ORDU MEDYUM

Ordu’da medyumlara işlem yaptıranlardan büyük bir kısmının Ordu medyum diye tanıdığı Medyum Ömer AYDIN Hoca sizlerin yaptırmak istediği ve yardım alması gerektiği büyü bozum işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyar. Yaptıkları işlemler sayesinde bulunduğu yerden Ordu’daki sorunları dahi çözebilen Medyum Ömer Hoca sizlerin işlem yaptırmak için Ordu’da medyum aramanıza gerek kalmasın diye sizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Ordu’da arayıp bulacağınız herhangi bir medyuma yaptıracağınız işlemi ve fazlasını Ömer Hoca’da yapabilir. Kısaca Medyumlara işlem yaptıracaksanız illa ki kendi şehrinizden medyum bulmanıza gerek yoktur. Kendi şehrinizde bulup işlem yaptıracağınız sıradan bir medyumun yapacağı her şeyi ve fazlasını Ömer Hoca da yapabilmektedir.

Medyumlar sahibi oldukları özel kuvvetleri ve yetilerini nasıl kullanacağını bilen, yapılacak şeyin iyi ya da kötü bir şey olduğunu iyice düşünürler ve buna göre işlem uygularlar. Bir çok medyum kötü olduğunu vicdanının el vermediği şeyleri yapmazlar sonuç olarak medyumluk insanlara yardım için yapılan bir şeydir. İnsanların hayatında iyi bir etki bırakmak amacıyla yaparlar bu işlemi. Ordu medyum olarak anılan Medyum Ömer AYDIN Hoca’da bu konulara oldukça dikkat eder ve insanlara tüm iyi niyetiyle yardım etmeye çalışır. Medyumlar bir işlem gerçekleştirirken genel olarak kendi enerjilerini kullanırlar. Bu enerjiyi özel şeylere harcayan medyumlar sezgilerini de kullanır ve öğrenilmek istenen şeyi cinler vasıtası ile öğrenebilirler ve yapacakları işlem kendi enerjileri ile yapamayacakları bir şey ise bu varlıklar aracılığıyla işlemi gerçekleştirirler. Medyumlar üç harflilerde diye bileceğimiz ruhani varlıklarla sürekli iletişim kurabilir.

MEDYUM İLE GÖRÜŞMEDEN ÖNCE NE YAPILIR ?

Bir medyum hoca ile görüştüğünüzde sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bu bilgileri istemesi gayet normaldir. Sizin yanlış vereceğiniz bilgiler hem size hemde hocaya zarar verebilir. Ancak sizin burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus hocanın gerçekten bilgisi var mı yok mu bunu anlamaktır. Bunu soracağınız büyüler ile, okuyup araştırdığınız bilgiler ile ölçebilirsiniz. Ordu medyum diye araştırma yaptınız ve aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz diyelim. İlk olarak aşk büyüsü hakkında biraz bilgi edinin internette araştırma yapın sonrasında bu hoca ile iletişime geçin.
Böylelikle hem siz yaptıracağınız işlem konusunda biraz bilgi sahibi olursunuz hemde hoca sizin bilginizin olduğunu fark edecek ve gerçek bir medyum hoca ise ona göre sizinle görüşmek isteyecektir. Eğer gerçek medyum değilse zaten sizin konu hakkında bilginiz olduğunu fark edecek ve sizinle konuşacak kelimeler bulamayacaktır.