MEDYUMLAR NE İŞ YAPARLAR

Öncelikle hepinize selamlar sevgili okurlar bugün siz değerli kardeşlerime medyum konusunda, medyumların nasıl olduğundan, nasıl olması gerektiğinden, ne gibi yeterlilikler taşıması gerektiğinden bahsedeceğim. Medyum tavsiyesi isteyen ve bu konuda araştırma yapan kardeşlerim için umarım medyumların ne tür insanlar olduğunu açıkladığım bu yazım faydalı olur ve aradıklarına umarım ulaşırlar. Lafı daha fazla konumuza giriyorum.

Medyum

Medyum doğuştan gelen özel yeteneklere sahip paranormal yetenek sahibi şahıslara verilen bir unvandır. Bu şahıslar 6. his bakımından kuvvetli cinlerle irtibata geçebilen kimselerdir. Cinlerle irtibata geçip onlardan belirli konularda destek olabilirler. Aldıkları bu yardım ile insanlara birçok konuda yardım edebilirler.

Medyumların İnsanlara Yardımcı Oldukları Konular Nelerdir?

Dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, Canbar büyüsü, vefk, muska, kısmet açma, nohut büyüsü, sabun büyüsü gibi birçok işlemi kullanarak dilenilen sıkıntıda kişilere yardımcı olabilirler. Tabi ki bu işlemler bu zatların yaptıkları tek şey değildir. Medyumlar bu işlemler dışında daha birçok konuyu da kullanarak Tılsımlar muskalar hazırlayarak insanların mümkün olduğunca tüm sıkıntılarını gidermeye çalışırlar.

MEDYUMLAR HAKKINDA BİLİNMEYENLER

Medyumlar hakkında genel bir yanlış görüş bulunmaktadır. Kahve bakan kişiler genelde medyum olarak anılabilmektedir. Ancak bu yanlış bir değerlendirmedir. Kahve bakmak bu şahısların ilgi alanına girmemektedir. Anlatılanlar ve kişilere aktarılanlar tamamen gerçeklerden ibarettir. Geleceği görmek gibi bir kerametleri yoktur. Elde edilen bilgiler eşiğinde yardımcı üç harfliler ile konu hakkında yorum yaparak durumu analiz ederler. Bu geleceği görmek değildir yanlış anlaşılmasın. Kahve falı, tarot falı gibi fallara bakılması sonucu kişiler gelecekleri hakkında bilgi isterler.

Falların bakılması sonucu elde edilen gelecek bilgisi tabiri caizse kehanet niteliği taşır. Bu kahinliğe ve falcılığa girer ama falcılık, kahinlik ile medyumluk birbirinden çok farklı şeylerdir. Bu kehanet niteliği taşıyan ve kişinin geleceğine dair bilgiler verilmesi (fal bakılması) tamamen eğlence amaçlıdır. Evet, fala inanma falsızda kalma diye bir laf vardır. Bu kehanetlerin gerçekleşme olasılığı ve bu falcı şahısların yorumlarının tutma olasılığı her zaman vardır ancak bir falcının yaptığı ile paranormal yeteneğe sahip bu şahısların yaptığı yorumlar tamamen birbirinden ayrıdır.

Herkes Medyum Olabilir mi?

Medyum olmak birçok farklı konuda bilgi sahibi olmayı gerektirir. Medyum olarak geçen ve bilinen şahıslar ömürlerinin büyük bir bölümünü okumakla, anlamakla, çevirmekle kuranın iç yüzünü anlamakla kısacası ilim ve bilimle geçirmiş şahıslardır.

“Bunları bende yapabilirim” diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak olay sadece okumakla ve öğrenmekle bitmiyor.

Birçok büyücü hoca özel yetenekler ile doğmuştur. Özel yetenekler ile doğmayanlar vardır evet ancak bu şahıslarda birilerinden el alarak bu yeteneğe nail olmuşlardır.

Yani sıradan bir insanın hoca olması çok zordur. Eğer Büyücü olmakla, hoca olmakla kast edilen fal bakmak gelecek konusunda kehanette bulunmaksa bunu herkes bir şekilde yapabilir.

Yani gördüğün şeyleri bir şekilde bir şeylere benzeterek kişinin görünümünden tepkilerinden yaşanmışlıklarından çıkarımlar yaparak fal bakmak mümkündür. Herkes fal bakabilir ancak herkes büyü yapacak yeteneğe sahip değildir.

Medyum Tavsiyesi

Size bu konudaki tavsiyem falcılara giderek benim bu konuda bir eksiğim var bu konuda yardımcı olur musun diyerek yardım dilenmemeniz olacak

Daha deminde belirttiğim gibi bu şahısların büyücülerle karşılaştırıldığında hiçbir vasfı yoktur bunun yerine daha mantıklı seçimler yaparak piyasada ismi bolca geçen gerçek insanları seçmeniz yönünde olacak. Bu piyasada çok fazla sahtekâr olduğu için kime inanacağınızı bilemediğinizin farkındayım.

Ancak şimdilik verebileceğim en büyük tavsiye falcılara sıkıntı çektiğiniz konularda güvenmemeniz ve başvurmamanız yönünde olacak. Gerçek büyücü konusunda tavsiyelerimi daha sonrasına saklıyorum sonraki yazılarımızda bu konuya ayrıca değineceğim görüşmek üzere.

GERÇEK MEDYUM ARIYORUM

Medyum arıyorum? Hangi medyum iyi? En iyi medyum hangisi? En güvenilir medyum kim? Garantili büyü yapan hoca kim? Türkiyenin en iyi medyumu kim? En ünlü medyum kim? En başarılı medyum kim? En tecrübeli medyum kim? Hangi medyumlar resmi ve ruhsatlı çalışıyor? Türkiye’nin ilk resmi ve ruhsatlı medyumu kim?

MEDYUM ARIYORUM

Medyum arıyorum” diyenler ilk olarak internete yazıyor bu kelimeyi. İstatistiklere baktığımız zaman da bu kelimenin çok sık aratıldığını görüyoruz zaten. Medyum arıyorum diyenlerin ilk olarak internete bakması tabiki çok normal.

Güvenilir medyum arıyorum

Çünkü internet uzağı yakın eden, bir anlamda dünyayı küçülten bir ağ. Bu sayede Almanyada, İngilterede, Hollandada yaşasanız bile Medyum Ömer AYDIN’e ulaşabilirsiniz. Bu konudan daha önce çok bahsettik ama tekrar etmek istiyorum. İnternet sizinde gördüğünüz üzre hoca dolu, medyum dolu. Bunların arasından en iyi medyum arayanlar seçim yapmakta zorlanıyor. Dikkat etmeleri gereken bir kaç püf nokta var aslında. O kadar da zor değil gerçek medyumu anlamak.

MEDYUM ARAYANLAR

Eğer medyum arıyorum diyenler bu özelliklere dikkat ederse hiçbir sorun yaşamazlar. Öncelikle resmi ve ruhsatlı medyum ile çalışmanız şart. İşleminiz olmasa bile en azından para iadesi alabilirsiniz. İşlemleriniz resmi olarak ilerler. Bir diğeri medyumun mutlaka ofisi olsun. Siz gidemeseniz bile o medyumun ofisinin olduğuna, kendisini kimseden saklamadığına emin olun.

Bu şekilde internette isimleri bile sahte olan yüzlerce medyum var. Haklarında hiçbir şey bilmiyoruz. Medyum arıyorumdiyenlerin bir diğer dikkat etmesi gereken nokta da medyumun işini kesin ve garantili yapıyor olmasıdır. Bu konuda da tabiki bütün medyumlar kesin ve garantili büyü yaptığını söylerler. Bunu anlamak için de referanslarına ulaşıp onlarla iletişime geçebilirsiniz. Haklarında yapılan yorumlar, söylenen sözler size yol gösterecektir.

MEDYUMLAR

Medyum Ömer AYDIN büyü yapan hoca arayanların uğrak noktasıdır. Resmi ve ruhsatlı çalışan ilk medyumdur. Ofisi bulunmaktadır ve on beş senedir de sosyal medyada vardır. Bu süre zarfında çok kişinin evlenmesini, barışmasını sağlamıştır. Allah ömür verdiği sürece de bu işe devam edeceğini söylemiştir. bir çok yerde öğrencileri vardır.

Bu öğrencilere havas, akaid, ilmihal, kuran dersleri vermektedir.