NEVŞEHİR MEDYUM

Bu yazımda sizlerin Nevşehir medyum arayışınızın gereksiz bir şey olduğunu anlatmaya çalışacağım. Öncelikle böyle dediğim için beni yanlış anlamamanızı istiyorum. Bana gelen sorulardan bir tanesiydi bu dikkatimi çekti ve yazı yazmak gerektiğine karar verdim. Soruyu soran kardeşimiz Nevşehir’de Medyum var mı hocam tavsiye edebileceğiniz kimse var mı hocam demiş. Sevgili kardeşim eğer medyumlara işlem yaptıracak bir sıkıntın varsa ve medyum arıyorsan illaki kendi şehrinden olmasına gerek yok. İşlem yaptıracağın kişi gerçekten medyumsa hiçbir sıkıntı çıkmadan sana yardımcı olabilir. Bu sorunun yanında bir diğer soru dikkatimi çekti ve basit bir soru olduğu için onu da cevaplayayım dedim. Bu soruda büyünün ve büyücülüğün ne olduğu ile ilgiliydi. Büyü bir kişinin iradesini yönetmeye verilen genel isimdir diyebiliriz. Büyü genel olarak olumlu büyü ve olumsuz büyü olarak ikiye ayrılabilmektedir. Olumlu büyü ak büyü olarak geçerken olumsuz büyüler kara büyü ve kızıl büyü olarak anılır. Büyünün bir enerji akışına dayalı olduğunu söyleyebiliriz. Bu enerji bir organa (Genel olarak Kalbe, Beyne) psiko-somatik (Ruhsal-Bedensel) bir işlevi yönetebilir. Ancak büyü dinimizce yapılması doğru bir şey değildir. Bunun için başka işlevlerle kişinin konu hakkındaki düşüncesi değiştirilebilir yada daha farklı şeylerin gerçekleşmesi sağlanabilir.

MEDYUM İLE GÖRÜŞMEDEN ÖNCE NE YAPILIR ?

Bir medyum hoca ile görüştüğünüzde sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri istemesi gayet normaldir. Sizin yanlış vereceğiniz bilgiler hem size hemde hocaya zarar verebilir. Ancak sizin burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus hocanın gerçekten bilgisi var mı yok mu bunu anlamaktır. Bunu soracağınız büyüler ile, okuyup araştırdığınız bilgiler ile ölçebilirsiniz. Nevşehir medyum diye araştırma yaptınız ve aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz diyelim. İlk olarak aşk büyüsü hakkında biraz bilgi edinin internette araştırma yapın sonrasında bu hoca ile iletişime geçin.
Böylelikle hem siz yaptıracağınız işlem konusunda biraz bilgi sahibi olursunuz hemde hoca sizin bilginizin olduğunu fark edecek ve gerçek bir medyum hoca ise ona göre sizinle görüşmek isteyecektir. Eğer gerçek medyum değilse zaten sizin konu hakkında bilginiz olduğunu fark edecek ve sizinle konuşacak kelimeler bulamayacaktır.