MUŞ MEDYUM

Öncelikle yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızı okuyorsanız muhtemelen Muş Medyum diye arama yaparak sitemizi bulmuş ve gelmişsinizdir.

yüksek ihtimal ile bir sıkıntı çekiyorsunuzdur. Bu sıkıntıyı gidermek için medyum bulmaya çalışıyorsunuzdur ve kendi şehrinizden bir medyum bulmayı amaçlıyorsunuzdur. Öncelikle artık bu arayışa bir son verebilirsiniz. Çünkü Medyum Ömer AYDIN Hoca ile tanıştınız. İlk olarak söylemek istediğim her hangi bir yerden bulacağınız medyumun yaptıklarını ve fazlasını yapabilen Ömer AYDIN Hoca sizlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Şimdi biliyorum ki bu aramayı kendi şehrinizde ve gördüğünüz bir medyuma yaptırmak istiyorsunuz çünkü internette uzaktan işlem yapıldığı sizlere inandırıcı gelmiyor.

Ancak şunu söyleyebilirim ki gerçek bir medyum bulup işlem yaptırırsanız mesafenin bir önemi yoktur. Uzaktan da sizlere işlem uygulayabilir. Bu makaleyi yazmamdaki nedenlerden biriside sizlerin bana soru sormasıdır. Muşta medyum var mı tavsiye ettiğiniz birisi var mı diye. Hazır bu makaleye başlamışken bir diğer soruya da cevap vermekten mutluluk duyarım. Sorulan soru Büyünün ne olduğu ve büyücülüğün ne olduğuydu. Bu soruların dilimin döndüğünce sizlere aktarmak isterim. Büyünün ve büyücülüğün ne olduğu neyi konu aldığıyla ilgili birçok kitap yazılmıştır. Bu kitaplardan birisi olan 1584’te Anvers’te yayınlanan Gespar Peucer’in Falcılar (Les Devins) isimli kitabıdır. Bu kitapta büyünün tanımı şeytanı tanımaya yarayan sanat olarak geçmektedir.

EN İYİ MEDYUM

En iyi medyum size referansları ile cevap verir. En iyi medyum diye arama yaparsanız eğer karşınıza çıkacak sayfalara daha önce yardımcı olduğu kişileri sorunuz. Böyle durumlarda dahi güvenemezseniz yakın zamanda yazdığım güvenilir medyum yazımı okuyarak daha iyi fikir edinebilirsiniz.

KAŞIK BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Muş medyum arayan insanların çoğu bağlama büyüsü istemektedirler. Bunun için genel olarak önerdiğim çözüm kaşık bağlama büyüsü oluyor. Çünkü bu büyü hem kalıcı hemde en etkili bağlama büyüsü çeşitlerinden birisidir. Daha etkili bağlama çözümleri ve detayları için sayfamda yer alan telefon numaralarından bana ulaşabilirsiniz. Ama genel olarak kaşık bağlama büyüsü işinize yarayacak ve derdinize derman olacaktır.

MEDYUMLAR

Medyumluğu çok detaylı bir şekilde medyum sayfasında açıklamaya çalıştım. Yıllardır yaptığım araştırmalar neticesinde kelime anlamından tarihçesine kadar her şeyi sizlerle paylaşmaya çalıştım ve paylaşmaya devam da edeceğim. Medyumlar kelime anlamından çok şahısları ilgilendiren bir olgudur. Bu olgu kitaplaştırılacak kadar çok bilgi içermektedir. O yüzden ufak detaylar ile anlatmaya çalıştım. Muş medyumlar diye bilgi aradığınızda aslında Muş’ta yaşayan medyum yada Muş’ta yaşayan hoca arayışı içerisinde olduğunuzu tahmin edebiliyorum ancak burada tanımadığım kişileri referans olarak göstermek istemiyorum. Bazen kendi illerinde tanıdığım medyum varmı yada yokmu diye telefon aldığım oluyor. Bu durumda eğer tanıdığım ve güvendiğim medyum varsa yönlendiriyorum ve dertlerinin çözülmesini sağlıyorum. Ama eğer yoksa yardımcı olamayacağımı söylüyorum.

Çünkü medyum hoca olmak bunu gerektirir. Muş medyum araması yaptığınızda lütfen benim Muş’ta yaşamadığımı ama yine söylüyorum oradaki medyum size nasıl yardımcı olacaksa aynı şekilde benimde yardımcı olabileceğimi aklınızda bulundurarak iletişime geçiniz. Çünkü bu durum ikimiz için de karmaşa halinde oluyor.