Medyum diyerek kendisini tanıtan kişiler insanlara yardımcı olur mu? Onlarında cinleri var mıdır?

-Kendisine sadece şehrin ismi ile seslenen ve şehir isminde sonra medyum ekleyen kişiler hakkında çokça yazı yazdım. Bu yazılarımızı da okursanız daha çok bilgi sahibi olursunuz. Bu kişilerin yaptıkları bir şey yoktur. Dolandırıcıdan başka bir şey değildir bu kişilerin ne cinleri vardır nede insanlara yardım etmek için yeteneği. Bundan dolayı bu kişilere itimat etmeyiniz. Yaptıkları tek şey insanları dolandırmaktır.

Malatya medyum, eski çağlarda genellikle büyü ritüellerini horozlar yardımıyla yapmaktaydılar. Malatya’da büyü bozan hoca diye arama yaparak bana ulaşan birçok kişi evlerinde horoz kemikleri bulduğunu ve ne anlama geldiğini sormaktadırlar. Bu tür bir durumda sizlere net bir cevap verebilmem için ilk olarak ön bakım yapmam gerekmektedir. Çünkü birçok büyü çeşidi vardır. Kullanılan malzemeler aynı olsa bile farklı amaçlara hizmet ediyor olabilirler. Bu yüzden ilk olarak ön bakım yapıp kesin çözümü bulup ona göre hareket etmek hem sizi mağdur etmez hemde hızlı bir çözüm olur. Ön bakım yaparak yapılacak işleme karar vermem nedeniyle garantili medyum olarak anılmama sebep olmaktadır.

Malatya medyum olarak bir hoca aradığınızda size en yakın medyum hoca arayarak yanına gitmeniz size en güvenilir yöntem olarak gelebilir. Ancak bu durum sizin için sadece zaman kaybı olabilir. Zaman kaybetmeden derdinizi sıkıntınızı giderecek bir medyum bulmanız sizin için en doğru seçim olabilir. Daha önce güvenilir medyum hakkında yazdığım yazılardan da bir medyuma nasıl güvenilir bunları öğrenerek hemen işlem yaptırabilirsiniz. Bu sizin için zaman kazandıracak bir yöntemdir.

MALATYA BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Malatya medyum, Türkiye’nin hemen her yerinde konunun uzmanı medyumlar tarafından yapılan pek çok büyü çeşidivardır. Büyülerin yapılış şekli ve uygulanışı bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Büyülerin uygulanışındaki bu değişikliklerin sebepleri; coğrafi konum, kültürel farklılıklar, dini inançlar, iklim değişiklikleri vs. gibi sebepler büyülerin uygulanma biçimlerinde değişlikler yaratabilmektedir. Peki akıllarda oluşan soru işareti iklimin büyüye ne gibi bir etkisi olabilir? Bilindiği üzere her iklimin kendi bitki seleksiyonu söz konusudur. Ege’de yetişen bitkiye pek nadirdir Doğu’da rastlanması, bu sebepten ötürüdür ki Malatya’da büyü yapan medyumların el verme, doğuştan gelen yeteneklerle bazı tinsel güce sahip olan uzman medyum ve büyücüler büyü esnasında kullandıkları bitkiler değişiklik göstermektedir.

Yazar hakkında

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İller

HEMEN ARA

0 (552) 306 4766

Call Now ButtonAra; 05523064766